0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
37 haftalık hamileyim haliyle irileştim yani hepte böyle kalmıycam nasıl olsa hiç sorun yapmam. Ben her zaman incecik biriydim hamilelikte kilo aldım herkes gibi. Neyse bu gün gorumcemle kaynanam oturmuş bende olmayan kiyafetlerimi ayırıyordum kışlık olan bi elbise vardi bunu cok seviyorum dogduktam sonra giyerim artik dedim hemen kaynanam zor olur o sana eski haline dönemezsin dedi ardından görümcemde seninde sırtın büyümüş olmaz dedi. Bende böyle kalmiycam dogumdan sonra zayıflıycam dedim herhalde. Zayıflasanda iri olucan kemiklerin iri kalıcak falan filan. Hamile birine edilecek şeymi bu. Inadına o elbiseyi aklımda tutdum dogumdan sonra üzerime olunca giyip ilk onlara göstercem

13 Cevaplar

0 oy
(1,758 puan) tarafından
Bende senin gibi kendimi bildim bileli hep zayiftım. Doğuma girerken 85 kilo falandım. Doğum yapalı 9 ay oldu şu an 64 kiloyum. Tabikide gider doğumda nilr gidiyor biraz, birazda diyet yaptım mis gibi. Onlara inat zayıfla giy çatlasınlar.
(332 puan) tarafından
Kilodan degilim veririmde bunlarin sinir bozusu sözleri beni delirtiyor. Yani bir bayana söylenmiyor normalde hamileyede söylenmezki böylesin diye. Inatlarina zayiflayip giyicem
(1,515 puan) tarafından
Nasıl verdin
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Goster kiz gomzden gelirler buyuk ihtimal.ama dogru soyluyorler her yerin irilesiyor hamielikle beraber kilodan bahsetmiyorum.el ayak kemikler vs
(332 puan) tarafından
Irileşen bi yerimde yokki sadece karnım büyüdü birazda baldırım falan goguslerim bile buyuk degil büyümedide. Bilmiyorum kıskanclıktanmı söylüyorlar ne
(374 puan) tarafından
Takma hele dogumdan snra hic biseye takilma
0 oy
(750 puan) tarafından
Hamilesin duygusalsn şuan küçük bir şeye bile alınırsn şimdi. Boşver takma sende olsn çocuğum sağlıklı ollsn kilom olsn çocuğum için varım onun için almsm de geç can sıkma deglmez onlar yüzünden 
(332 puan) tarafından
Evet hamileyim bi can taşıyorum nihayetinde o yüzden bu kadarda üstüme gelinmezki. Bilerek yapıyorlar sanki. Ben mesela hiç bir hamileye önceddn ay kilo aldin irileştin demedim aksine ne güzel olmuşsun  falan diyordum
0 oy
(205 puan) tarafından
Yaparsın bacım sen hak yemiş onlar azcik tutunca manken gbide olunuyor hiccc takma he he de geç 
0 oy
(12,662 puan) tarafından
47 ile kaldım kıza,64 le doğurdum

Kızım 11 aylikken 50 le ikinciye kaldım bklm 36 haftalığim

Takma kafana verirsin
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Ahaha kendileri verememiş herkes aynı kalacak zannedip içlerini rahatlatoyorlar bence hiç kafana takma canım 
0 oy
tarafından
Ben doğuma 52 kilo ile gittim bana kilo almışsın dediler hjhjhjjj çok takılma onlara 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra kilolar kolay veriliyo derdi yemgem hep gerçekdende eskisinden daha fazla zayifladım , 48e 49a düştüm 50yim genelde , ne boş boş konuşuyolar doğumdan sorna gozlerine sok
(332 puan) tarafından
Ben normalda ekmek yemiyim hemen zayiflarim ne bileyim 2 3 akşam yemek yemesem hemen düşerim yani kolay kilo verem biriyim ama hamilelik hormonlari bebek oluşan ödemler dersen haliyle kilo aldim ama insaAllah bebek dogsun gidecek hepsi aynen gozlerine sokacam elbiseyi giyipte
(1,450 puan) tarafından
Aynen bende ekmek sevmiyorum taze sıcak lavassa belki, ama yani bende kolayca kilo veririm zıcık yemeyi aksatsam annem teyzem ablam kardeşimde oyle zaten sayif yapiliyiz  gorumcenler şişmanlar heralde suda içse kili aliyorlar
0 oy
(1,573 puan) tarafından

aynısının buyuk bedenını almıssındır deme ıhtımalleri bıle var :D ınsanın kalbı kötu olduktan sonra bosversene neyı ıspatlayacaksın ne yaparsan kendın ıcın yap canım benım bosver bende 37 haftalık hamıleyım bu arada :) Allah sag salım kucagına almayı nasip etsın :)

(1,573 puan) tarafından
6-7 saat sonra sarı sut ılk colostrum geldi ama asıl sutum eve gelıp ucunu gun dus alınca bıldıgın aktı ımkanı olursa bıran evvel dus almaya bak derım ruhen bedenen rahatlıyorsun ve sut gelıyor hemen canım
(332 puan) tarafından
Peki yarana su degse olurmu yoksa korumanmi gerekiyor?
(1,573 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
yaraya özel sezeryan bantları var eczanelerde canım onlardan al yarayı kapat su gecırmıyor ben 4-5 dus o sekılde yaptım sonra normal aldım dusumu ama mutlaka ayakta al oturma o bolgede su kalmasın akıp gıtmelı
(332 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimm❤️❤️
(1,573 puan) tarafından
rica ederım canım
0 oy
tarafından
Kilo alınca kemiğin irilestigini de ilk kez duyuyorum :) buyuk sacmalamislar. Kilo ve iri kemik çok farklı şeyler. Tabiki doğumdan önceki kilonuza sağlıklı bir şekilde rahatlıkla dönebilirsiniz.
(332 puan) tarafından
Guya kemik irileşiyor)) gorumcemde belin falan irileşmiş diyor daha demedim bebekle beraber 6 kilo var karnımda tabiiki irileşecek yoksa nasıl sığsın
tarafından
Boşver ya saçmalık yani irilesmek falan. İnsan kilo alınca zaten eskisi kadar minyon gözükmüyor evet ama bu asla kemik irilesmesi değil. Verdiğin an eski haline dönersin hatta kilo alıp verdiğinde eskisinden daha minyon oluyo insanlar.
0 oy
(414 puan) tarafından
Ben hep genc kizlik zmanlarimda kiloluydum omuzlarim karnim hep vardi hamile kalmadan once 90 kiloydum subatta dogum yaptim agustosta hayatimda ilk defa 67 diloya düştüm ilk defa gorenler sasirdilar sen nasil bukadar zayifladin diye banada diyorlardı yerinden kalkamazsin vs vs simdi nasil zayıfladığımi soruyorlar bana gore kemik iriligi diye birsey yok normal insan iskeleti herkesde ayni yani kilo aldigimizda kemiklere gitmiyor gobege basene gidiyor ammn biz her halimizle guzeliz
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ayiya donusmuyoruz ya hamile kalinca ☺️☺️ giyersin merak etme onların yanindada bu tarz isleri yapma
(332 puan) tarafından
Gorumcem kendileri 3 beni kadardi hamilelikte zayiflamis ama şimdide gogusleri dizlerine variyor bende istesem çok şey derimde işte onlar gibi degilim nede olsa annelikden dolayi öylr olmuş kalp kırıcı bi şey söylemem
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Doğru söylüyorlar doğumdan sonra kemikleri iyileşiyor ben bekarken 39 numara ayakkabı giyiyodum şuan 40 ayaklar bile büyüyor
(332 puan) tarafından
Canim ha 39 ha 40))ben  bekarkende 39 40 giyerdim şimdi hamileyim kiloda aldim ama yinede 39 40 hiç fark yok ayaklarimda

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 313 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
22 cevap 942 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu