0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Cocuklarinizin sorumlulugu bez degistirme yemek yedirme giydirme uyutma vs hep sizde mi? Yoksa esiniz de yapar mi

27 Cevaplar

+1 oy
(5,814 puan) tarafından
Eşim bana yardım etmez çocuğuna babalık yapar :) evide birlikte temizleriz çocuğada birlikte bakarız :) ben yardım istemiyorum çünkü bu yaptıkları bana yardım değil yapması gereken şeyler ikimizinde sorumluluğu evin temizliğide çocuğunuzun bakımında 
-Reklam-
+1 oy
(4,141 puan) tarafından
Eşim bana yardımcı olmaz. Eşim baba olarak, bir ebeveny olarak üzerine düşen görevi yapar ve evet en az benim kadar çocuğa bakar ve ilgilenir. Çünkü onun da görevi
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Bez değiştirme hariç her şey yapıyo. Evdeyse ve uyumuyorsa :) ilk çocukta bez de değiştiriyodu sonra bıraktı gıcık
(8,858 puan) tarafından
Aynısını yazmaya girdim valla sjsjsjjs
(11,092 puan) tarafından
Adam ya çalışıyo ya uyuyo bığtımm yaa :)
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Yedirir giydirir yıkar oynar kucaklar sever uyutur yemek yedirir herşeyi yapar. İlk oglumda altını da değiştirirdi. Şimdi iki numarada hemen annesiiii seni bekliyor diyo çocuk altına yapınca sjsjsj 
0 oy
tarafından
Evde oldugu sürece herseyi yapar hem cocuga hem ev işlerini elinden geldiğince eksik etmez yardımını
0 oy
(3,250 puan) tarafından
Hepsini yapar kızım nerdeyse 2 yıl mama içti toplasan 10 kere mama vermedim hep eşim verdi uyutma konusundada öyle 
(10,005 puan) tarafından
Ayyy valla aklima sey geldi :) esim gemici benim evdeyken full evde 6 7 ay. Kziim dogdu 5.5 aylik olana kadar esim evdeydi. Ve esim gidince oyle bocaladimki cunku kizimin nasil uyudugunu bilmiyodum :) emzirip esime verirdim sadece :)
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Yapar valla bez değişimi hariç geri kalan herşeyle ilgilenir 
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Alt değiştirme hariç onun dışında herşeyi eşim yardım yapar hatta kızıma o bakıyor 
0 oy
tarafından

Ani Bir şey olmadığı sürece birtek altını değişmez ama takip eder bezi dolmuş mu tuvaletini yapmismi diye 

Yedirir üzerini değişir  ve 1 gece ben uyuttuysam 4 gece eşim uyutur gece özellikle uyanınca eşim ilgilenir beni kaldırmaz 

0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bez değiştirmez yanında da değiştirmem ameliyat oldu mikrop kapma riski olduğu için. Ameliyattan önce 15 günlüktü 15 gün süre zarfinda bebiş hep uyuyordu zaten şu an 3 aylık yapabildiği kadar bakar eğlendirir. Kaldıramaz ama yatırınca güldürür bende yemek temizlik yaparım.
0 oy
tarafından
Bez hariç herseyi yapar 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Canım yemek yapmakta yardımcı olur oda evdeyse kizimizida giydirir tabi arada sırada 
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Çocuğun elini bile yıkıyamiyor. Maalesef çok kavgasını yaptım bunun ama yok elinden gelmiyor. 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Evin işleri dahil eşim yardımcı olur yapar bebek bakımı yemek vs herşeyimizle ilgilenir çocuklarla ayrı benimle ayrı ilgilenir 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Bez deiştirme haricini yapıyo cnm saolsun izinli iken kızın birini o alıyo ayağına birini ben sallıyoruz beraber uyutuyoruz

Küçüğün altını deiştirmez ama büyüğü tuvalete götürür bi zahmet bezi de ben deişim sıkıntı deil
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Hepsini yapar. Cocugu babamin evinden getirmedim ya :) 
0 oy
(7,365 puan) tarafından
bez değiştirmez yemek masada yiyoz ortak yidiriz uyutmayı ben yaparım uyumaz onda soyar ama giydiremez 
0 oy
(7,408 puan) tarafından

Yok canım benim ki sadece cocuk yapmaya yardımcı oluyor maalesef:unsure:

0 oy
(319 puan) tarafından
Hiç bişe yapmaz sabah üstünü giyer gider akşam gelir duş alır yatar hergün bu şekilde evde kalırsa bı yemek yapar evde kaldığı gün sadece dört çocuk doğurdum bir kere bile altlarını aç madi bitane bile mama yapmadı anliycagin odun cnm benimki
0 oy
tarafından
Çok şükür eşim çocukla çok ilgilenir. Yeri gelir temizlik yapar, yeri gelir çocuğa bakar, yeri gelir yemek yapar. Her şekil destekçim olur. Babalık görevini her şeyiyle yapar. Benden daha iyi yapar bir çok şeyi. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 564 göst.
30 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu

378,821 soru

11,339,152 cevap

34,803 kullanıcı

...