0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından

Günlerdir meme ucuyla ilgili post açıyorum mantar gibiydi o geçti şimdi yarılmış kanıyor emzirmeye devam ediyorum eziyet çekiyorum göğsüm dolmamaya başladı :'(

4 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Emzirirken doğru pozisyon bebeğin emmesi yaraları önlüyor.. bı krem vardı mor onu uygula biraz olsun fayda ediyor 
(192 puan) tarafından
Lansinoh kullanıyorum, emzirirken de karasini büyük oranda vermeye çalışıyorum yine de her şeye rağmen oldu
(435 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu var al dene istersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göğüs ucu kremi kullan hatta hametan sür bi de göğüs için ucluk var canım ondan al bi süre kullandım sonra gel bana dua et :))
(192 puan) tarafından
Nasıl bi uç markası nedir
tarafından
Wee alıyorum ben canım hem göğüs ucum yara olmasın diye hemde pek göğüs ucum yok diye resmini atıyım sana kuzum
(192 puan) tarafından
Olur canım bi bakiyim
tarafından
Mutlaka bak canım dediğim gibi sonra bana dua et :))))
0 oy
tarafından

image

image

image

Bu şekilde canım eczanelerde var göğüs uçluğu dersen verirler çok çok iyi oluyor bi de dediğim gibi hametan krem al eczaneden onu sür bebeği emzirdikten sonra biraz dursun ardına tekrar emzirecegin zaman ucunu ılık suyla yıka yumusak bi peçeteye kurula öyle emzir 
(192 puan) tarafından
Canım aldık ama olmadı ucu çatlak çektikçe yine aynı şekilde acı olacak hem bebekte ağzına almadı:(
tarafından
Allah Allah tüh yaa benim kiz o olmayınca emmiyor
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kantaron yağı kullanmıştım ben, bir de sürekli sıcak suyla duş alıyordum öyle geçti.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 61 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
+1 oy
12 cevap 409 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mgr (5 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...