0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (741 puan) tarafından

Iyi akşamlar kızlar 1 yıldır 2. Cocuk icon uğraşıyoruz bir türlü olmuyor geçen ay sogan suyu denedim 3 saat sonra test yalancı pozitif verdi malesef bu ayda 3 gün femara kullanmıştım yumurta kalitesini artırıyor diye vermişti doktor yumurtlamadan 8 gün sonra nokta kadar kan gelmisti  regl 2 gün gecikiyor dün yaptım hiç birşey çıkmadı bu testide az önce yaptım ilk idrarla değil 5 dk içinde hemen belirdi aslında normalde daha belirgin ama resimde çokta belli olmuyor malesef sizce varmıdır pazartesi  kan verecem inşallah sevinemiyorum da emin olmadigim için inanılmaz akintim bel agrım var bu arada  Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 

image

5 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çizgi var hayırlı olsun bir kan ver :)
(741 puan) tarafından
Ay hayırla inşallah ha pazartesi sağlık ocağına verecem hemen canım
(7,447 puan) tarafından
Habersiz bırakma beni canım ❤️
(741 puan) tarafından
Hamileyim çok şükür canım
(7,447 puan) tarafından
Ay çok şükür canım sağlıkla gelsin miniğin ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,450 puan) tarafından
cizgi var kan da ver işallah vardır
(741 puan) tarafından
Ay inşallah bu sefer:)
(7,450 puan) tarafından
işallah canım sağlık ocağını bekleme yarın acile git adet olmadım de yaparlar test
(741 puan) tarafından
Acil uzak arabada yok canım mecbur pazartesiyi bekleyecem;( ama yarın ilk idrarla gene yaparim
(7,450 puan) tarafından
tm olur bida yap sabah erken gebelik testi daha ıyı oluyo onla dene
(741 puan) tarafından
Inşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Valla çizgi bariz gözüküyor canım. 
(741 puan) tarafından
Ay inşallah canım geçen ayki saatler sonra çıkmıştı daha belirgindi çok umutlanmıştım olmadı şimdi buda hüsran olur diye korkuyorum
(8,969 puan) tarafından
Ama var bence ya. Rabbim gönlündekini verir inşallah
(741 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Allah gönlündekini hayırla versin. Sen hele bi kan ver de. Çizgi belli bu arada 
(741 puan) tarafından
Inşallah canım ya geçen ayda daha çok belliydi ama olmadı malesef şimdi o yüzden sevinemiyorum da yalancı pozitif felandir diye
(11,084 puan) tarafından
Ben ona anlam veremedim. Soğan suyu içip 3 saat sonra test mi yaptın? Bu saçma değil mi zaten..
(741 puan) tarafından
Yanlış anladim canım yani geçen ay sogan suyu içtim gebelik olur diye adet zamanı gelince yaptım testi yalancı pozitif verdi 3 saat sonra onu demek istedim
(11,084 puan) tarafından
Ha şimdi oldu. 3 saat sonra çıkan sonuç zaten doğru olmuyo. Bu hemen çıktı diyosun inşallah vardır
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Foto yok cnm

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...