0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar cok bunaldım gerçekten cildiracagim artık eşimle anlaşamıyoruz 1.5 senelik evliyiz 3.5 aylık kizimiz var severek evlendik bu ara çok sinirli cok öfkeli durduk yere bağırıyor bahane arıyor kiskirtiyor beni tahrik ediyor gerçekten bezdim artık bugün geldi bağırıyor çağırıyor evler .... gibiymis yemek hazır değilmiş bebeğim durmuyor tuvalete bile zor gidiyorum ben sabah kahvaltısını bile zor yapıyorum napiyim anlamıyor bi de ikinci bebeği istiyor bebek kucağımda emziriyorum saldirmaya kalkıyor bebe korktu ağlamaya başladı hala bağırıyor sesimi cikarmadim sonra gelmiş gonul almaya çalışıyor işine gelmezse evden kovardi önce şimdide dedim doğru kovarsin senin evin dedim yok senin evin burası diyor iyi o zaman sen defol git dedim mümkünse gelmede dedim kızımin eksikleri için para gönder ne halin varsa gör dedim 

Başladı sevmiyorsun beni diye odaya gitti o kadar kinci ki bi de put gibi yatıyor gönlünü alıyım dedim yok inatlaşti da

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen niye gönlünü alacaksın bırak kalsın böyle yapa yapa iyice g.tünü kaldiracaksin ondan sonra hrp böyle bağırıp çağırıp kendini haklı çıkaracak Allah aşkına biraz mantıklı davranın ya 
tarafından
Hamileyken bile şiddet gördüm polisi aradım bağlanmadi iki saat ulasamadim bebeyi alıp çıkıp gitti 1 aylikti o zaman sonra aileler girdi düzeldi yine aynı yine aynı ayrılma gibi bi şansım yok yoksa 1 dakika çekmem
-Reklam-
0 oy
(445 puan) tarafından
Eşime çok ters gidersem oda benle barışmaz bı sure yani bende o barışma adımı atınca biraz nazlanip barisiyorum sonrada her lafı söylüyorum içim rahatlıyor 
tarafından
Aynen bende aynı durumdayım ama gerçekten çok bunalıyorum artık bebe bunaltıyor zaten ev pis değil ki dağınık oluyor sadece ne var bunda sanki kurtlar sıra halinde dolaşıyor evde
0 oy
tarafından
Kimsem yok arkamda gidecek yerimde yok ikinci evliliğin bi de bilmiyorum ne olacak böyle biz kadınlar çile çekmeye mi geldik bu dünyaya 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Sen niye gönlünü alacaksın ki bu durumda anlamadım bu durumu sorun yaratan esinmis,benim o aylarda çoğu zaman evde yemek olmazdı eşim çocuğa bakardı ya öyle yapardım yada haftada üç dört gün dışardan yerdik yani bebek bakıyorsun yemek mi sorunmuş ? Bence bu kadar bencil olmasın eşin 
tarafından
Önce böyle değildi ama 1 haftadır boseyler olduğuna eminim belki de annesi filan dolduruyor onlarla aramız kötü çünkü eşim çok kinci bi de bilmiyorum napacam insanın arkası kimsesi olmamasi çok kötü gerçekten  
O bağırıyor yapıyor ediyor ben naptim diyor yaa ben deyince bağırınca kötü oluyorum
Hatta yalan yok annesi biseyler yaptırmış olabilir
(2,006 puan) tarafından
O zaman annesiyle yaşasın ne diyeyim Altan alırsan ömrün böyle geçer canım
tarafından
Bende bugün aynisini dedim git annenin yanına baksın sana diye öyle dedim diye kötü oldum ya insan bu yüzden hep çocuk kalmak istiyor işte
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Seni evden kovan kişiye bı çocuk vermişsin ikinciyi aklından çıkarmalısın. Canım bı çoğumuz iki ve daha fazla çocukla herşeye yetişiyoruz bı şekilde kendine plan yap 
tarafından
Çok mizmiz durmuyor kucağa alismis bırakınca ağlıyor gündüz uykusu yok gece iyi uyuyor bazen yapamıyorum anlayışlı olması gerekiyor ama bence ev filan bahane çatmak için yer arıyor ailesiyle aram kötü anneci bi de lafta söyletmez cidden çok kötüyüm şuan gitti yattı bende tek başıma oturuyorum
(2,926 puan) tarafından
Başkası yüzünden eşinle kötü olma karşılıklı zıtlaşma sadece yıpratır olurunu bul sakince anlat bak çocukta var. Ben yemek yapamasam arayıp durumu anlatırım dışardan pratik birşeyler alır. evlilik zamanla oturur canım zamanı güzel kullanmak gerek
tarafından
Dün yapamadım yemeği ben ismarlayim dedim yapamadım dedim sagolsun bisey demedi ama bugün ne değişti bilmiyorum kargom vardı iade edilecek onu dedim telefonda bıktım iadelerinden kargolarindan diye bağırdı telefonda sonra eve geldi bi anda cildirdi bağırdı çağırdı bana saldırmaya kalktı sağa sola vurdu anlamadim çocuğu emziriyordum
Bence farklı bisey var kaynanamgil beni sevmiyorlar istemiyorlar beni kendi evimden kovmuş insan eşimde onları kovunca iyice zıt gittiler bosandirmaya çalışıyorlar
Ben yine kötü olmayım dedim doğumda kaynanami götürdüm sabaha kadar horul horul uyudu ben sancı çekerken 1 bardak suyu vermedi uyuyacağım diye ışığı bile hemşireye kapattirdim ona rağmen annesine laf soylettirmedi napiyim diyor ben napiyim bıktım gerçekten bıktım
İlk eşim de piskopatti raporu varmisti evlenince öğrendim beni öldürmeye kalktı kendimi banyoya zor attım kapıyı kilitleyip polisi çağırdım bu da bi ayrı cins çıktı
(2,926 puan) tarafından
Ne desem bilemedim sütten ağzın yanmış yoğurdu üfleyerek yemen lazımken yapmamışsın. Nişanlılık süreci varken her yönüyle değerlendirip öyle evlenmemişsin, biraz beklemek yerine hemen çocuk yapmışsın. Bugüne gelirsek hergün hergün yemek yapmamakta olmaz akşama kadar hiç mi vakit yok kucağında çocukla da yapılır, annesine laf etme belli ki eşini dolduruyo, eşin yorulmuş olabilir üsteleme sabret başka yapacak bişey varsa, gidecek bı yer varsa git yoksa oluruna bak herşeyin
tarafından
Benim eski evliligimde çocuğum olmadı gorucu usulü ile evlendim tedavi görmem gerektiğini biliyordum ve çocuğum.olmazsa diye korktum çünkü her doktor farklı konuşuyordu ona git buna git derken tedavi sonuç verdi yalan yok bi kızım olmasını çok istedim çünkü gelmişim 30 yaşına benim yasimdakilerin iki üç tane çocuğu olunca insan ister istemez icerliyor ama evet ikinci evlilik için acele ettim biraz daha bekleyip mantıklı dusunmem gerekiyordu o beni sevdi ben onu ve insan aynı eve girmeyince istediği kadar nisanlilik dönemi yaşasın tanıyamıyor aynı evin içindeyken farklı biri oluyorlar
Her gün farklı cesit yemek yapıyorum bu ara 4 kilo almış bazen bebeğim gece uyumuyor gündüz çok huysuz oluyor bırakıp tuvalete gidemedigim bile oluyor kucağıma alınca korkuyorum sonuçta ocak yakıyorum kaynar su alıyorum elime soğan dogradigim oluyor her gün her gün de kucakta olmuyor eşimden anlayış istiyorum biraz kaba kaba atıyor ikinci çocuk olacakmista yardım edermiş hamileyken hasta oldum da ofladi pufladi daha geçen yine hasta oldum ateşler içindeydim işe gitme dedim bebegimde var kendi işi oyleyken beni bırakıp gitti gitmeseydin dedim biseyin yok abartma dedi napiyim ben bu adamı asiyim mi kesiyim mi
Kaynanamgil de kendileri istedi beni pintidir kendisi yedigimize ictigimize kadar karışır daha neler neler iftira haksizlik tehdit hepsi vardi
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Bu kadar şeye rağmen okudum yorumlarında bide gönlünümü almaya çalıştın herşeyi geç çocuk kucağında iken saldırmak nedir çocuğun korkacagi ses tonu kullandığı için dahi olay cikartman gerek zaten haklı haksızı geç 
tarafından
Çok çıktı olay canım elim kolum bağlı bisey yapamıyorum başta ailem yanimda değil caresizim hamileyken bile neler yaşadım bebeğim korktu zaten ağlamaya başladı
Beni tehdit eder işine gelmezse babam da sagolsun korkar eşimden bisey demez Allah'm nasıl bi imtihandır bu sabır ver
(1,757 puan) tarafından
Rabb'im kolaylık versin hem aile hem eş yönünden sınav veriyorsun kolaylıkla tez zamanda rahatlarsın inşallah
tarafından
İnşallah kuzum İnşallah
0 oy
(13,558 puan) tarafından
Gidecek yerim yok demişsin anladığım kadarıyla bir ailen yok..olsaydı arkanda birileri boşan bile derdim 2. Evliliğinmiş keşke biraz daha bekleseydin çocuk yapmak için yanlış anlama üzüldüm bu duruma umarım böyle bir adama başka çocuk vermezsin 
tarafından
Vermeyi düşünmüyorum canım ailem var ama onlar derdi farklı babamla boşanma asamasindalar kimsenin beni dusunecek zamanı yok maalesef
Zaten annem arkanda duramam dedi 2 tane daha kardeşim var kimsem yok caresizim sığınma evlerini bile arastirdim ama orda da bi süre kalabiliyorsun cocugumu oralarda rezil etmek istemiyorum
Zaten benim tedaviyle oldu çocuğum hemen olacağını da dusunmemistim şahsen çok seviyorum bebegimi çok şükür o yanımda olunca o kadar mutluyum ki ama eşim hayallerimin mutlulugum katili gibi
(13,558 puan) tarafından
Canım zaten eleştirmek için veya niye yaptın demek için demedim. Sadece ne kadar çok sevsekte çocuk bir yerde elimizi kolumuzu bagliyor ama yine de dünyanın en güzel şeyi. İnşallah eşin aklını başına alirda bütün bunlar geçmişte kötü anı olarak kalır
tarafından
İnşallah canım sanmıyorum da:(((
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Arkasından essekler mi kovalıyor eşini. Ne diye hemen 2. Yi istiyor. Çok ilginç ya. Valla çocuktan evle ilgilenmiyorsun. Adam bunu göre göre hem sana yardımcı olmadığı gibi sorun çıkarıp üzerine de 2. Bebeği istiyor. Aklın yoksa yap cnm. Ha bu arada ne diye gönlünü almaya çalışıyorsun onu da anlamadım. 
tarafından
Sinirlenince çocuğu filan görmüyor bende çocuğun yanında kavga etmek istemiyorum bağırmak istemiyorum biliyorum çünkü sabah kalkacak catmaya çalışacak kiskirtmaya calisacak
Zaten 2. Bebeyi asla istemiyorum Rab'bim olmayanlara versin böyle bi yuvaya kocaya 2. Olmamalı inanin o kadar pişmanım ki evlendigime annemgil zamaninda demisti bunlardan hayır gelmez diye dinlemedim seviyorum dedim
(1,356 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm ne denir ki
tarafından
Teşekkür ederim canım sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 792 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy