0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gunaydin kizlar bugün yine yirgun uyandim ne zaman dinc uyanicam onuda bilmiyorum :( :)bebegimde sabah falan demiyor bagirip cagiriyor bi yumruk koyasim var babasinin gözünün üstune bebegime kiyamam :D

Kahvalti cok uzak bana yine sizde durumlar nasil basladinizmi güne :) 

6 Cevaplar

0 oy
(13,173 puan) tarafından

Günaydın :)

Güne başladık da oyuna geçtik :D

image

tarafından
Bizimkide ayni coşuyor ama sabsh sabah ben cosamiyorum ya sorun orda oglrn 12den sonra ancak biraz kendime gelebiliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günaydınnnnnn 

Şimdi kalkıp filtre kahvemi yapıcam. 
(13,841 puan) tarafından
Hangisini iciyorsun acaba filtre kahve
tarafından
Marka ayırt etmem ben :) ama nescafe markası şuanda tüketiyrm
(13,841 puan) tarafından
Neskafe alamam da yerli acaba ne var ben icmiyorum.ama alismak istiyorum yumusak icimlileri varmis acaba hangisi
tarafından
Kahve dünyasının hafif diye biliyorum yerli oda
(13,841 puan) tarafından
Tesekkur ettim
0 oy
tarafından

Kahvaltı hazırlıyorum , eşimi ise yolladiktan sonra uyumayı planliyom , ama nerdeee , uykum kaçınca bı daha zor:woot:

tarafından
Zaman mekan uygun olursa uyuyabilirim hele bebekten sonra uykuya hasret her ani uyumak istey3n biri oldum ya :D ben daha kahvaltiyi 12 de yaparim heralde
tarafından
:))) ben kahvaltıyi eşimle yapip aradan çıkarıyorum
Şuanda o kadar uykum var ki uyurmuyum bilmiyorum
0 oy
(12,749 puan) tarafından
Sabaha karşı yattık mamaya kalktı tekrar uyuyacam bende tabi içerdeki izin verirse bu sefer 
tarafından
Insan hamile iken uyuyamiyor bende cok iyi biliyorum ya ama cocuk dogduktan sonrada nedense uyanmak istemiyor :D zor bir durum :)
(12,749 puan) tarafından
Ben normalde de gece uyuyan biri değilim iyice sebep oldu :)
tarafından
He o zaman guzel bir sebep :)
0 oy
(586 puan) tarafından
Günaydın canım pazar gününün erkenci anaları olarak bebelerle güne başlandı ♥️
(586 puan) tarafından
2 buçuk olacak benimki canım 20. Aydan sonra açılmaya başladı 2 yaşı geçince de çok net olmaya başladı canım çocukla iletişimde olmak çok güzel sen bunun farkındasın ve bence bu en önemli şey tebrik ediyorum seni (⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠) bebiş kız mı erkek mi
tarafından
Tesekkur ederim canim benim :)) benim bebis erkek senin bebiste erkek galiba :)
(586 puan) tarafından
Evet canım erkek◉⁠‿⁠◉
tarafından
Allah bagislasin :) cok guzel bir duygu annelik birde o bebisin bir gulmesi zamanla seni anlamasi falan :)
(586 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evlatlarını ♥️evet o doğduğu günden beri yalnızlığım yok olmuş gibi canım kanım benim en değerli parçam i kadar kıymetli Allah'ım in bana verdiği en güzel hediye heleki dediklerine karşılık versin bak gör nasıl muhabbet edecek seninle kayınvalidem diyor ikinizin konuşmasından kimseye sıra gelmiyor iyi ki sana çekmiş
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Günaydın canım çocuklar uyuyor ama beni uyku tutmadi misafirim var bugün bir sürü işim var bakicam
tarafından
Cok zor ya suanda dusundumde eskiden misafir deyince sabahin koru kalkar tum evi temizlerdim simdi kolumu kaldiracak halim yok kolay gelsin :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,862 soru

11,432,166 cevap

34,997 kullanıcı

...