0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kizlar klima ile ısınmak zorundayız iki küçük bebek var kac derecede kalmalı izmirdeyiz (cok soğuk olmuyor)

4 Cevaplar

0 oy
(304 puan) tarafından
Önce hızlı ısıtmaya alıyorum ilk açtığımda 30 da 

Sonra içerisi ısınınca kapatıyorum çok bile geliyor 

Yada 25de falan çalışıyor

Ama şuan bizde öyle aman aman klima yakılacak Bi hava yok oyüzden genellikle soğuk hissettiğim zaman hızlı ısıtmaya yarım saat falan çalıştırıp kapatıyorum 
(1,043 puan) tarafından
Hangi şehirdesiniz ilk açınca Bende öyle açıyorum suan 21 derecede sıcak çocukların üstüne kalin
(304 puan) tarafından
Antalyada oturuyoruz şuan mesela klima bile açmadım içeri baya sıcak öyle soğuk yok daha
(1,043 puan) tarafından
Yok ben açıyorum ya bugün soğuk idi
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Diyarbakırdayim şuan aşırı soğuk değil diye ekonomik modda 24 c içeriyi fazla ısıtmıyor ama dediğim gibi şuan dayanilacak durumda biraz daha soğuma olsa yükselecek tabi 
(1,043 puan) tarafından
Bizde de ekonomi modu var soğutmaya ama ısıtmada olmuyor
0 oy
(644 puan) tarafından
Eskiden 30 da calistirirdim taki bunun makinaya gereksiz zarar verdigini ongrenene kadar 

Simdi duruma gore 23 24 bu arada manisa alasehirde yasiyorum aslenn izmirliyim izmire kiyasla burasi soguk

Sebebine gelince 30 da yada 24 te calissada klima hep ayni sekilde yada hizla isitir yada sogutur fan ayari sabit olacak sekilde soyluyorum sizin ayarladiginiz derece oldugu icin sadece oda o sicakliga gelene kadsr calisiyor sonra duruyor isi dusunce tekrar vs vs bu durumda 24 derece zaten olmasi gereken atiyorum 26 da vs de zaten sicak gelecekse ne gerek var bu bilgi yetiskinler icin 

Bebisle oda bildigim kadari ile 23 u gecmemeli ki hasta olmasin en azindan bana doktorumuz oyle demisti bende klimayla isiniyorum ve bunu sordum e oda 23 hadi bilemedin 24 bebis icinde bizim icinde yeterli hem elektirik cok gelmiyor hem klimam gereksiz yere bogulmuyor
(644 puan) tarafından
21 iyi geliyorsa sorun yok bizim burasi soguk baya ;)
(1,043 puan) tarafından
Çocuklarda zibin sweatshirt bide yelek giydiriyorum
(644 puan) tarafından
Usumuyorlarsq sorun yoktur siz anlarsiniz zaten ya ususeler :) saglikla buyusunler
(1,043 puan) tarafından
Ay anlamıyorum eve eski tip termometre aldım onada güvenemedim
(644 puan) tarafından
:)) siz cocuklari baz alin
0 oy
(3,293 puan) tarafından
30 la açıp 24 de sabitliyorum 
(1,043 puan) tarafından
Twsekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.