0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (585 puan) tarafından
Kızlar oğlum doğdu doğalı uyku problemi var. Asla asla uyumaz. Bu yasa geldi hala geceleri sabaha kdr sallarim. Abartısız her on dk da uyaniyir. Bir haftadır sabah onda kalkıyor. Akşam onda yatıyor ama öğle uykusuna yatiramiyorum. Önceden öğle uykusu yapınca da gece geç uyuyup çok uyanirdi. Napsam bilmiyorum tekrar zorla uyutsammi. Erkenmi bırakması için 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vallahi canım benimkinin hiç uyku sorunu olmamasina rağmen bazen gündüz uykusunu yapmak istemiyor bende zorlamiyorum akşam da erkenden uyuyor
(585 puan) tarafından
Valla artık çok yıprandım. Doğduğundan beri uykusuyla uğraşıyorum kuzum. Bırakınca da karar veremedim napsam diye. Saol yorumun icin
tarafından
Rica ederim canım sallamayi biraktirsan aslında yanında uzan hikaye falan oku bence belki düzelir inşallah zamanla Allah yardımcın olsun
(585 puan) tarafından
Herşeyi denedim cnm yapmıyor. İlla sallanmak istiyor
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
benimde oyle gunduz uyumasa bile aksam 10da uyur gece 5 te kalkar 2 saat sallarim tam uyudu derken 8 olmadan ayakta bende yazicaktim buraya sen benden once danistin
(585 puan) tarafından
Valla kuzum dediğim gibi yıpratıyor uyksuuzluk insanı. Üç saat düzgün ya uyuyorum ya uyumuyorum. Hergun böyle ve sürekli sallanıyoruz. Napicm bilmiyorum
0 oy
(3,106 puan) tarafından

23.5 aylikken bıraktı:) söyleyeceklerim bu kadar. Uykuyu sevmeyen sevmiyor arkadaş. Şimdi kimi der aaa olur mu öyle uyutmadan uyumasi lazım demekki onlara uyumayı sevmeyen çocuk denk gelmedi. Bizimki doğdu doğalı uykusu hep sıkıntılıydı uyutmak hep bir derttir. Öğlen uyuduğunda gece 23.00den önce uyumazdı. Şimdi sabah 8 9 da kalkıp gece 9 da en geç uyuyor. 

(3,106 puan) tarafından
Bu arada sallamayı da birak büyüdü yanına uzan öyle uyusun
(585 puan) tarafından
Herşeyi denedim kuzum yok illa sallanck. Hep derim uykusu yemeği zor olan çocuk çocuk bakiyom demesin diye gerçekten çok zor ugrasasi. Bizde bıraktık galiba
(3,106 puan) tarafından
Aynı benim kızım 2 yaşına kadar neler çektim neler 2 kaşık yemek yedirmek için asla yemeyen bir çocuktu.  Uykusu da keza berbat uyumasi sevmeyen . Aşırı mizmiz aglak bir çocuktu bende çöktüm kızımı büyütene kadar. 26 aylık şuan. 2 aydırda tuvalet eğitimiyle uğraşıyoruz halen tak öğrenmedi bazen söylemiyor. Sabır çeke çeke sabır taşı oldum. Ne zorluk varsa bir çocukta hepsini yaşadık yeme içme uyuma uyanma tuvaleti öğrenme
(585 puan) tarafından
Bizimde öyle valla Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 149 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 110 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.
13 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekben (2,374 puan) tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,503 cevap

34,975 kullanıcı

...