0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde (896 puan) tarafından

Kızlar Instagram'da bi post denk geldi bi sayfa gebelik için ürün satıyo ve dini anlatım adı altında tüp bebekle olan çocukların farklı bi ordu olduğunu normal insan olmadığını dünya düzenin değiştirmek için planlı üretildiklerini falan idda ediyo ve o postun altına gelen yorumlara bakın. İnsanlar anne baba olabilmek için gece gündüz Allah'a yalvarıp bi umut o  tüp Bebek merkezlerinin kapılarını aşındırıyo bir çocuğu anne baba oluyo bu yolla ama şu yapılan yorumlara bakın kimisi anasız babasız çocuk diyo kimisi******n genleriyle yapılıyo diyo beddua etmek istemiyorum ama Allah o çaresizliğin ne demek olduğunu anlamayı nasip etsin bunlara 

image

12 Cevaplar

+1 oy
(3,124 puan) tarafından
Cehaletin zirvesi. Açıp hayatında bir kitap bile okumamış, vizyonsuz insanlar topluluğu bunlar. 
(896 puan) tarafından
Ya birde bunu dine bağlıyolar hadi postu paylaşını anlıyorum elindeki ürünü satmanın derdinde peki yorum yapanlar? Gerçekten bu kadar cehalet olamaz
(3,124 puan) tarafından
Dünya üzerindeki en büyük dolandırıcıklar zaten din üzerinden yapılır her zaman. Yazık gerçekten.
-Reklam-
+1 oy
(650 puan) tarafından
Ya kimseye beddua edilmesini dogru bulmuyorum ama bu duruma tepkimide su cumleden daha iyi gosteremiyorum 

Umarim o laf ettikleri tup bebek icin doktor kapilarinda dolanirlar 

Bu nasil bisey ya insanlik degil bu
(896 puan) tarafından
Kendimi ne kadar tutmaya çalışsam da vallahi benimde içimden bu geçti. Yecücle mecüc diyo ya bunu söyleyen de kadın hiç Allah benim başıma da verir korkuları yok
+1 oy
(3,735 puan) tarafından
Birisi yazmış ya ahlak edebi nasıl olacak diye 

Arkadaşımın kızları ikiz ve tüp bebek vallahi imrenerek bakıyorum binlerce maşallah şaşırdıklarında bile Allahü Ekber süphanallah diyen kızlar ve daha 10 yaşındalar edep ahlak eğitim çocuğa büyürken aşılanır herkes doğuştan aynı edebe sahip olarak doğuyor asıl maharet onu işlemekte çoğaltmakta inşallah benim kızımda öyle olur diyorum ama babalarıda bellisiz değil babalarının nasıl bu kadar kopyası oluyorlar belli değilse saçmalık bu inşallah çaresizlik neymiş yaşayarak öğrenirler 
(896 puan) tarafından
Ama olur kari koca cinsel ilişkiye girerek olan çocuk kutsalmış hanımefendi öyle diyo. Güya kendi bebelerini üstün tutuyo onunkiler kesin edepli ahlaklı olacak doğmadan garanti verdiler heralde
(3,735 puan) tarafından
O kafayla yetiştirilen çocuk ne olur Allâh bilir
0 oy
(939 puan) tarafından
Mallar ordusu toplanmış bir de çok ilimden , bilimden anlıyormuş gibi yorum yapıyorlar. 
(896 puan) tarafından
Bu kadar büyük konuşuyolar Allah böyle imtihan ederse diye hiç korkmuyolar
(939 puan) tarafından
Walla beddua yazıp yazıp sildim . Bir tüp bebek annesi olarak kızımın saçının teline dünyayı yakarım. Allah onları bildiği gibi yapsın.
0 oy
(396 puan) tarafından
tüp bebekle anne oldum Rabbim e çok şükür.. öyle bi saydırasım geldi ki bunlara ama Rabbim e emanet öyleyse hiçbi şekilde hiç bir hastalıkta doktora başvurmasınlar herşey Alllah tan otursunlar sadece şifa beklesinler.. 
(896 puan) tarafından
Yok ama azıcık boğazları şişse antibiyotikleri şeker gibi içerler ama mesele başkasının derdiyse günah haram kimyasal zehir dış güçlerin oyunu
(396 puan) tarafından
kirli beyinlerden başka bişey değil canım
0 oy
(2,190 puan) tarafından
Yemin ederim cahiller bunlar, şu kişiler dünyaya çocuk getirmesin.. bunlar neyin kafasini yaşıyor ne yiyip içiyorlarsa biz uzak duralim
(896 puan) tarafından
Allah bunlara çocuk vermesin ya bi çare diye kapı kapı umut arasınlar
(2,190 puan) tarafından
Sorar Allah onlara hesabını
0 oy
tarafından
Kız çocuklarını diri diri toprağa gömenle zihniyetle bu zihniyet aynı benim için böyle düşünenlerin toplumda yeri olmamalı zira benim gözümde çöp zihniyetli sözlerinde ehemmiyet olmayan insanımsı şeyler yazık çok yazık 
(896 puan) tarafından
Demi kadınla erkek cinsel ilişkiye girer çocuk olursa  kutsalmış ama tüp bebekse cinsel ilişki olmadığı için kutsal değilmiş mantığa bakarmısın
tarafından
Birde bunlara anlatmaya çalışınca hep bir lafları var karşılığında derler ya bir cahili yenemedim diye cahil cesurdur asla anlatmaya çalışmayın zira sinirlerinize yazık olur sezeryan doğuma bile karşı olanı duydum ben öylece kalakaldım hiç ses etmedim
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bi de çok bir halttan anliyormus gibi her bilimsel konuda maşallah fikirleri var. Aidin Salih diye bir kadının kitabından şu söz ve ülkemizde bu kadının peşinden koşan kendisini çok ilmi ve akıllı gören, aklı sıra başkalarına acıyan çok kişi var. 

“Tüp bebek ile olan çocuklar normal çocuk değildir onlar hayvandan daha aşağı varlıklardır ve onlar insan değil cindirler, onların bedenlerini cinler kullanır.”

Neymiş doktormus, kadın soyvet zamani tıp okumuş ve o dönemlerde Sovyetlerde doktor olmayan kadın yok gibi bir şey ama hiçbirinin mesleki yetkinliği düzgün değil.
(896 puan) tarafından
Büyük alimlerin fetva verip caiz dediği şeye böyle ortalıkta din kisvesi altına saklanmış inancı bozuk kişiler resmen ağzıyla zehir saçıyo. Bunlara inanıp peşinden giden akılsızlar en çok o insanlara acıyorum insan bu kadar cahil olamaz diye .
(203 puan) tarafından
Aidin Salihi bnde cok severim ama  bu görüşüne bende katılmıyorum cok yanlış bi zihniyet doktr değil aslında biyoloji mezunu
(1,632 puan) tarafından
Önce tıp okuyup sonra biyoloji okuyor
(203 puan) tarafından
Mylemi bilmiyordum
0 oy
(1,557 puan) tarafından

Hadi toplanalım o yorumları taşlayalım haa ne dersiniz?:woot:

(896 puan) tarafından
Valla elimden gelse gerçekte taşlarım ben bunları :D
(1,557 puan) tarafından
Gerçekten ciddi diyorum burda hep birlikde gidip o yorumu yazanların payini vermek istyorum tabi katilan varsa tek başıma olmazki
(896 puan) tarafından
Hemen anında yorumları siliyolar bacım sadece destekleyici yorumlar var onun dışında karşı çıkan hiçbir yorumu bırakmıyolar
(1,557 puan) tarafından
Hadi yaaa, insanları nasıl kötü yönlendiriyolar
0 oy
tarafından
Kafalar bi milyon ne diyim 
(896 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(27,535 puan) tarafından

Cahillik bu olsa gerek yazık ya 

(896 puan) tarafından
Aynı atmosferde aynı oksijeni solumak çok acı
0 oy
tarafından
Bunlar ömründe kitap açmamış dna kromozom nedir bilmeyen kendilerinin bile maymundan geldiklerini düşünen zavallı insan görünümlü varlıklar ellerinde telefon anca boş beleş konusurlar 
(896 puan) tarafından
Aaa olur mu onlar çok zeki herseyin en iyisini bilirler. Özellikle bilmedikleri konu hakkında çok bilgiliymiş gibi konuşmayı bilirler
tarafından
Valla bir değil iki değil milyonlarcası var ülkece artk sasırmıyoruz bu dangalaklara

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 621 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 506 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,779 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 495 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 920 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esha (543 puan) tarafından soruldu

383,601 soru

11,478,543 cevap

35,093 kullanıcı

...