0 oy
465 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (551 puan) tarafından
Kızlar instgramdan sipariş verdim bitane sayfaya 2 gün önce ürün elime 16 18 iş günü içinde gelecekmiş ablamda bende var ben veriyim onu kullan boşa para verme dedi bnde yazdım iptal ettirmek istiyorum diye bana bı dünya laf saydılar mahkemeye vereceklermis bende ürünüm hazırsa kargolayin dedim onlara o şekilde şart kosamazmisim 16 18 iş günü olduğu için ürün hazır değildir diye düşündüm dikimde hazır diyolar gönderin diyorum anayasanın 5. Maddesi faln konuşup duruyorlar avukatları varmış bı Ali bey dedi bı başka bi bayan ismi söyledi aceba verirler mi mahkemeye gönderin diyorum hala hukuku işlem olcak saygısız faln dediler bana ben bişey söylemedim bile destanlar yazıp duruyorlar 

21 Cevaplar

+2 oy
(7,444 puan) tarafından
Hayır tabiki ya göz korkutmak için demişlerdir öyle bişey yok iade iptal değişim müşterinin hakkı
(551 puan) tarafından
Bende özel dikim diyince biraz o yüzden sormak istedim tamm o zaman sağol canım
(7,444 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz merak etme canım
(4,095 puan) tarafından
Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve cayma hakkı yok malesef. Ama daha hazırlanmamış
(551 puan) tarafından
İsimli fotolu bişey değil ama hazırsa gönderin kargoya verin diyorum siz bize şart kosamazsiniz diyor
(7,444 puan) tarafından
Engelle gitsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ürün ne canım veremezler boşver ödemisini yaptınmı
(551 puan) tarafından
Ödemesini yapmadım canım kapıda ödemeydi halı örtüsü siparişi vermiştim bna isim soyisim adres telefon doğru mu onaylıyor musunuz demişti siparişte bende evet demiştim bu size imza yerine geçiyor faln diyorlar yazıyor yazıyor evinize kağıt gelcek faln diye
(4,091 puan) tarafından
Koz okadar kolaymi adres teyit etmek imza yerine gecmez tabiki.:) ama satici bir yandan da hakli.kesilip dikilecek biseyse baslandiysa mesela senin siparisinin yapimina saticinin elinde patlar. Kargoya vermisse bos yere almayacaksan kapidan sana ulasamayip kargoru geri saticiya goturecektir urunu. Busefer de satici bos yere kargo ucreti odemis olacak. Urununu yollayip sana Satip senin vermedigin yani Kazanmadigi paradan kendi cebinden oducek.
(551 puan) tarafından
Kız yok hazırsa gönder diyorum siz bize şart kosamazsiniz diyor bende uzun bı sure verdi teslim için 16 18 gün dedi bende o yüzden hazır değildir diye hemen iptal etmek istedim yazdım hazırsa gönder diyorum hala mahkeme diyor kargoya faln verseler zaten alırım
(4,091 puan) tarafından
Uste cikmaya calismis mahkeme falan diye.. iptal ediyosaniz edin. Etmiyorsaniz bosuna yollamayin almayacagim de . Kargo gelirse almak istemiyorsan da ya kapiyi acmassin geri gider urun . Ya da yanlis adres galan dersin kuryeye aliciyi tanimiyorum dersin geri goturur urunu saticiya
(551 puan) tarafından
Kız alıcıyı tanimiyirum diyemem ki kapıda eşimle benim adım yazıyor:))) :)) iyi fikirmis ama
0 oy
tarafından
Vermezler anca boş yaparlar 
(551 puan) tarafından
Yani o kadar insan alıyor alıyorsa hiç mi iptal eden olmuyor
0 oy
(435 puan) tarafından
Ürünün senin istedigin dikimi bittiyse fotosunu iste.
(551 puan) tarafından
Söylüyorum onuda gönder kargola foto at diyorum bna mahkeme mahkeme diyip duruyor
(435 puan) tarafından
Hiçbir şey yapamaz o zaman tamam ver mahkemeye de ödeme yaptinmi
(551 puan) tarafından
Yok kapıda ödemeydi canım
0 oy
tarafından

Hiç bir şey yapamaz belliki dolandırıcı sakın kanma 

(551 puan) tarafından
İnanmadım zaten ama yinede bı kuşku düşmedi değil
0 oy
(179 puan) tarafından
Bnde bi tane koltuk örtüsü alacağım sonra vazgeçtim aynı sen gibi bana öyle kırdılar bnde öyle korktum mahkemeye falan vericrz dediler oyla tüketici haklarında üründen vazgeçme hakkı vardır kanma bunlara 
(551 puan) tarafından
Yazıyor yazıyor destan yazıyor bna adam vazgecme iade yokmuş özel dikimmis 16 18 iş günü içinde gelir dediler sipariş vereli 2 gün oldu bende hemen yazdım iptal etmek istiyorum fln diye böyle oldu
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Özel dikim yada sipariş üzerine üretim yapan sayfaysa buna hakları var zaten onlar iade değişimde kabul etmiyor 
(551 puan) tarafından
Bilmiyorum valla bir sürü fotoları vardı ama sadece özel dikim mi bı fikrim yok
0 oy
tarafından
Inandin mi cidden mahkeme avukat falan :D hepsi hikaye ya soyle siz vermezseniz ven vericem sizi mahkemeye :D oyle bir sacmalik yok ya iyi kafaya almislar sizi
(551 puan) tarafından
Kız inanmadım ama yinede bı soruyum dedim
tarafından
Yok canim palavra bunlarinki yok kayit etmiste falan zirvalik ya sen iptal et onlardan gelen maldan hayir cikmaz sorunlu mal bile gonderirler bu saatten sonra gerzklilar ya kesinlikle vazgeç
(551 puan) tarafından
Kız birde numara yazmışlar eşim baktı o numara ile bir sürü sayfaları daha var aceba dolandırıcı mi ki
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Hiç bir şey yapamıyorlar korkutup al diye öyle yapıyorlar hiç bir şey yapamazlar bu yüzden hiç takma 
(551 puan) tarafından
Hazırsa gönder diyorum bize şart kosamazsiniz diyor
(1,529 puan) tarafından
Hiç uğraşma kız onlar bilerek öyle yapıyor ben sizi tüketici haklarına şikayet edecem de ondan sonra engeli baş bir şey yapamazlar
(551 puan) tarafından
Dur engelliyim doğru :)
(1,529 puan) tarafından
Yani canım ne ugrasacan ya boş boş konuşuyorlar
0 oy
(34 puan) tarafından
İnstgramdan bende alisveris yapiyorum 1 3 is gunu en fazla teslim süresi  16 18 iş gunu olmaz versinler mahkemeye bırak onlar afkururlar yalandan hic bisede olmaz
(551 puan) tarafından
Bende alıyordum hiç bu kadar uzun süre olmuyordu evet ama öyle diyince bende hazır değildir diye iptal ettiriyim dedim sonuç bır sürü biseyler :)
(34 puan) tarafından
Sıkıntılı canım o isler bidakine özel bişey diktirceğin zaman nezaman biter de nezaman elime ulasır de sıkıntı yaşama yalandan yere
(551 puan) tarafından
Öyle yapcam zaten ayy sinirimi bozdular valla
(34 puan) tarafından
Hahaha sakin ol canım :)
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Mesafeli satış sözleşmesinden haberleri yok herhalde. İptalden ziyade iade bile edebilirsin öyle saçmalıkmı olur . Msjları silme 
(551 puan) tarafından
Silmedim duruyor bana ders vereceklermis :)
0 oy
(347 puan) tarafından
İsme özel bir elbise birşeyse al ama başka sıradan olan birşeyse alma daha kargoya verilmemiş şikayet ederse etsin korkutmak için öyle yapıyorlar 17 /18 gün ancak gelirmiş engel at gitsin
(551 puan) tarafından
Yok canım isme özel bişey faln değil halı örtüsü sipariş vermiştim
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Sen vermezsen ben mahkemeye vereceğim de bas engeli 
(551 puan) tarafından
Engelledim direk destan destan yazılar yazmışlar
(8,778 puan) tarafından
Boş tenekeden ses gelir ancak
(551 puan) tarafından
:))) çok doğru valla
0 oy
tarafından
Hayır veremezler benim eşim avukat. Tam tersi sen onları şikayet edebilirsin. Ürünleri iade etmek, ya da almamak kullanıcının hakkı. 
(551 puan) tarafından
Neler neler yazdılar bna anayasinin 5. Maddesini arastr bilmem ne hukuk yolu açık yazmışlar bide en sonunda
tarafından
Ruh hastaları
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Hiç bı bokkk yiyemezler
(2,669 puan) tarafından
Kendilerini begenmisler ay bende sipariş etim bana dediler siparişi gönderiyoruz eğer almasaniz kargo parasını karsilarsiniz bende tm dedim adese gelmedi geri iade oldu hiç bişey yapmadılar avukatlarimzda var dediler
(551 puan) tarafından
Bna da bı yazmış Ali bilmem bişey bey avukatimiz sonra bide bayan ismi yazmış avukatimiz 2 tane farklı avukat yazmış yani başta bı isim verdi sonra başka bı isim verdi
(2,669 puan) tarafından
Kız Allah'ını severswn fiyatı ne kadardı
(551 puan) tarafından
Kız 480 liraydı bu kadar tantana sanki milyarlar :)
(2,669 puan) tarafından
Ay aynen ya boşver takma
0 oy
(624 puan) tarafından
Uyduruyorlar asıl siz tüketici hakem heyetine şikayet ederseniz onlar bile suçlu çıkar.
(551 puan) tarafından
Eşimin avukat tanidigi var aradık hicbisey olmaz paket gelsede gönderin dedi
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ödeme yapmadiysan almazsın olur biter , ben oyuncak aldım orda yazıyor açılmayan tlfn siparişi onaylanamz , bana 3 paket geldi :)) 2 sini aldm 1 ini gönderdim 
(551 puan) tarafından
Ödeme yapmadım ama kargoyada hala verilmedi ben 2 gün önce sipariş verdim onlar bna 16 18 iş günü içinde teslim olur demişlerdi hemende yazdım yapılmasın diye ooo bir sürü laf saydılar
(2,804 puan) tarafından
Tamm gelse de alma
(551 puan) tarafından
Aynen öyle yapcam
(2,804 puan) tarafından
Ben instegramdna oyuncak gördüm paket seçimi yapmamıştım sipariş verdm snra fark ettim ikili paket varmış ona kayıt yaptm bide yazıyordu numaraya cvp verilmezse ürün gönderimi yapılmayacak diye bnde ilk twlfna cvp verdm ikili istiyorum dedim kargo geldi 3 tane 500 TL'lik ürün oldumu 900 TL abi biri.ipral.dedim tamm abla dedi 500 u verdm arayan soran da olmadı.kargon glese de alma açma telfnu gitsin geri kimse parası ödenmemiş kullanılmamış malın peşine dusmez
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Hangi sayfa benimde başıma geldi Allah'a havale ettim ürünü aldım ama sayfayı sildim hayrını görmeyin dedin uğraşmam için eşim gıcık oldu mu daha netten bisry aldırmaz yoksa 
(551 puan) tarafından
Lux halı örtüleri diye bı sayfa kız bna kargo gelmedi ki 16 18 iş günü içinde gelir dediler bende 2 gün önce sipariş vermiştim hemen yazdım iptal etmek istiyorum diye vay emeğe saygısız oldum ürün hazırsa gönderin diyorum siz bize şart kosamazsiniz diyor
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Sen ekran kaydı al öğle birşey olursa tehdit ediyorlar diye gosterirsin
(551 puan) tarafından
Duruyor mesajları hiç silmedim engelledim ama
0 oy
(217 puan) tarafından
Ürün hazırsa hakkına girme kimsenin. Ancak kusurluysa iyade et. Neticede hazır. Zarar ediyor las
(551 puan) tarafından
Bna 16 18 gün içinde teslim olur dediler bende sipariş vereli 2 gün oluyor hemen yazdım ki iptal etmek için onlarda bna kesiliyor hazır faln bir sürü bişey dediler bende hazırsa kargoya verin alıyım dedim tabiki kimsenin hakkına girmem gelseydi alırdım da ben gönderin diyince siz bize şart kosamazsiniz faln dediler bende ne alaka hazırsa hemen kargoya verin dedim siz bizi tehdit mi  ediyorsunuz dedi anlamadım gitti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.