0 oy
2,681 göst.
Aile kategorisinde (2,351 puan) tarafından

Adetm 8 gun gecikti hamile miyim acaba ya feln die post acmistim

Duru daha 5 aylik  ocagn 3 uncu 6 inci ayina giricek ve ben bugun test yaptm hic beklemedm bile hemen cift cizgi oldu.

Geri cekilme yontemiyle korunuyorduk hic icime osalmadi cok eminiz ama yine hamile kaldim durudada bole olmustu zaten

Istemezdm hamile kalmayi ama Rabbimin takdiri napayim ins hayrlisi olur ins 2 cocukla bas gelebilrim ve umarim bu duzene alisabilrim duruyu  krese verip calismayi dusunuyordum sozde daha ne calismasi markete gidemem 2 bebekle 

57 Cevaplar

+1 oy
(106 puan) tarafından

Kuzum hayırlı olsun  <3

Bende çok korkuyordum  hamile kalirim diye  3 aylık igne yaptirdim 

(2,351 puan) tarafından
Yap yap gec kalma bnm gbi canm . Bende 3 aylik 8gne yaptrcaktm bu hafta hamile kalmism meger
(4,545 puan) tarafından
3 aylık iğnenin yan etkileri neler
(147 puan) tarafından
3 aylik iğneyi kullanmadan doktorunuz mu onay verdi yoksa direk kendiniz alip yaptirdinizmi alınıyor galiba ucreti nedir? Ben cok araştırdım da yan etkileri baya cok yaziyor ama her insanda oyle etkiler olcak deil bunyeye bagli denesemmi diye düşünüyorum şuan adetim kadin doguma randevu aldim doktorla da konusacam
(2,351 puan) tarafından
Ya bn cok arastrdm butun yontemleri hepsininde yan etkisi var o yuzden smdilik en mantiklisi 3 aylk igne snrasndada deri alti cip taktrmayi dusunmustum 15 lira canm fiyat
(147 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim. Seninde Rabbim yardımcın olsun nasibin boyleymis kendini kötü hissetme :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzummm hayırlısı buymuş demmekki asla isyan etme ❤️☺️ 

Güzel tarafından bak ikisi beraber büyücekler ikiz gibi 
(2,351 puan) tarafından
Evt ikiz gbi olacaklar biri yururken oteki pesinden emekler artk hayrlisi ne diyim istemiordm ama olmus yapacak hisi yokkismet
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Ya geçenlerde Bahar da yapmıştı çift çizgi çıkmıştı ama hamile olmadığı ortaya çıkmıştı.. süt veren annelerde hormon yüksek diye öyle çıkabiliyor Muş ben senin yerinde olsam acilde bı kan testi yapar cozerdim bu kafa karışıklığı ni yinede rabbim hakkına hayırlısını versin
(3,446 puan) tarafından
Ya sen de çok kötüyüm midem bulanıyor filan titreme var tiroid im vardı acaba ondan mı o tahlik ister araya acaba beta HCG yidr isteyebilir misiniz de ister ben çok istedim ,☺️
(2,351 puan) tarafından
Yarn hastaneye gidip kan vericem ama baklim
(1,501 puan) tarafından
Aciller sizin gibi düşüncesiz insanlar yüzünden zaten tıklım tıklım sağlık ocağına gidilir gebelik testine adı üstünde acillll oraya acil hasta gider keyfi yere meşgul edilmez ne kadar cahil insan var ya
(2,351 puan) tarafından
@kediterbiyecisi
Oncelikle merhaba pek dusunceli birey. Hastaneye gidicem demisim acile dememisim. Randevu almistim yani. Ve 2 sene oldu bn bu paylasimi yapali o zman korona yoktu pek sevgili arkadasim tarihlere kelimelere dikkat et  dogru anla ve algila ondan snra  yargi dagitirsin yine ama sana duser mi bilemedm.. ozur birclusun ozur
(1,501 puan) tarafından
Srn değil persona yazmış acil diye
0 oy
(530 puan) tarafından
Cnm emzirdiginiçin de çıkıyor pozitif test hormonlardan dolayı bende de öyle olmuştu ama gebe değildim en iyisi kan testi yaptır 
(2,351 puan) tarafından
Hayrlisi bakalim kan vereyimde bi ins ole bi durumdur ama ben adet oldum iste  40 im cikar cikmaz ama gecikince endiselendm
(3,532 puan) tarafından
Canım kaç  test yaptın idrar testi ben üç test yaptim farklı günlerde üçüde pozitif. Şuan malum hastanede gdemiyruz acaba hormonlardan mi bnm iki ay gecikti. Doğumdan  9 ay sonra ilk adetimi olsn başka olmadim
(2,351 puan) tarafından
Bnm sadece evdeki testim.pozitf cikti kan verdgmde negatf cikti  cnm senin ust uste  3 kere pozitf cikmasi :O hamilesindir kesin
(3,532 puan) tarafından
Burda okudum hormonlardan diyodu o yüzden canım. Virüsten hasta eye gidipte kan veremedim. Üçüde pozitif evet
(2,351 puan) tarafından
Hayrlisi olsun  hakknda
0 oy
tarafından
Ah canım ya zor olur senin için Allah kolaylık versin 

Ve unutmayalım ki geri çekilme bir korunma yöntemi değildir :)
(2,351 puan) tarafından
Evt korunma yontemlerini arastiriordm tamda 3 aylik igneye karar vermistim ama gec kalmism.
tarafından
Olsun canım benim ablam 4 tane ardı ardına yaptı çok şükür şimdi en küçüğü 7 aylık kafayı yemiş durumda çocuklardan darısı başına mi desem :))) şaka bi yana  inşallah sağlıkla kucağına alırsın
(2,351 puan) tarafından
Hayrlisi . Allah yardm etsn valla cok zor
0 oy
tarafından
Canim hayirli olsun insallah senin icin zor olmaz bende oyle korunuyorum cok korkuyorum hamile kalirim diye daha kucuk benim oglumda 
(2,351 puan) tarafından
3 aylk igne ol bnce arastrdm ettm su durumda en mantiklisi oydu. Tamda igne aldm olacaktm ama iste test pozitf cikti :/
tarafından
Benim esim hic bi korunma yontemine izin vermiyor cok korkuyorum yine olur diye oglum cok huysuz ikna edemiyorum
(2,351 puan) tarafından
Niye istemiyor cocuk mu istior
tarafından
Evet istiyor daha 5 aylik benim bebeyimde anlamiyor hicde yardim etmiyor birinide istiyor oda dogsun sonra korunursun diyor gunah korunma sacma seyler soyluyor nesi gunah anlamiyorum
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım benim, Rabbim kolaylık versin:)
(2,351 puan) tarafından
Amiin daha duruyu buyutemedm kiz hemen abla oldi :)
(10,046 puan) tarafından
Duru büyüdü abla oldu harbiden yaa, hayırlısı böyleymiş kuzum:)
(2,351 puan) tarafından
Yarn bi kan vereyimde baklm
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun kuzum bebiş:happy:

(2,351 puan) tarafından
Teskkrlr      cnm
0 oy
tarafından
 hayırlı olsun kız sana dedim gel prezervatif le korun diye değişik değişik yöntemler aradın bulana kadar ikinci geliyor hakkında hayırlısı
(6,362 puan) tarafından
Biz prezervatif kullandık da noldu sjsjsjsj 10 haftalık hamileyim oglum ocak 2 de yaşına girecek
tarafından
Vallaha biz iki yıl prezervatif le korunduk oğlum şuan 8. Aya az kaldı hâlâ prezervatif le korunuyoruz çok şükür bir sorun olmadı
(2,351 puan) tarafından
Hic sorma ya en son 3 aylik igne  olacaktm igneyi aldim ama  gec kaldm knk napim :/
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Nasip canm ama geri çekilme garanti bi korunma degil gerçi hiç biri tam garantili degil. Geri çekse bile zevk suyundan sperm geçebiliyomuş. Benim oglan ocak 2de yaşını dolduracak bende 10 haftalık hamileyim üstelik eşim prezervatifle korunuyodu 
(2,351 puan) tarafından
Biliorm ama yontemleri arastiriyordum iste o  sürecte  kaldm malesef :/
0 oy
tarafından
Simdimden bunlari düşünüp strese girme. Neden gidemeyesin markete. İnsanlar ikiz çocuk buyutuyolar herseyi de yapıyorlar. Hersey bi şekilde hallolur. Gözün aydın:)) hamile kalmisim yine diye degil hamileyiiiimm diye coşkulu bi post patlatsaydin ya. Bi tane daha fındık faresi geliyo :) biraz zor olucak ama ikisi birlikte birden büyüyecek. Birbirlerinden daha iyi dostlari olmycak ❤ cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin
(2,351 puan) tarafından
Aslinda uzgunum ama feryat da etmek istemiyorum. Hayrlisi olsun ne diyelim bakalim ksmet . Ana olasim varmis :))
tarafından
Olsun annelik sana cok yakıştı:) 2Xannesin artk
(2,351 puan) tarafından
Evt XL anne oldum :)
Kan  vereyimde emzirdgm icn de pozitf cikabiliomus bi testlerde bakalim hayrlisi ya.  Ben ruyamdada hamile oldugumu gormustum ama yinede bi ihtimal :)))
0 oy
tarafından

:)

Hayırlı olsun. 

(2,351 puan) tarafından
Tesekkur ederim.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gidersin canım giden nasıl gidiyo tek derdin markete gitmek olsun ne güzel Allah vermiş rızkınıda verir
(2,351 puan) tarafından
Hayirlisi ins baklm
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hayirlisi buymus demeki beraber buyurler 
(2,351 puan) tarafından
Evt ole olck artk cnm
0 oy
(437 puan) tarafından
Herseyde vardır bi hayır canım ikisi bir arada buyur bi kerede ortaya çıkıverir iki çocukta 
(2,351 puan) tarafından
Hayrlisi bakaim 2 iz gbi buyucekler
0 oy
tarafından
Aaaa Allah böyle uygun görmüş canım rabbim kolaylık versin 
(2,351 puan) tarafından
Amin ins ole oldu valla kismet napalm
0 oy
tarafından
Allah kolaylik mutluluk saglik versin hayirli evlat nasip etsin insallah
(2,351 puan) tarafından
Amin hayrlisi bakalim..
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm rabbim verdiyse vardır bi bildiği üzme kendini veren allah bakma sabrını da verir <3

(2,351 puan) tarafından
Ya evt ama asla icime bosalmadi esm.yani spermle hamile kalmadm ben ya cok eminiz ikimzde
(5,436 puan) tarafından
Olmuş bi şekilde cnm allah yardmcn olsn bebeğini emzircenmi
(2,351 puan) tarafından
Doktoruna danisip emzirmeyi dudunuyorum
(5,436 puan) tarafından
Anladım cnm allah yardmcn olsn
(2,351 puan) tarafından
Saol canm ins
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucagina al kuzum hayırlısı olsun 
(2,351 puan) tarafından
Saol ins canm baklm hayrlisi
0 oy
tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin kuzum rızkıyla gelsin inşallah sen doğum yapana kadar duru 15 aylık olacak çok zorlamazsın duru o zamana kadar yürüyor olacak yemek yiyor olacak benim oğlum 1 yaşındaydı ben doğum yaptım şimdi 6 aylık oldu bebeğim büyüğü 1.5 yaşında birbirlerine arkadaş olacaklar zor tarafı var tabi ama güzel yanı da var duruyu kendi kendine uyumaya ve gece uyanmamaya alıştırırsan çok rahat edersin 
(2,351 puan) tarafından
Ya ins belkide hamile degilimdir die temenni etmiyorda deglm kan vereyimde belki emzirdgmden hormonlar oledir ?
tarafından
Umut fakirin ekmeği diyorsun yani :))))
(2,351 puan) tarafından
Aynn ole diorm valla :))
tarafından
Hayırlısı olsun canım
(2,351 puan) tarafından
Tesekkur ederim insaallh

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 370 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu