0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (272 puan) tarafından
Oğlum dün iyiydi sabah erken saatlerde halsizlesti karnım başım ağrıyor dedi vedevamli uyuyor ateşi 37.5 38.5 arası gidip geliyor bawer ve kısa kollu tişörtle duruyor şuan sadece ayaklarını ince örtüyle örttüm calpol de veriyorum konpreste yapıyorum başka birşey gelmiyor elimden daha ne yapabilirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir acile götürsen belki enfeksiyon vardır belki bir ilaç verilir tahlil yapılır 
(272 puan) tarafından
Yarında devam ederse götüreceğim cocuk doktoruna
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından
2 hafta olacak. Oğlumun aniden ateşi çıktı hiçbişeyi yoktu hemen ablam geldi annemlere geçtim. 3 gün çocuğum 39 40 derecelerde yandı. Sonra hepimiz hasta olduk. Ama ne hastalıktı Allahım yaşatmasın covid olduk. Daha tam iyi olamadık. Ateşini sürekli kontrol et ılık duş aldır. Ben sadece zıbınla tuttum. Dolven calpol 4 saat arayla dönüşümlü verebilirsin. Kompres yap alın, koltuk altı, kasıklar. Ayaklar soğuk olırsa kalın çorap giydir soğuk olan yerleri sıcak tut. Ama üzerini örtme 
(272 puan) tarafından
Dünden beri elleri ayakları buz gibiydi şimdi kahvaltı yaptı ve ateşi düştü çok şükür 4 yaşında calpol veriyorum bir fayda ettiğini görmedim açıkçası bu sefer şimdi iyi çok şükür

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 66 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Zeynepruzgar (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Neslis (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,242 soru

11,352,014 cevap

34,822 kullanıcı

...