0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (558 puan) tarafından

Benim gibi mide yanmasindan yatamayanlar varmı 33 haftadan selamlar :'(

5 Cevaplar

0 oy
(1,575 puan) tarafından

çok sukur gectı o donemler bende 15 gune kadar aynıydım suan tek sıkıntım kaburga ve sırt agrılarım 4 aydır saga tepıyor içeriden kızım sanırım bır yerler hasar aldı artık:D 

(12,537 puan) tarafından
Tabi orası öyle
İlki normaldı inşallah yine oyle olur

Oylumm senin sayılı ya gün birde :)
(1,575 puan) tarafından
vallahı sayılı olunca zaman duruyor sankı :)
(558 puan) tarafından
Çocukla zor oluyor insan nasıl birakicam arkamda diyor en zoru o  kızlar siz nerde oturuyorsunuz
(12,537 puan) tarafından
Zonguldak canım benim kız evde kalacak kaynanam gelip bakacak sağ olsun o aratmaz kimseyi o yüzden içim rahat
(558 puan) tarafından
Benim birakcak kimsem yok daha dogrusu kimseye güvenmiyorum eşim bakacak benimde  mecbur benim ailemdeki insanlar kendi menfaatine hep
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Oyy o mide yanmalarindsn ne çektim hicbirsey gecirmiyordu bebe uyumuyor ya az önce kalktı altına yapmış değiştirdim şimdi emziriyorum uyusun diye ama yok inşallah uyur ışığı açmadım bekliyorum uyumasini
(558 puan) tarafından
Benimde öyle başlayınca geçmiyor cnm bebek tepikliyor midemi
0 oy
(12,537 puan) tarafından
36dayim bende ☺️

Şükür ağrı sızı yanma yok her gün bu saatlerde yatıyoruz zaten

Hem kız mamaya kalktı  derken anca uyuyacam şimdi

Sağlıcakla kavuşun ♥️
(558 puan) tarafından
Ay cnm sağlıcakla kucağına al insAllah ilkidemi küçük senin benim kızımda küçük 3 yaşında asıl doğumdan sonra bizi biraz zorlu bir süreç bekliyor kızların bebeğe alışması Allah yardımcımız olsun rabbim tüm gebeleri bir sancida sağlıcakla kurtarsın insAllah ❤️
(12,537 puan) tarafından
Amin amin inşallah sağlıkla kavuşalım ☺️♥️
Kizım 18 aylık alttan dikiş olacaksa o bide tekrardan emzirme ve uykusuzluğa alışma zorlayacak on gün iki hafta olsun sağlıklı olsunlar da
(558 puan) tarafından
Amin canım insAllah rahat doğum olurda dikis almayız o dikiş çok zor gerçekten benim desteğimde yok aileden yana bacilarim var ama biri evli çalışıyor diğer üniversite öğrencisi annemin kronik hastalariklari var kaynanam yaşlı kendine hayır yok 70 küsur yaşında :D yalnızlığa terk edilmiş gibiyim ama insanın Allah'tan başka kimseye muhtaç olmaması kadar güzel birşey yok kimseye minnet etmemek bu hayatta belki en güzel şey belki zorluğunu kendin çekiyorsun biraz ama diyorsun sonunda başardım ❤️
(12,537 puan) tarafından
Aynen o galibiyet için değer ♥️
Benimkiler ülkede Özbekistanda. Kaynanam sağ olsun aratmaz annemi yardımcı olur her zaman
Ama istemiyorum kızın düzeni bozulsun bir yaşından beri odasında uyuyor alışık yoksa bu sefer de kırkı orda çikart dediler ısrar ettiler
Eve taburcu olup ikisine bı an önce adapte olmak düzen oturtmak istiyorum inşallah
(558 puan) tarafından
Hayırlısıyla cnm iki kişi zorlicaklar ama yapcak birşey yok ama insanin kendi evi gibisi yok ben hiç kimsenin evinde rahat etmiyorum sanki böyle elbise üstüme yapışıyor oturamiyorum yatamiyorum kalkamıyorum eltime gittim akşam eşim gece ise gidecekti götürdü kalmaya gittim sözde kalamadim birde evleri baya soğuktu peteklerde baya sicak ama isinmiyor sigara kokusundan boğazım tuttu ben kullanmadığım için beni çok rahatsız ediyor dayanamadım eve geldim direk
0 oy
(6,200 puan) tarafından
İngiliz karbnanati al ezcaneden 15 lira falan daha yolun uzun kullanirsin 

Yatmadan önce 1 bardak suya bir çay kaşığı katıp iç 

Smdi kormal karbonat varsa yap uyy
(558 puan) tarafından
Kız benim bildiğim o zayıflatıyor ve zararlı birşey degilmi
(6,200 puan) tarafından
Kız hergun içme:D miden yandıkça iç hayır canım.magnezyum :)

Ama gün içinde 2.5 litre su içmeyi ihmal etme
(558 puan) tarafından
Su içiyorum zaten ama onu belki yapmam sorun olabilir bobreklerim sıkıntıli cnm kronik polikistik böbrek rahatsızlığın var belki iyi geliyordur ama şuan soğuk süt içtim o rahatlattı çok şükür :)
(6,200 puan) tarafından
Bütün hastalıklara iyi geliyor amma velakin böbrekler hakkında fikrim.yok onun için yapma kuzu geckisnolsun
(558 puan) tarafından
Sağol cnm keşke bu hastalığın çaresi olsa birde bütün organlarını etkiliyor
0 oy
tarafından
Dur daha canım son zamanlar gel.o mide yanması hiç ama hiç uyutmuyor insanı ben artık uykusuzluktan gözlerim bitkin düşmüştüm eşim dalgaya vuruyordu ayağımda sallayim diye:))
(558 puan) tarafından
Ahahah valla bende al benden okadar genzime vuruyor yanması :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kubraa0990 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Psk.Seda (1 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...