+3 oy
727 göst.
Diğer kategorisinde (6,816 puan) tarafından
canım cok sıkkın 5 aydır sehir disinda ilk basta zonguldakta calisti 1 ay 1 hafta kadar eve geldi sonra izmire gitti orada calisti 1 ay once izne gelmisti neyse simdi ankarada dun aksam eve geldi 

hersey gayet guzel yemek vs yedik uzun zaman oldu mâlum is falan oldu neyse elime telefonunu aldim bakiyorum birde ne goreyim wp den banu isminde birini aramis karsı taraf acmamıs birde hondistana ait bir numara aramis acilmamis karsi taraf donmus acmamis kan beynime sicradi gece saat 1 tartistim ama bagirip cagirmadim neyse sabah oldu icim icimi yiyor agzima geleni saydim ben bisey yapmadim aramadim iste dolandirici onlar vs neyse cocuk var diye sustum bu yine duşa girdi kisisel temizlik icin ben telefonuna baktim telegramda bir numara kayitli Emra inanç ismi ile megerse kendine hat almis numarasiyla wp telegram vs acmis actim agzimi yumdum gozumu baya kavga gurultu itiş kakıs oldu o o.rusbularda olupta bende olmayan ne var dedim 

hep derdi ki gurbet cok zor cok zor eve gelcem camasirim yikansin yemegim gelsin demekki beni hep bu konularda hizmetci olarak goruyormus koydum kapinin onune valiziyle cekti gitti  birde bana diyor ki gitmeden sen niye benim telefonumu karistiriyorsun ben seninkine bakiyomuyum seni bosucam bende bosa be bosamassan adam degilsin dedim hem suclu hem uste cikiyor

14 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ay varya şu koydum kapının önüne kısmına gelince bana bir rahatlama geldi varya anlatamam 
tarafından
Seni alnından opesim var şuan . Helal olsun bir kadın ve bir anne olarak buraya güçsüz aciz post açıp e şimdi ne yapayım diye aglamadigin için ellerine kollarına sağlık
(6,816 puan) tarafından
agladim amaa ne yapacam ben diye degil neden yaptigini kendime yediremedim gururum kirildi
sonra baktim watsapta var isme bak isme
emre inanc
mühendislik sirketi varmis
aradim dedim ki ne oldu orusbun kepceci oldugunu duyunca sana bakmaz diye mi korktun cakma muhendis dedim seni kim napsin 30 yasina gelmissin sacin sakalin simdiden agırmıs ezik dedim ezdim yerin dibine soktum cikardim
tarafından
Kız zaten ne diye yediremiyorum diyosun bu senin kusurun değil ki onun karakteri zayıf onun kişiliği bozuk sen dimdik dur böyle masallah sana
(6,816 puan) tarafından
yapmak istesem bende yapmazmiydim koca apatman dairesindeyiz kimse yok kapimi kitler yatarim sabah kalkar cocugumu okuluna goturur gidecegim yer varsa gider evime gelirim 1 kiside ciksin desin ki sende boylesin dedigin gbi karekteri mi zayif nefsine mi hakim olamiyorum bilemiyorum
tarafından
Tabiki öyle biz saf yada ***** değil ahlak ve kişilik sahibiyiz aldatmak her zaman kisinin kendi karakterini ortaya koyar hiç kafana takma zaten yapman gerekeni yapmışsın ben kimseye hop bosan demem başa gelince herşey farklı oluyor ama onu çok çok iyi süründurmeye devam et
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın ellerine saglik
(6,816 puan) tarafından
neler yaltim neler ittim kaktim vurdum tekmeledim kıkını cikaramadi pislik
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ay ay bu erkekler ne zman adam olacak es olacak baba olacak acaba çok iyi yapmışsın bence çeksin cezasını
(6,816 puan) tarafından
inanirmisin oglum kac gun bekledi nezman geleck anne diye dun sabah uyandi bak oglum bugun gelecek dedim cocugum gece saat 10 bucuga kadar bekledi bekledigi babaya bak
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ohh İyi olmuş az bile
(6,816 puan) tarafından
kolumda ki bilezikleri istedi bitanesi ver borcum var vs dedi beni hic ilgilendirmez calis ode dedim
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Çok aldatma postunda gördüm. Yaptıklarını görmüyor, niye telefonumu karıştırdın diye karşı tarafı suçluyo bu pislikler. Demek ki çoğu aynı bunların. 

Allah hakkında hayırlısını versin... 
tarafından

Erkekler ağız birliği yapmış gibi diyorum ya haklıyken birden haksız konuma düşüyoruz benim ilk eşimde öyleydi sürekli bakar yakalardim halbuki her zaman her istediği olurdu hiç geri çevirmezdim demek ki yaranamiyormussun 

Sakın o evde çıkma canım istemiyorsa kendi defolsun gitsin 
(6,816 puan) tarafından
cikmam birde bi gorsen bana plörf yapiyor simdi bilezik istedi bende vermedim borcu var vermessen bende burayi unuturum diyor
yani vermezsen ben daha gelemem calisirim demek istiyor sana mi yuregim aciyacak git calis ode bana dedim bak dedim ben sana bisey yapmamissin ben seni yakaladim birde ben suclu oldum sen beni bosuyosun benim seni bosuyacagim yere dedim bunlar benim ve oglumun asla vermem dedim actim kapiyi gitti iste
(11,089 puan) tarafından
İşte böyle olup, haksız duruma düşürmemek lazım kendini. Onlarınki son çırpınış oluyo zaten belli yani. Güçlü duran kadın kazanıyo, güçsüz duran aynı şeyleri yaşamaya devam
(6,816 puan) tarafından
bir gorsen aslinda pek konusmadi ben cok hirpaladim onu insan bir ittim bi kaktim duvara carptim tekmeledim vs amaa onu cok pis ezdim o daha kendine gelemez seni kim napsin sacin sakalin simdiden agarmis kac yasindasin ki daha sonra bu isini muhendis olarak gostermis cakma muhendis dedim kepceci olarak kimse seni kabul etmedi mi
(11,089 puan) tarafından
Ahh ahh.. İyi yapmışsın bravo inan ki
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Aldatıldım ne yapayım diye post açmayıp, yapman gerekeni yaptığın için tebrik ederim seni. Güçlü bir karaktersin belli ki. Umarım bundan sonraki hayatın çok daha kolay ve güzel olur. Çok mutlu olursun.
(6,816 puan) tarafından
inslalahh oglum olsun yeter
0 oy
(277 puan) tarafından
Helal olsun sana pislik hem aldatıyor hemde konuşacak hala yüzü var 
(6,816 puan) tarafından
iyi yaptim ama gercekten
(277 puan) tarafından
He valla ellerine sağlık biraz da tırmalayaydın biraz da değil böyle yüzünü gözünü çizeydin iyice kapıyı kapatmadan da bir tekme götüne ataydın pislik adi sana da çocuğuna da kurban olsun
(6,816 puan) tarafından
buna bir tekme attim gitti mutfak dolabina yapisti dolap yerinde oynamis valla birde diyor ki ya kafam yarilsaydi yarilsaydin geberir giderdin bende maasini alir yer icer yan gelip yatardim dedim
birde ellerimi actim allahim al bunun canini al rabbim al diye duaami ettim diyo beddua da ettin bana
(277 puan) tarafından
Bu müsvedde şaka mı insan güler misin ağlar mısın ya rezil yatacak yeri yok hala konuşuyor acaba geldiği yerde suratındaki astarı da mı bırakıp geldi ay boşa bacım o dava açmazsa sen boşa aç davanı ailen arkandaysa değme keyfine
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Bi başka ****** için ayrilma ayrilan o sonuçda iyi vermiçsin cevabini parasınıda iyi almışsın vallah helal olsun sana, eşek gibide baksin size
(1,409 puan) tarafından
Hahahahahahahahahahahaha afferin kizz , hep böyle ol aözına gözüne sçç. :D
(1,409 puan) tarafından
Sen sinirleneceyine o sinirlensin her geldiyinide parasını al laflnı sok, sen gidip baba evinde kendin kendini yiycen oda takilacak keyfine gore oylemi
(6,816 puan) tarafından
aynn oyle ben gittigimle kalcam orda coxuk bisey isticek babamin annemin eline bakcam en azindan agzina sıcar yine otururum
(1,409 puan) tarafından
Ay aferin azına scarak otur :D . Geldimi konuştunuz mu hiç gelismeler varmı
(6,816 puan) tarafından
gelmez ki zaten ankarada calisiyor yaa kalsin orada
0 oy
tarafından
Helal kız sana korkusuz kadınlara bayılıyorum helal olsun 
(6,816 puan) tarafından
yeter cok  altan aldim 1 kere daha olmustu 2 sene oldu ama buna annemin evine gitmistim vs ama simdi aklim basima geldi ben oturcam o bakacak mecbur
0 oy
(243 puan) tarafından
Ya bilmiyrm yanlismi dusunuyrm.ama 1 ay kadar evinden uzakta olan erkek ollaki biriyle konusuyr erkrkler byle iste acizler zayiflar. Kadinlar oyle dehil ama erkek bos durmuyor. O yzuden Allah kimseyi esiyle ayri dusurmesin
(6,816 puan) tarafından
bende oyle dusunurdum inan ki hani 1 ay ayri kalmis izleyebilir derdim izledigini gorsem bu kadar uzatmazdim ama gidip hat alip telegram wp vs kullaninca
bize gelince para yok orusbularla konusmaya gelince yeni hat aliniyor
(243 puan) tarafından
Zor bir durum cok uzucu. Oncelikle kendini dusun. Bebegin var mi bilmiyrm yoksa sakin cekme onu ayril hayatina bak. Kkmse boyle onur kirici biseyi haketmiyor
(6,816 puan) tarafından
1 oglum var
0 oy
(7,885 puan) tarafından
Adam zaten başka şehire gidiyrmus mecbur evden valiziyle gitmiş de hicmi gelmicek yani sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Bana bakicaksin demissinde o kadınlarla o telefonda hala oynasicak ekstra seninle hayatmi sürücek.yani? 
0 oy
(307 puan) tarafından
En azından gitmiş pislik şiddet vs göstermemiş neler okuyoruz burada en iyisini yapmışsın helal olsun canım zaten yokluğuna alıştırmış seni bir nevi pis herif karın çocuğun var neyin peşindesin sanki onda olan6sen de yok mall bunlar ya
(6,816 puan) tarafından
mal ki ne mal afedersin ama a.m salagi olmus bunlar yedileri halti bile temizliyemiyolar
0 oy
(105 puan) tarafından
Ya bu erkek milleti hep aynimi beee.. biraz uzakta kalsalar illa bir halt yiyorlar sinirlerim.bozuldu ..
(6,816 puan) tarafından
benimde sinirlerim cok bozuk
0 oy
(703 puan) tarafından
Ohhh eline,ağzına sağlık

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 666 göst.
23 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Efe (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 681 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Powerpufff (82 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 527 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
13 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...