0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Kız kardeşim 18 haftalık hamile ve doktor bebeğin beyninde kist olduğunu bağırsaklarında da parlaklık olduğunu bu yüzden down sendromlu olabileceğini söylemiş. Haliyle çok üzgün tabi ama ikili üçlü testleri de temiz çıkmış. Bu durumu yaşayıp bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı

2 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kuzenim bebegine  yüzde doksan doen sendromlu dendi kafası iri ve burnu basık mış yengem cok aglardi torunu icin ama vok sukur nerdeyse bir yaşına gircek gayet sağlıklı ve evet koca kafalı :) ama down deil
(257 puan) tarafından
Çok şükür canım inşallah bizimde öyle olur
(2,803 puan) tarafından
İnşallah cnm üzülüp gebeliğini kendine dert etmesin dua etsin Rabbime inşallah bir sey olmaz
(257 puan) tarafından
Dua ediyoruz inşallah sağlıkla gelir diye ilk bebeğini de kaybetmişti bide bu olunca elinde değil üzülüyor illaki
-Reklam-
0 oy
(1,585 puan) tarafından

Canım down sendromu genelde o ikili üçlü testlerde çıkıyor eltimin çocuğu down sendromlu ikili teste çıkmıştı yani onlar temizse down sendromlu değildir 

Ki çıkınca bile teste yüzde yüz doğru olmuyor yani telas yapıp ağlamasın 
(1,585 puan) tarafından
Benim de ilki düşüktü canım onu anliyorum ama gerçekten korkmasın Allah'ın iziniyle bir şey olmaz bize neler dediler yürümeyecek konusmayacam hiç bir şeyide yok şükür yapıyor herşeyi
(257 puan) tarafından
Maşallah canım doktorlar çok korkuyor ya ben şahsen ikili üçlü tarama bile yaptırmadım böyle derler diye iyikide yaptırmamışım
(1,585 puan) tarafından
Canım benim kızım doğdu ölü doğdu geri getirdiler beyin kanaması geçirdi çok şey atlattı yani canını sıkmasin o yüzden Allah büyük
(257 puan) tarafından
Aynen Rabbim çok büyük hayırlısı olsun teşekkür ederim yorumların için
(1,585 puan) tarafından
Ne demek canım Allah sağ salim kucağına aldirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
17 cevap 316 göst.
14 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,294 puan) tarafından soruldu

381,194 soru

11,411,871 cevap

34,954 kullanıcı

...