0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Artik. Delirmek uzreyim ya arkadaslar bizim evde kaynana kayinpederi kaynim hepimiz bir arada yasiyoruk çoçuğumu gezmeye hep goturuyorlar hep dısarda söylemesem eve getirecekleri yok çoçuk buda alışı veriyo onlar disaru cikdiginda pesinden agliyor disarda gezdiyi icinde hep uşutuyor çocugum bunlarin oyuncaklari olmus benim sozumu hic dinlemiyor çoçug kreşe gonderi veriyim dedim 3 gun gitdi ve hasta oldugu ucun evde şuan bunlarin elinden ne yapacagimi bilmiyorum hasta oluyor geceleri hep agliyor ne yapayim bilmiyorum biraz ilgilenmiyin rahat birakin diyorum kavga ediyorlar cocugumu menimsemişler. Resmen kayinpederim hep evde cocugu teşvik yapiyor çocuk uzani veriyo ben gidiyorum biraz gezeyim sen de gel çocuk gelmek istemese bile kafasina koyuyor.Bu durumda ne yapmaliyim bana yardim edin lutfen çildirmak uzreyim artik

6 Cevaplar

0 oy
(3,050 puan) tarafından
Hayır diyeceksin dışarda hava uçuyor kimse yok dışarda. Benim e iki yaş oğlum deli gibi yarım saat dışarıya çıkmak için ağladı zaten hasta kimse yok oğlum dışarda dedim anam beş on dk çıkalım dedim bir de kucakta taşıttı kendini zaten hâli mecâli yok yürümeye dışarıyı istiyor :D markete gittik kendime süt ve sıcak çikolata aldım ona da araba aldık gelirken yağmur başladı eve kaçtık zaten rüzgârda nefes alamıyor.
(91 puan) tarafından
Ogul diyil kiz
(91 puan) tarafından
Kotu bir sey deyil evet sabahdan aksama kadar hic bir sey yemeden goturuyo çocugu soguk bilmez yagmur bilmez ben onun anesiyin gerektiginde gezdire bilirim kayin pederimin işi yok gucu yok çoçugumu kendi oyuncaki yapmis onu gorer gormez bi agliyo çocuk kendini paraliyo sanki o doğurmuş kibi sinirimdan ne yapacagimi bilemiyorum
(3,050 puan) tarafından
Dediğim gibi havalar soğudu artık zırt pırt dışarıya çıkılmaz kışın zaten hastalık ayı.
(3,050 puan) tarafından
Aynı evde misiniz
(91 puan) tarafından
Evet cnm
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Hasta oluyor de eşine şöyle sinir koysun kimse anaları tinlamiyor ben eşime dedim oglelikle  yoksa millet kendini avutuyor kimsenin çocuk umrunda değil 
(91 puan) tarafından
Söyluyorum hata dun aksam kavga etdik onlarin tarafinda diyirki gidib gezsin ne yapiyorlar yapsinlar bende cocuk benim ben ne istersem öyle olur bildiyiniz mama uşagi kocam
0 oy
(595 puan) tarafından
Ne geliyosa inamki birlik yasamaktan geliyo asla laf anlamazlar sanırsın onlar için doğurmuş gibi oluyo. Ayrılma şansın yok mu kavga çıkarıp ayrılsan rahatlarsın yanlış biliyorum ama kendi rahatını düzenini kurmak için bazen kavga gerek 
(91 puan) tarafından
Evin boyuk gelinyim evimiz var tadilatda 4 yildirki ayni evde yasiyoruz biktim artik
(595 puan) tarafından
Eşini sıkıştır borç harç bulsun hemen ayrıl csnim yoksa senin sinirin hiç geçmez
(91 puan) tarafından
Her seyimize karisiyorlar kizim kucuken agliyordu surekli kayinpederim bagiroyudu uyku ilaci ver uyusun diyordu 9 ay karnimda tasiyim uykusuz geceler cekiyim sen gel cocugumu bana karsi et
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Neden beraber yasiyorsunuz
(91 puan) tarafından
Evimiz tadilatda
(8,908 puan) tarafından
Ne zaman bitecek esin ne diyor ailesinin bu tutumuna
(91 puan) tarafından
Yaza inwAllah biter onlari savunuyo bana bende önce basqa bir gelinleri daha vardi kaynimin eşi onuda öyle biktirmislar bosanmis esinden surekli kavqa her seye karisiyorlar surekli kapi pusuyorlar her seye dayandimda buna dayanamam artik gece saat 8 cocuk disarda sokaklarda çagiroyum eve getir gece hava soguk bir sey olmaz diyor bana gidib aliyorum cocugu eve getiriyirum cocuk onlara öyresmiş agliyo gelmek istemiyor
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Biz çocuk evde tek buyuyo kimse gormuyo diye dertleniyokk .aşırı derece ilgide iyi degill tabi  çocuk kimi dinleyeceğini bilemez 
(91 puan) tarafından
Her seyin yeri vardir çocugu kendilerine öyle bir baglanislarki ne yapsam beni dinlemiyor çocuk surekli agliyor bagiriyo gul gibi cocugumu maf etdiler
(3,765 puan) tarafından
Senin açından zor bizde buyukleri olsa keşke yanında iki oyalanir diyoz
(91 puan) tarafından
Oynasinlar oynasinlarda sokaklarda gezdirmek ne kendisi önde çoçukda arkadan gidiyo ya arba onune atlsa ya birsey olsa onda ne olacak bana cocugumu vere bilirlermi
(3,765 puan) tarafından
Bı yere goturuyosa gozu gibi bakacak öyle yapıyorsa bnde yollamam
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Valla benim.pglum yapayalnz oyle hayirli bababnnee dedesi olsa sevinirdim biraz krndime vakit ayirordom cocugumda etkilesimli sosyal.cocuk yetisir diye de mutlu olurdum
(91 puan) tarafından
Dedesi nenesi severde böyle daha olamaz krese gonderiyorum gonderme cocuga ancak abur cubur yediriyorlar cocuk bir deri sumuk kaldi resmen cocuk bizim diyorlar bende sizmi dunyaya getirdiz diyorum cocugumdan biraz uzak dursunlar istiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,540 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...