0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kizlar sizler nasıl temizliyosumuz 3 aylik

16 Cevaplar

+1 oy
(10,049 puan) tarafından
Tikalimi yoksa parca seklindemi. Parcalari cengelli igne yada tel tokayla aldim ben. 
(119,371 puan) tarafından
len cimbizla al igme yapmaa
(544 puan) tarafından
Yapmayin canim cok tehlikeli Allah korusun pisman olursun sonra. Bunun icin aspiratörler var cokta ucuz uzun süre kullanilir.
(10,049 puan) tarafından
Haha kiz aspiratorum var zaten 2.cocugum bu biliyorum ne oldugunu :D kurumus hani top gibi olanlardan bahsediyorum yoksa serum sikip aspiratorle cekiyrm zaten.

Kiz cimbiz nasil gircek burnuna deligi minicik zaten :D tel tokanin arkasiyla aliyorum hemen 2 saniye
-Reklam-
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Pamukla alıyorum 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Serum fizyolojik sıkıp iki dakika bekletip aspiratör ile çekiyoruz canim
0 oy
(15,247 puan) tarafından
Parmağımı agzina verip kafasını o şekilde sabitleyip tel tokayla temizliyorum. Ya da serum fizyolojik ve aspiratör ile
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Burun aspiratorleri var eczanede yada internette bulabilirsin onunla temizliyorum eğer kuru sumukse önce fizyolojik serumla burnunu açıp sonra aspiratorle cekiyorum
0 oy
tarafından
Benimki de 3.5 aylık bende serum suyu var bi de diğerinden var bebeği kucağıma yatiriyorum kafasını yan tutuyorum iki burnuna da sıkıp elimle gevsetiyorum ya hapsuruyor yada peçeteyle alıyorum baktım içinde gözüküyor tel tokanin tersiyle cekiyorum
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Peceteyi katlayıp alıyorum canım. Çok sert gerideyde serum fizyolojik ile temizliyorum.
0 oy
(1,518 puan) tarafından

image

Ben bununla temizledim cnn 
(321 puan) tarafından
Nasil temizliyorsun bunla ise yarıyor mu
(1,518 puan) tarafından
Fizyo bilmem ne sıkıyorum bununla çekiyodum:)
0 oy
(544 puan) tarafından
Aspiratör al canim mutlaka bide serum fizyolojik sık burnuna siringayla korkma hiçbir şey olmaz YouTube da Osman Gönülal in bu konuyla ilgili videosunu izle
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Sütündem damlatiyorum burun seysiylede çekiyorum 
(2,573 puan) tarafından
Burun şeysiylee ajsjsjs
Emoss unuttun beni kiz aşkolsun☺️
(7,258 puan) tarafından
Hahaha ☺️
Kız en son kim yazdı bende senden yazacan diye bekliyorum kaç gündür girmedimde buraya ☺️
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Sadece serum damlat ve aspiratör ile çek hepsi geliyor . Yok toka yok cengelli iğne yok cımbız bunlar olacak iş değil 
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Eczaneden serum fizyoljik aldır bide burun aspritoru kullan baska bjseye gerek yok temizleniyor 
0 oy
(15,738 puan) tarafından
Çok değişik önerilerde bulunan var zararlı tel.toka cimbiz falan 

Burun aspiratörleri var onlardan al 
0 oy
tarafından
Yorumlar ciddi ayy Allahim korusun serum fizyolojik al burun aspiratörü ile çek canim
tarafından
:)) hülya ciddi malesef ben bir yasina kadar günde 2  hastaysa 3 defa serum fizyolojikle temizledim aspiratör de değil burun için pompalı küçük aparatla temizledim hiç burnu tikanmadi sukur diğerleri bence riskli Allah korusun
0 oy
(189 puan) tarafından
Cnm eczane ye git orda yardımcı olurlar sana pamukmus tokaymis farklı şeyleri deneme sana yardımcı olurlar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 73 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (358 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 240 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.

380,439 soru

11,390,433 cevap

34,899 kullanıcı

...