0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (2,995 puan) tarafından

Dün gece ruyamda ölen kızımı gördüm  24 haftalik doğmuştu  ayni sekilde gördüm onu minicik ayni yüz babasinin kucağında idi mezarliga gidiyormuşuz kizimin bedeni çürümüş :'(bende arkasından eşimin koşuyorum agliyorum götürme diye ama esim beni görmezden geliyor.  Sonra sokakta bi kadin beni kolumdan tutup zorla kendi evine sokuyor otur diyor sana kahve yapıp falina bakıcam ben hala agliyorum sonra fal bakmaya başlıyor boyle güzel güler yuzlu bi kadıncağız ama ne dedigini unuttum.

Kimseye de anlatamadim rüyamı üzülmesinler tekrar aklina gelmesin yasadiklarimiz diy ama cok etkilendim cok üzgünüm  yoksa mezarligina gitmediğim icin mi geldi rüyama bana sinirli mi :'(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir canım. Neden gitmiyorsun ki o da bir can taşıyordu sonucta. Gitmelisin en yakın zamanda
(2,995 puan) tarafından
Yuregim dayanmiyor 1 hafta yaşadı alıştım ona
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Başın sağolsun canım, mezarına gitmiyorsan üzülüyor olabilir bir ziyaret etmelisin 

(2,995 puan) tarafından
Sağol dayanamiyorum mezarlığı görünce ama gidicem en kisa sürede
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin.. seffatciniz olsun inşallah.  Büyük bir üzüntü yasamişsiniz görmeniz normal.. ama gidin ziyarete.. elbette dua ediyorsunuzdur. Ama ufakta olsa okuyun okuyun birseyler.. başınız sağolsun
(2,995 puan) tarafından
Sağol ben dayanamiyorum oyle seylete ama gidicem 4 bucuk ay oldu
(3,187 puan) tarafından
Birde nacizane arkadaş önerisi.. eşiniz anneniz her kim varsa yanınızda paylasin.. inanın daha iyi hissedersiniz. Atmayın içinize..
(2,995 puan) tarafından
Uzulmesinler diye söylemiyorum
(3,187 puan) tarafından
Anlıyorum ama yine enncok sen üzülüyorsun unutma acilarda paylaşınca azalıyor..
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin kuzum en kısa zamanda mezarlığı ziyaret et 
(2,995 puan) tarafından
Sağol gidicem artik bana darılmış olabilit
tarafından
Rabbim diger tarafa da kavuştursun sizi canım
Darilmis olabilir birde böyle şeyleri eşinle paylaş rahatlarsın canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 280 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 724 göst.
11 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 770 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

383,437 soru

11,475,135 cevap

35,080 kullanıcı

...