0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (3,771 puan) tarafından
Heyecan varmı bnde nedense yokk .

İlk bakımı nasıl idare edebilecem küçük bebekle .ondan sonra doğum  zmni ayrı bakmaya gelen olamiycak kendi başıma  idare edicem sezeryan sıkıntı olmazsa çabuk iyilesirimm..çocuk konuşma için sadece özel eğitim alıyor o kalacak bı ay aksar .ilk cocugimun hastane işi çok bebekken geçirdiği enfeksiyon dan dolayı hep takipli bu sünnet için bile 4 polikinlik gdiyom hepsinden onay isitiyolar .bı hastalık dediler genden nöroloji gidicem o kesin kararı verecek olan .heyecanım yok ikinciyee .sağlıklı olsindaa

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bendede yok hersey gayet güzeldi ama sezeryandan korkuyorum kesilirken hissettim o korkuyu atamiyorum ve hamile kalınca sezeryan yeri ya patlarsa diye korku var ustumde
(7,447 puan) tarafından
Sen hamile misin :)
(3,771 puan) tarafından
Aynısı bnde yasadimm bnmde korkum var..
-Reklam-
0 oy
(38 puan) tarafından

Ben 3.cüye hamileyim ikisi normal oldu buda normal olacak korku var tabiki ama mecburen cikacak :D

(3,771 puan) tarafından
Sağlıklı gelsin cnmm
(38 puan) tarafından
Hepimizin insallah :)
(3,771 puan) tarafından
Amin inşallah
(3,771 puan) tarafından
Amin inşallah.. cnm
0 oy
(12,744 puan) tarafından
36 başladı ikinci benimde 

Çok heyecanlıyım sabrsizlanıyorum gün geçtikçe

Çok isteyerek oldu ablası küçük ama ustasından gelecem Allah'ın izniyle 
(3,771 puan) tarafından
3 yaşında ilk bnm zor olacak mecbur gelecek ::))'): yaptım bı kere
(12,744 puan) tarafından
Benimki bir bucuk yaşında ☺️
Gelir gün içinde göbeğımı açar sever kardeş nerde deyince öper okşar doğunca vereceği tepkiyi düşününce dahada sabrsizlanıyorum merak ediyorum:)
İkinci kez anne olmayı nasip etmiş daha nolsun ♥️
(7,447 puan) tarafından
Halledersiniz benim ikinci bebişim doğduğunda oğlum bir buçuk yaşındaydı :)
(12,744 puan) tarafından
Allahın izniyle sağ salim kavuşalım inşallah ♥️
(7,447 puan) tarafından
İnşallah ❤️
0 oy
tarafından
Saglikla gelsin benim ikinci 47 gunluk oldu bile buyugu 2 bucuk yasinda benimde kimsem yoktu ne dogumda ne dogumdan sonra Allah yardim ediyo oyle bi zorluguda yok iste biraz gaz olunca uykusuz kaliyosun abiside az seviyom diyo biraz kiskaniyo fln  yuvarlanip gidiyon iste 
(3,771 puan) tarafından
Uykusuz ilk hala aynı gecleri 10 kere kalkar inşallah ikincide duzelir
tarafından
Niye uyaniyo kac yasinda benimki ikinciden once sut istiyodu onu da kestim uyanmamaya basladi cocuk babasi uzuluyo diye tekrar baslatti :X simdi benimkide kalkip sut istiyo odasinida ayirmistim kucuk surekli uyaniyo bide buyuk uyanip yanina cagiriyo uyuyana kadar bekliyodum cok yoruyodu beni simdi onuda yanima aldim esimi şutladim valla
0 oy
tarafından
Bende ikinci çocuğu bekliyorum sezeryan olacam sadece kilo almak derdim şimdiden iki kilo aldım 83 oldum malesef doğuma 100 u görürüm  heyacan yok ama oğlum bazen çok yoruyor büyür gider bir şekilde elbet ama oğlum kardeş istemiyorum diye agliyor 35 aylık şuan inşallah o zaman a kadar alisir 

İlgili bir soru bulunamadı

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...