0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (2,006 puan) tarafından

Evleneli 10 sene oldu artık çok demode buluyorum alyansimi esime dedim değiştirelim istiyorsan dedi ,diyorum ki ince bir alyans ve yanına beş taş nasıl olur, güzel dururmu ,fikir verin sizlerin alyanslarina görede değişik bir model de olabilir sizce kızlar ,buda alyans ve tektaşım 10 yıllık 

image

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde olsaydım bende atardım canım beş taşla alyansim var ben sade sevmiyorum biraz gosterisli seviyorum
-Reklam-
0 oy
(13,832 puan) tarafından
Ben beştaşı da çok kaba buluyorum bir normal alyansım var bir de ince alyans tektaş ikisini birlikte taktığım yüzüklerim var 
0 oy
(769 puan) tarafından
Alyansimi tektasimi sattım yedim:-) bagetim var sadece
0 oy
(1,185 puan) tarafından

image

benimki bundan çok seviyorum çok zarif
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Benim klasik nişan yüzüğü alyansim. İnce dümdüz. Çok seviyorum. Tektaşim var bir de tam tur yüzüğüm. Onları hiç takmıyorum bile. Düğüne gidince sadece 
0 oy
(8,545 puan) tarafından
Canım benımde on yıl oldu parmagıma olmuyordu sattım üstüne 1.5 bin koyup ince klasik yüzük aldım. Tek taşımında taşı düşüp kararmıştı onu da tamir ettirdim yeni nişanlanmıs gibi oldum:) 5 tas kullanımı kolay mı bilmiyorum yanlardan vurmasın parmaklarına
0 oy
(461 puan) tarafından

Alyans var ama kullanmıyorum bunu kullanıyorum

image

0 oy
tarafından

Benm de alyansım kalın alyans idi. Dogumdan sonra dar geldi rahat olmadı. Simdi ki alyansım klasik düz alyans. Keşke en başta bunu alsaydım. Çok rahat :)

0 oy
(1,699 puan) tarafından

Benim düz canım tektaş ta normal 

image

(197 puan) tarafından
Tek taşın pırlanta mı
(1,699 puan) tarafından
Yok canım normal altın pırlantaya mi benziyor kız
(197 puan) tarafından
Benziyor bence, boyut ve parlaklık olarak :)
(1,699 puan) tarafından
Yok kız normal altın özellikle böyle seçtim ama
0 oy
(1,275 puan) tarafından
baget yüzük istiyordum uzun zamandır aldı aldığı gün aldatıldığımı öğrendim .. benim kide böyle bir şans . 
0 oy
(790 puan) tarafından

Buda benim yüzüğüm 

image

0 oy
tarafından

image

benmki boyje

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 718 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 975 göst.
27 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,885 göst.
4 Şubat 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
23 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu

384,850 soru

11,511,581 cevap

35,173 kullanıcı

...