0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1,164 puan) tarafından
Siz  bunalıp daralinca   hersey den bıkma durumuna  gelince herseye  sinirlenince nasıl çözüm buluyorsunuz bu ayrı bir dert diğeri de evi sabah topluyorum  akşamına yine dağılmış oluyor  bu kısır döngü nasil olucak bir ev niye toplu kalmaz biyeri  topluyorum diğer yer dağılıyor sinirlerim bozuldu ya her konuda bunaldım  hep bir stres   Siz nasıl çözüm buluyorsunuz bunların hepsine  

12 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kafami dağıtacak biseyeler yapıyorum mesela kocama sarmak gibi
(1,164 puan) tarafından
Bu sinir stresin biride Kocam  beyden
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Makarna yapıyorum kendime soslu yiyorum 
(1,164 puan) tarafından
Bnde yapacam birazdan makarna yemek var ama yemicem  Kocam yaptı sinirimden yemicem yaptığı yemeği
0 oy
(435 puan) tarafından
Çocuklu ev temizlenmez bacım. Hep dağılır hep dağılır. Sıkılınca bunalinca hicbirsey yapamıyorum. Bebem olmasa çıkar yürürdüm hıçkıra hıçkıra ağlardım ama yapamıyorum 
(1,164 puan) tarafından
Evette  benim bir koca var neyse aklıma geldikçe sinir  oluyorum   bnde birsey yapamıyorum  iki çocuk olunca
0 oy
(202 puan) tarafından
Herseye yetişmek zorunda hissetmeyin. Gerçekten bitmiyor ne kadar duzenlesek  de yine aynı dışarı çıkın kendinize zaman yaratın Gerçekten hayat çok kısa..
(1,164 puan) tarafından
Hissetmesemde hissettiriliyor  evet hayat kısa ama işte
0 oy
(3,328 puan) tarafından

Evin dağınıklığını kafama takacak kadar uzun bir ömrüm yok dağılan toplanır sonuçta 

Her şeyden bıkma durumuna gelince annemi kardeşlerimi arayıp az laflıyorum sonra kahvemi yapıyorum kızımla uğraşıyorum geçiyor gidiyor çok şükür Allâh dermansız dert vermesin 
(1,164 puan) tarafından
Topluyorum dağılıyor topla dagil ben herseyi anlatamıyorum Amin Allah dermansız dert vermesin
(3,328 puan) tarafından
Canım Benimkide öyle hele şuan konteynerdeyim iki oda yani habire dağılıyor ben topluyorum kızım oyuncak döküyor yada bir yemek yapsam heryer talan oluyor arada bende öf pöf ediyorum ama ne yapayım yine şükür ki dağılan bir yerin dağıtacak evladım var
(1,164 puan) tarafından
Orası öyle canım
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ev isi icin de bu kadar stres yapilmaz, evdir bu dagilir, her dakika toplu duracak hali yok ya, icinde yasiyosun sonucta cok normal dagilmasi dokulmesi.
(1,164 puan) tarafından
Yapılmaz ama yaptırıyorlar  bi anlasa bazı insanlar bunu ama anlamıyorlar
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Bende öyleydim işe girdim rahatladım :D akşam bi saat eşimle süpürüyoruz siliyoruz düZenliyoruz yatıyoruz sabah işe gidiyorz akşam geliyoruz ev çiçek :D çalışmadığım  zaman bu yüzden ağlamışlığım bile var çok sinir bozucu 

(1,164 puan) tarafından
Bn çalışmıyor  hem çocuklar var  hem benimki izin vermez
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Çocuk varsa ev toplu kalamaz. Toplu ev çocuksuz evdir. 
(1,164 puan) tarafından
İki tane  biri 7 yaşında biri 4 buçuk aylık
(3,084 puan) tarafından
Normal bende bazı dönemlerde asla dağınıklığa gelemiyorum evde en küçük şey gözüme batıyor şimdi hamileyim hiç bir şey umrumda değil canım isterse yaparım istemezse yapmam
(1,164 puan) tarafından
Ayn tam o günlerden  biri hersey gözüme  batıyor
(3,084 puan) tarafından
Oluyor bazen o zaman kalk da topla yoksa rahatlamayacaksın bu duyguyu çok iyi biliyorum
(1,164 puan) tarafından
Toplucam da ufaklık uyumuyor
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım anladığım kadarıyla ev işleri işin bahanesi senin canının sıkkın olmasında asıl sebep bu değil sanırım ilk cumlene göre bakarsak. Bu sıralar bende çok gerginim dediğin gibi sinirliyim ve çok bunaldım bir kaç gündür enerjim dahi yok anlıyorum o yüzden durumunu çok zor 
(1,164 puan) tarafından
Ayn tam doğru tespit yaptın canım  valla
(157 puan) tarafından
Özelden yazabilirsin dertlesebiliriz istediğin an bende aynı durumdayım ve elle tutulur bir sebebim de yok kötü hissetmem için
(1,164 puan) tarafından
Sağol canım  benimde öyle oluyor bazen ufacık şeye bazen kötü hissediyorum
0 oy
(243 puan) tarafından
Bendede iki bebek var kocamdan bezdimm artik cok bunladim ama cikis bulamiyrmm 
(1,164 puan) tarafından
Yaşları kaç canım
(243 puan) tarafından
8ay ve 22 ay senin
(1,164 puan) tarafından
7 yaş ve 4 buçuk aylık
(243 puan) tarafından
Senin buyuk olan artik hersyi anlar laf soz dinler sanslisin
(1,164 puan) tarafından
Büyükte  laf anlasada bazen işine gelmiyor    şimdikiler çok bilmiş  ooo anlatsam varya  her yasin  zorluğu var bitmiyor  dertleri   büyüdükçe dertleride büyüyor
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Valla ben saldım zaten hamilelik iyi gitmiyor hiçte ev işi ile kafayı bozamm kızlara dağıtıyor kendileri de topluyor 
(1,164 puan) tarafından
Niye hamileliğin iyi gitmiyor  canım
(1,496 puan) tarafından
Ya 5,6 haftaları koku hasasiyeti vardı arada bulantı da eşlik ederdi sonra geçti 7ile 8 de rahat geçirdim son 3 gündür çok kötüyüm yine koku hasasiyeti yine başladı bulantı dahil eziyet oldu ya hiçbir iş yapamaz oldum ki yorgunluk halsizlik zaten hep vardı bu günlerin geçmesini 4 gözle bekliyorum
(1,164 puan) tarafından
O günlerden  bende geçtim  canım  anlıyorum seni  ne kadar kaldı  doğumuna
(1,496 puan) tarafından
Kız daha 10 haftalıgım ve daha çokkkkk var
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Bu ara o kadar yoruluyorum ki. İyice daraldim ben de. Eşime patliyorum en sonunda. 
(1,164 puan) tarafından
Bnde bu aralar çok yoruluyorum stres stres  yıpratıyor insanı

İlgili bir soru bulunamadı

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...