0 oy
1,035 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar vücudu kokuyor deodorant parfüm falan kullanmıyor çok saldı kendini kırmadan söylüyorum ama umrunda degil ve gerçekten artık dokunmak istemiyorum tiksiniyorum napıcam bilmiyorum incitmek istemiyorum onu ama oda ısrarla beni dinlemiyor 

27 Cevaplar

0 oy
(962 puan) tarafından
Gözüne soka soka yap sende bak böyle yapılıyor diye erkeğin pisi de çekilmez valla
(236 puan) tarafından
Gerçekten artık tiksinmeye başladım
(4,176 puan) tarafından
Ter mi  yoksa banyo yapmamaktan falan kaynakli pislik pasaklilik kokusu mu eksi eksi.  Her ikisi de cekilmez. . Banyo yap ferahlarsin falan diye tesvik et en olmadi bi liflim falan seni de. Kirkla adami. Ter mer  se deodranti al sen sık adama dustan cikinca .  Sigara iciosa cok sigara kokusu sinmis falan dersin bilmem ki hani kirmamak icin boyle baif bahanelerle. Daha anlamiosa pif les gbisin falan su icat edildi farkindamisin  ama bu agir olur baya
-Reklam-
0 oy
(2,667 puan) tarafından
O yakinlastikca sen de uzak dur. Nedenini sorarsa da tatlı dille ben sana söyledim dikkate almadın falan de . İşe yarar belki
(236 puan) tarafından
Denerim canım onu kırmakta istemiyorum ama uyarımıda ciddiye almıyor
(14,032 puan) tarafından
Tatlı dilden anlamıyorsa o zaman sert bir şekilde uyaracaksin malesef kişisel temizlik önemli ya
0 oy
(212 puan) tarafından
Direk gidip duş al de günlük duşunu alsın kokmaz vücudu bende kokuya hiç gelemiyorum anlıyorum seni.
(236 puan) tarafından
Bende asla gelemiyorum ben kendim çok dikkat ederim onunda öyle olmasını istiyorum
(212 puan) tarafından
Kırılıyorsa kırılsın kokun rahatsız ediyor de benim eşim benden daha bakımlı :) yani koksaydı ben direk söylerdim  dayanamazdım
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Evde varda mi kullanılmıyor yoksa hiç mi almıyor?
(236 puan) tarafından
Ben parfüm falan alırım mesela ama sıkmaz ben alıp zorla sıkarım kullanmayı sevmiyor
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Hamileyim bir ara sigara kokuyorsun dedim diye heemen duş aldı kesinlikle temizlik konusunda çok titiz valla
(236 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi ama saldı baya kendini
(1,496 puan) tarafından
Düzelir ya belki
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Gel banyoya girelim de banyoda köpüklü kesele yıka ee çıkıncada sür kokusunu yani daha ne anlatayım al yıka adamı bari :D

(236 puan) tarafından
Hahahajajja sonunda öyle olcak galiba
(1,043 puan) tarafından
Bencede birlikte girin eğer deodorant istemiyorsa karbonat sur sa ki öyle yapiyorlari
(173 puan) tarafından
Ayyy çok güldüm ve o kadar güzel bı yorum olmuş ki kesinlikle öyle yapmalı
0 oy
tarafından
Eşim kişisel bakımını yapar sürekli parfümü deodorantı kolonyaları filan baya var. Hafta sonları arada banyo yapmak zor geliyor koca hafta çalışıyorum akşama yaparım banyomu diyor ama yaz günleri çok terliyor o yüzden direk söylüyorum banyoya gir diye
(236 puan) tarafından
Benim eşim kişisel bakım yapmıyor üzülüyorum artık ondan uzaklaşmaya başladım resmen
tarafından
Doğrudur canım. Direk söyle sende. İyi söylemeden anlamıyorsa anladığı dilden anlat çata çat
(114 puan) tarafından
Duygu canım yanlış anlama da hafta içi banyo yapmak zor geliyo hafta sonu akşamları yapıyo demişsinde ee ilişkiden sonra abdest almak içinde girmiyomu banyoya valla fesatlığımdam veya kötülükten sormuyorum
tarafından
Heheheh yok kız :) :) hafta içi bazen 2 bazen 3 gün banyo yapıyor. Hafta sonu yapmak zor geliyor canım. Koca hafta çalışıyorum diyor.
0 oy
(194 puan) tarafından
Valla bacım direk yüzüne şöyle erkekler direk söyleyince anlio başka türlü anlamıyor

Bak örnek verim bnde eşim işten gelir elini yzunu ayağını fln yıkar üstünü degstrre ama iş kokusu siniyor bazen derim bı duş al 

Yok ya bsy yok der

Leş gbi kokuon ve mübarek burnum açıldı korona testine gerek kalmadı derim gülerek 

Hee diyip direk koşar :D 

Şakayla kariisk şok adamı  bacim
(236 puan) tarafından
Kırmaktan korkuyorum ya
(194 puan) tarafından
Bacım accik çok dgl ama accik kirilcak ki yapmasın bdaha çok dgl ama kusmesinde sen eşini dha iyi tanırsın ona göre ayarlayıp de
(236 puan) tarafından
Bi yolunu bulucam artık
(194 puan) tarafından
Yaparsın bacım
0 oy
tarafından
Kadın olsun erkek olsun temiz kokmali şu dişleri fırçalamali  bakımlı olalım her iki cins için diyorum 
(236 puan) tarafından
Aynen öyle ben çok dikkat ederim ondanda aynısını bekliyorum ama yapmıyor
tarafından
Bazen eşim işten gelince bana yanaşır önce banyo yap kendine gel sonra gel yanima diyirum yoksa oda araba kokuyor hsjsjsjns
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Kirmadan söylüyosun anlamiyosa yapacak bisey yok acik bi sekilde konus o ne ya oyle insan kendinden tiksinir
(236 puan) tarafından
Gerçekten ciddi şekilde tiksiniyorum
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Ay o cok zor ya. Esimde yorucu iste calisiyor ama aşırı titiz hergun muhakkakkk duş alir bazen ogle arasi gelir dus alir aksam bida alir bi giydigini bida giymez roll on seçer ben bazen kendime diyom acaba bu adamin yaninda ben kokuyomuyim diye hahaha kirmadan soyle anlamiyosa dumduz soyluceksin yada bişey kokuyo burda falan de ustune alinmaz suphelenir
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Gel cnm banyo fantazisi yapalım de kız bari öyle teşfik et :D 

(236 puan) tarafından
Wllaha sonu en son öyle olucak
(1,538 puan) tarafından
Yap anam laftan anlamıyorsa ki beraber olmuyonuz mu bu adam gusül ihtiyacı da mı duymuyo
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Kırmadan uyardın dinlemediyse açık açık söyle yüzünü buruştur falan napcan başka daha kırmayıp
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Valla canım seni dinlemiyorsa sen de onu dinlemeyeceksin. Git yıkanmadan bana ilişme de. O beni ciddiye almıyorsa ben de onu almam
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Yani işten geldiği gibi banyoya şok canim  bide koltuk altını agdayla al bazılarında tenleri kokuyor evet kadınlarda olabiliyor erkete hastalık olabilir bı doktora gitsin
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ayy kokan erkekten  ve de  insandan  istemsizce  bi soğuma  geliyor  maalesef  yani  su varken  temiz  kokmak  varken  kokmak  neden 
0 oy
(557 puan) tarafından
Direk söyle kırılsın yani benim eşim tatlıcı bazen eve gelir yağ kokar bazen şekerli şekerli kokar direk söylerim kötü kokuyosun diye hemen banyoya girer 
0 oy
(483 puan) tarafından
Hamile misin canım? Belki sana kokuyordur. Mesela ben hamileyken eşim bana turşu gibi kokuyordu. Günlük duş alır, parfüm + deodorant kullanırdı. Bakımına özen gösterirdi ama yine de bana kokardı. Bir tek o değil dışarısı bana çürük soğan gibi kokardı. Oğlumu günde 2 defa yıkardım yine de bana kokardı. Hamilelikten olduğunu da anlamadım takii doğuma kadar. Doğumdan sonra asla o kokuları almadım. Anladım ki hamilelikten bana kokuyorlarmış. Yoksa normalde miss gibi kokarlar.
(236 puan) tarafından
Yok kuzum degilim korunmuyoruz varsada benim bemçm haberim yok
(483 puan) tarafından
Peki önceden hiç kokar mıydı yoksa yeni mi kokuyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım kendin söyle de gel birlikte duşa girelim falan de krem al sür yada ne bilim o yapmıyorsa al parfümü deodorant sen sık sen sür 
(236 puan) tarafından
Ama hep benim yapmamla olmaz ki
(173 puan) tarafından
Öyle canım ama sen yaptıkça yardım ettikçe alışır inşallah bazen erkeleri çocuklara benzetirim ben bildiğin çocuk gibi bazen eslerimizi biz kadınlar büyütüyoruz
0 oy
(425 puan) tarafından
Al bendende oakdr canim ben soyluyorum haklisin saldim kensimi diykr ama ayni

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 580 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 249 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 781 göst.