0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
27 haftalık hamileyim 4.gebeliğim 14 aylık kızım var, bugün ne kıpırdayabiliyorum ne halim var , bir ara içli içli ağladım sıkıntı bastı hala geçmedi , vücudumu taşıyamıyorum yaş faktörü demi etkili bilmiyorum yaşım 38 , sizdede böyle oluyormu.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağırlık çökmüş üstüne dinlenseydin geçerdi inşallah şuan nasıl oldun 
tarafından
Valla akşam yattım dinlendim kızımıda büyük kızıma verdim , ama hala aynıyım, geçmedi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla geldim 30 yaşına daha ilk çocuğum oldu kendimi 4 5 çocuk dogurmusum gibi hissediyorum şahsen ikincisini asla istemiyorum gözüm kesmiyor zor geçiyor çünkü hamilelik hele bi de küçük çocuğun varsa 
tarafından
Evet çocuk insanı yıpratıyor, İnşallah kolaylıkla geçer bu günler
tarafından
İnşallah:(
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Sadece yaş değil, gebelik sayısı da etkiliyor. Ben de yaş 31 ve 4. Gebelik, aynı böyle kendimi taşıyamaz oldum erkenden. İki adım atsam nefesim kesiliyo falan.. Sürekli halsizlik de var. İlaç kullanmazdım ama dayanamıyorum artık başladım vitaminlere. Sıkıntı hali de hormonlardandır yaa geçer o
tarafından
Demekki her doğumdan sonra vücut yıpranıyor. Bende hamileliğjmin baş8ndan beri kullanıyorum vitaminleri hiç olmuyodum böyle , ilk defa kendime ağır geldim bu kadar , belimin ve sırtımın ağrısı ayrı. Sanki üzerimde bir ton ağırlık var gibi
(11,060 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun, hem çocuklar hem hamilelik hem de böyle sağlık sorunları olunca ciddi zor oluyo..

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 232 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...