0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra ciğerlerim ağrımaya başladı. Önce kulunç sandım ama yok basbaya ciğerlerim ağrıyor sonra fark ettim ki sadece sol tarafımda derin bir ağrı var. Esas beni korkudan ağrıyı sırttan hissediyor olmam. Göğsümden hissetsem çarpıntı, panikatak vs derim ama sırtımda olduğu için korkmuyorum. Doktora gitmeden bir araştırayım neden olabilir dedim. Tümör, kanser, akciğer iltihabı vs diyor hiç normal bir şey yok yani akşam akşam canım sıkıldı .

8 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
Kız bnde kabızlık var bakıyorum kolon kanseri belirtisidir yazıyor yemjn ediyorum bir haftadır gidip gelio kansermiyim diye sorguluyorum kendimi 
(1,893 puan) tarafından
İnsanı boşa strese sokuyor
(2,522 puan) tarafından
Bende kanama şikayeti ile arama yatpim bende öyle okudum ama maalesef belirtileri vardi 5au önce bakıldı şükür birşey çıkmadı ama bir aydır çok fazla yine gelmeye başladı.dun afedersin tuvaletteydim regl oldum sandım sevindim baktım o bı sürü kan popomdan gelmiş
(168 puan) tarafından
Bnde kan yok canım sadece kabızlık var tam boşaltım olmuyor
(2,522 puan) tarafından
Yok onu anladım. Yani şeyi demeye çalışıyorum arattım bendeki belirttiler vardı öyle gittim Dr a yoksa hiç önemsemiyorum aylarca öyle kaldm .bi daha olursa gel parça alicaz dediler işte yine oluyoda gidemiyorum şuan
(168 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
O yuzden doktora gitmek lazim gecmis olsun
(1,893 puan) tarafından
Aynen öyle teşekkür ederim çiçeğim
0 oy
(3,411 puan) tarafından
Benim doktorum  dedi googleye  kalsa herkes kanser ya da ölüdür 
(1,893 puan) tarafından
Ay valla ya ne aratsam tehlikeli bir hastalık çıkarıyor
(3,411 puan) tarafından
Aynen cnm ben artık bakmıyorum  direk doktora gidiyorum
0 oy
(3,411 puan) tarafından
Bende 1 haritadır kaşıntı  var bakdim neler diyor  neler eşimde bakma diyor  **** düşündük değilmişim 
(1,893 puan) tarafından
Kanda mikrop olursa öyle kaşıntı oluyor bir tahlil ver istersen canım geçmiş olsun
(3,411 puan) tarafından
Idrar enfeksiyonu  cıktı cnm ama kan  tahlili yarın yapcam
0 oy
(435 puan) tarafından
Knk googleye yazmadan önce tabutunu hazırla zaten öldürüyor resmen adamı.. ben aglamisligimi bilirim acaba mi diye. 
0 oy
tarafından
Neneme doktor bişyin yok deyince deliriyo ben yanındayken bak hele şuram ağrıyor neyim varmış diyo Google kanser tümör ne varsa çıkıyo bu doktordan iyi biliyo diyo 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kız Google başım ağrıyor yaz beyninde tümör var yazar 
0 oy
(340 puan) tarafından
ayyy ben de küçücük bişeye baktım neler tazıyodu ister istemez çok korktum internet tamamen bilgi kirliliği

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 736 göst.
3 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
1 cevap 42 göst.

380,331 soru

11,388,003 cevap

34,891 kullanıcı

...