0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kocam iş icin sehirdisinda yine. agzimda ve dilimdeki yaralardan yemek yiyemiyorum sütüm azaldi. bogaz enfeksiyonum var basim zonkluyo 2 bucuk aylik bebegim agliyo susturamiyorum. her seyi kırıp dokesim geliyo kimseyle paylasamiyorum cok kotuyum 

4 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Ailene gitsen olmaz mı? Ya da annen gelse rica et 
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Tek ebeveyn olmak zor canım eşim ilk başlarda bebeğimiz yeni doğduğu zaman saatlerce bakardı şimdi 10 aylık oynayamıyor çok fazla en fazla yarım saat bebeğim de beni ister bazen o kadar doluyorum ki koskocaman evde kendimi karınca gibi hissediyorum 

Ve o an gelip aynı senin gibi ne var ne yok kırıp dökmek isterim 

Hatta bebeğim odada uyurken diğer odaya gidip sinirden duvar yumrukladığım zamanlar çok oldu sonra gidip oğlunun kokusunu içime çekip sakşnleştiğim zamanlar 

Hepsi geçecek eşin temelli gitmemiş elbet gelecek sen sadece iyi ol 

Bırak ev dağılsın bırak yemek yapma yapama o gün elbet bir şey yer doyarsın bırak çamaşırlar kalsın 

Bu anın tadını çıkart bebeğin bir daha 2 buçuk aylık olmayacak 
0 oy
tarafından
Birini eve davet et iki dk bebeğe baksa sende kendinle ilgilensen 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bir toparlan kendine gel. Babasız çocuk büyüten yüzlerce kadın var onlar ne yapsın. Eşiniz her şehir dışına gittiğinde kimse sizin evinize gelemez ya da siz gidemezsiniz. O bebek sizin ve kusura bakmayın siz bakmak zorundasınız
tarafından
Tövbe yoruma bak kadın bakmak istemiyorummu demiş o haldeyken bakması çok çok zor yardıma ihtiyacı var
Ayrıca babasız çocuk büyüten yüzlerce kadının yanında ailesi yokmu var istisnalar hariç tabi
Ve sana şunu söyliyim psikoloji öyle birşeyki o bozuk olunca çocuğunuda gözün görmez sağlıklı düşünemezsin ve böyle insanların yanlız kalmaması gerekir bilmem anlatabildimmi.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 643 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Annelik cennettir (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.