0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (1,643 puan) tarafından
Bebişim olduğundan beri 3google hesabım onun foto videosuyla doldu acaba google en fazla kaç tanesine izin veriyo? Veya başka tür siz nasıl nerde sakliyosunuz fotoğrafları

4 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Ben cikarttiriyorum güzel anlarını geri kalan video foto da telefon flashina attım. 
-Reklam-
0 oy
(10,924 puan) tarafından
Alan satin aldim tek hesapta
(1,643 puan) tarafından
Benim öğle deyil işte kart felan yok alamiyorum
0 oy
tarafından

Benim 5.6 tane var cnm dur bı bakim 

tarafından
5 tane varmış
(1,643 puan) tarafından
Hadi ya? Sınırsızmı veriyolar bu 15 gblik hesapları?:D. Bende bazı fotoraf videoları silmeye baslıyordum yer açılsın diye sonra google fotoöraftan başka nereye ata bilirim fotorafları
tarafından
Cnm küçük Bir aparat ile telefona flaş takıla biliyor imkanın varsa öyle bir aparat ve fotoğraflara özel bitane flaş alıp ona depolama yapabilirsin evet hesap aca biliyor sun ama belli bir zaman sonra telefona ağırlık yapıyor
(1,643 puan) tarafından
Flas dediyin galiba  küçük kart diyoruz bizde , telefonun içine takilir ya, ama onları kullanırdım çok çok onceler ama onlarda cabuk bozuluyo şifreye falan düşmeye başlaadl oyle sorunlar olumca fotorafları riske atmak istemedim
0 oy
(8,705 puan) tarafından
Canım bu kadar hesap açmak yerine google drivedan alan alıp hepsini oraya atabilirsin. Benim 2 tb alanım var
(1,643 puan) tarafından
Keşke ala bilsem kart filan açmam gerek benim kartım yokki , nasıl yapcam eşimle konuşsam ayarlamrı bilmiyorum. Birde driveye nasıl yukleniyo o kadar fotoğraf çünkü galerimden sildim sadece Google fotograflarda var nasıl taşıyacam

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,026 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kursunes (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 277 göst.
0 oy
7 cevap 136 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu