0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Yanıma gelmiyo sanki kayınpederim annesiymis gibi davranıyor hep onun kucağında bir şey istediğinde ondan istiyo eşimle oynuyo ama bana karşı öyle değil eşim sen sevgini belli etmiyorsun ondan diyo ama nasıl yapıcam bilmiyorum nasıl belli ediliyor ne yapmam lazım eşimde hep diyo beni sevmiyorsun diye seviyorum oglumuda esimide ya bunun için üzülüyorum ama elimdende bir şey gelmiyor benim annemde babamda abimde bögle bizde genetik soğukuz ailecek senin elinde demeyin insan da olmuyunca olmuyor

10 Cevaplar

+2 oy
(275 puan) tarafından
Açık konuşmak gerekirse sen çocuğuna sevgini belli etmezsen yıllar sonra çocuğun psikolojik sorunları olur çünkü aile de birinden sevgi görmeyen çocuklar sorunlu oluyor kendimden ve çevremden biliyorum. Oğlum var 14 aylık o kadar çok seviyorum ki onunla herşey yapiyorum banyo yaparken beraber yapariz tentene temas olsun . Yemek yaparken kucağıma alırım yemeği karıştırmak ister karıştırır. Bulaşık makinesi boşaltılacak olsa kaşıkları alır içinden çıkartır bazen verir bzen vermez. Salıncak da beraber sallaniriz . Yakalanbac oynarız. Kitap okuruz ama 1 sayfa anca sonra kitabı oğlum yer:) sokaktaki hayvanları beraber severiz daha niceleri. Ben Sevgi görmedim aynı şekilde eşim de görmemis ama biz eşimle birbirimizi seviyoruz çocuğumuzu ise daha fazla kendimiz göremedik görmek istediklerimizi oğlumuza yaşatıyoruz. İleride sevgiyi başka şeyler de değil de annesin de babasında görüp aramasın. Bir hayvanı severken bile mutlu oluyor şimdiden. Evde kedimiz var kedimiz miyavlasa onunla konuşuyor. Müzik açıp dans ediyorum karşısında sonra o da dans ediyor. Oynamayı çok seviyor. Bunlar fikir olsun ben ailemden böyle gördüm değil ailemden görmek istediğim sevgiyi oğluma eşime göstermem gerek demen lazım 
(318 puan) tarafından
++++çok güzel yazmışsın cnm
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim oğlumda babacı ama bir şey isterken bana kalk der elimden tutar ister. Oğlunu öp kokla sarıl gez dolaş boyama yapın hamur oynayın parka gidin bak gör nasıl yapışıcak ayağına. 
0 oy
(271 puan) tarafından
O içten gelen bir şey canım ama evladına karşı biraz çabala 
0 oy
(215 puan) tarafından
Daha anne karnında anneyle bebek arasında bir bağ oluşuyor. Bir evlat için anne baba limandır. Aradan yıllar geçsede annesini arayanlar var.. Çocuklar herşeye çabuk alışır onlar için herkesin evde ayrı rolü vardır. Daha sevecen yaklaş al kucağına öp kokla bol bol konuş. Oyunlar kur valla ben evde sürekli araba sürüyorum:) 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Her fırsatta sarıl öp oğlunu seni çok seviyorum de anlamaz.deme anlıyorlar. Sen çok güzel bir çocuksun de iyi ki benim oğlumsun de. Sabah uyaninca mesela günaydın de op . Biz her sabah günaydın öpücüğü her akşam iyi geceler öpücüğü almadn uyumayiz benim de iki oğlum. Ben onlara iyi ki benim oğlumsunuz derim onlarda iyi ki sen annemozsn der. Kızarim bagiririm da ama çok sever cokda öperim. Küçük oğlum bir yeri acısa anne öp diye koşar.
(12,777 puan) tarafından
Benim oğlum da böyle ben bazen ayaklarını öpüyorum geçen yatarken peteğe çarptı karanlık odada kalkıp oturdu ayağını bana uzattı öptüm geri yattı :)
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Kaç aylık acaba yada 1 yaşında mi eğer öyleyse kusura bakma çok saçma bir düşünce:) benimde 4 yaşında daha çok babasını seviyo kızım daha çok beni seviyor bende eşimde takmıyoruz. İlerde büyüdüğünde aklı erdiğinde sever senj annesisin endişe edip kendini üzme 
(33 puan) tarafından
İki buçuk yasında
(7,927 puan) tarafından
Olsun canım küçük daha buyuse elbette sever. Demek ki sende sevgini mi göstermiyorsun annem gibi oda öyleydi bizi sevmez sanardik
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Peki sence onlara böyle davranıp sana böyle olmasının sebebi ne canım. Yani eşinde bundan dem vurmuş sanki biraz içinde yaşıyorsun sevgini olabilir mi acaba
0 oy
(866 puan) tarafından
Benim oğlum baba delisi. Beni eşimle aynı koltuğu bile oturtmaz kaldırır kendi oturur bir dakika yanından ayrılmaz öyle böyle bi sevgi değil. Ama haklı babası ne istese yapıyo hiç kızmaz saatlerce oynar yedirir içirir kısıtlamaz izinli günlerinde akşama kadar parkta oynatır ben olsam bende babamı severim. Ahahaha
0 oy
(480 puan) tarafından
Mesela uyuyup uyandığında bir yere gidip ayrı kaldığında ne bilim bi hareketi davranışında soylr bi içine sokmak gelmiyor mu 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Şu an yatakta beraber uyuyoruz ben kalkıp işe gideceğim çektim onu kolumun altına saçını koklayıp öpüyorum iki yaşında iyi bir şey yaptığında aferin benim tatlı oğlum yakışıklı oğlum akıllı oğlum diyorum. Her fırsatta çok seviyorum diyorum. Bazen beni öp diye çağırıyorum kendim ona sarılıp öpüyorum. Banyoyu giriyorum onunla beraber yıkıyorum mis gibi oldun diye diye banyoyu da sevdirdim. Zor değil bu arada sevselerde sevgisini göstermeyen mesafeli bir ailenin çocuğuyum küçüklüğümden beri temasın büyüsüne inandım çocuk şu an kaç yaşında bilmi ama geç kalmış değilsin bence onu sevdiğini ona göster sevgi soyut bir şey varlığından emin olmak için fiziksel eyleme donsumesi gerekiyor eşin içinde aynı şey geçerli işten gelince hoşgeldin de öp sarıl bir süre sonra ikinizede iyi geldiğini göreceksin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 601 göst.
0 oy
8 cevap 190 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 468 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu