0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından
Benim çok kötüydü kaynanam yanımda kaldı sürekli laf sokardi

14 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından

Kaynanam yanımda kaldı ve her sabah 11 e kadar yattı kahvaltısını filan ben hazırladım :D

Gerisini sen düşün. 

-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ankatsam bir daha doğurmak istemezsiniz :) berbattı iptal iptal iptal :) 
(307 puan) tarafından
Anlamış kadar oldum :)
(2,119 puan) tarafından
İşin garibi hani dışardan başkası müdahale ediyo ya ben de işler tam tersi herkesin burnundan getirdim eşimle boşanmayı dahi düşündüm. Biri bir ley dese parçalayacak modundaydım. O kadar hırpalandım ki o doğumda o psikolojiyle herkesin ağzına ettim ama eşim sabırla güzellikle anlayışla beni yumuşattı geçti gitti bir daha asla doğum düşünmüyorum Allah nasip ederse ayrı.
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Kaynanalar kapatılsın☺️ :D
0 oy
(444 puan) tarafından
Ne sen sor ne ben anlatam:((((
0 oy
tarafından
Benim güzel geçti. Benimde kayınvalidem annem küçük görümcem dönüşümlü kaldılar. Bol bol dinlendim. 40ım çıktıktan sonra herkes evine geçti bir boşluğa düştüm. Ama iyiydi. Allah razı olsun baya yardımları dokundu. 
0 oy
(8,416 puan) tarafından
Ne kaynanam ne annem lohusa dönemini tek başıma eşimle geçirdim kimseyi karıştırmamak en iyisi 
tarafından
Hopdedik bende öyle düşünüyorum canım
0 oy
tarafından
Berbat ötesi 2 hafta kaynana yanında kalfim sonra gorumceler beni yedi bitirdi 
0 oy
(1,512 puan) tarafından
Kaynanam guya bebeye bakmaya yardim ettiyidir kocamla oda deyistirdiler, bebek aglayimca bir sallıyo bir sallo bi yuksekden nini soyluyo sanarsı bebeyin beyni yerinde. Ucacak hele beşiyi oyle saliyorduki boşalmıştı tahtaları artık dayanamayip verdim cevabını gelme kendim bakarım dedim, uyurlende horlardı sanki deprem oluyo bebekde uyanıyordu birazcık sakinlesmediyinde emzir emzzir diyodu hiç bi faydası yoktu bebek uyurlen o horlar onun horultusundan uyuyamazdım , bizim laf var burda görmemişin bir elması var ne zaman yesin bilmiyor. Bebeyi gormemişce severdi davranırdı
0 oy
(3,110 puan) tarafından
Sezaryenliydim kahvaltı yemek bulaşıkları ondandı gün içinde 1 2 saat kizima alırdı bende uyurdum. Gece bazen sütümü sagip verirdim o içirirdi bende dinlenmiş olurdum. Bi zararı olmadı öyle laf sokması da olmadı 
0 oy
tarafından
İlk doğumda kızım 34 gün yoğun bakımda kaldı ilk günün sabahından itibaren kişisel ihtiyaçlar hariç yoğun bakım kapısında geçti. İkincisinde de 8 gün yoğun bakımda kaldı yine. 9. gün deprem oldu el kadar bebekle ve kızım o zaman 16 aylıktı 2 metre kar sokaklarda geçti bir kaç gün. 20 saatlik yolu 37 saatte gittik memlekete depremde yollardan dolayı falan falan. Ne diyim ne anlatayım:)
0 oy
tarafından
İyiydi kaynanamin sürekli emzirme dersi vermesi dışında iyiydi ama kotulugume değildi biliyorum ama 

Cok darliyodu 

Birde sürekli altinu açıyor du yapmıştir pişik olur diye görünce kere sorup sürekli bir şey duyuyo bebeğe uygulamak istiyordu kendine alıştırma sürecine girince iş değişti eşim hadi herkes egine dedi ve beni aldı geldi 
0 oy
tarafından
Berbat kaynanam sağolsun . 
0 oy
(2,777 puan) tarafından

B.ok gibi yazan varmi diye  bakmaya geldim :woot:

0 oy
(664 puan) tarafından
Güzeldi valla 1 hafta ablam kaldı sonra 15 gün görümcem kaldı sonrasında ben yalnızdım gayet iyiydi bebeğimle birbirimize alışma sürecimiz 40 banyosunu bile eşimle ikimiz yaptırdık kafa rahat ohh

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 129 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
31 Temmuz 2019 Aile kategorisinde kaderineymeni (10 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...