0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (1,518 puan) tarafından

Kızlar merhaba ya hamileyken anne güzelleşirse erkek çirkinleşirse kız diyorlar dogru mu 3 kız çocuğu getirdim hiç bukadar güzelleşmemiştim cinsiyetten mi diye düşünmüyor değilim sizde de var mı yoksa hurefe mi yada kız ve oglu olanlar farklılık var mıydı 

Canım sıkılıyor hava kapalı birazz sohbet edelim :D

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hahahahaa kız benim de bir kızım var ama gayette guzelleştim hamileyken bence alakası yok ☺ Rabbım gönlüne göre versin inşallah canim sağlıkla kucağına alırsın 
(1,518 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim bilmiyorum ki kızları da hep yüzüm sararır dolardı çünkü fotoraflar da var çok zayıfladım kusmaktan iştahsızlıktan şuan ara ara koku hasasiyeti var arada mide bulantısı ama digerlerine göre iyi olunca aceba mı diyorum yine de saol ❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,479 puan) tarafından
Bende aksine oldu oğlumda çirkin bakimsizhalsiz yorgun  kızımda bakımlı guzel hiss ettim ve oylede his ediyorum))
(1,518 puan) tarafından
Bak buda tam tersi olmuş hadi hayırlısı
0 oy
(765 puan) tarafından
Cidden var bence çünkü benimde iki oğlumda yüzüm çok güzelleşmişti bunda herkes kararmişsin çillenmişsin diyor..Bu da kız olacak hayırlısıyla 
(1,518 puan) tarafından
Hadi hayırlısı inşallah eşim bile diyor kız yüzün parlıyor diye
(765 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında canm
(1,518 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Cildim pırıl pırıl oldu ama kızım oldu. Bilemiyorum sürekli bakım yapıyorum oda olabilir 
(1,518 puan) tarafından
Bak mantıklı ama yorgunluktan bakım yapamaz oldum sadece arada Dalin ile yıkarım oda hafta da bir belki
0 oy
(1,525 puan) tarafından

Valla hurafe mi bilmem ama 2 oğlumda gerçekten bı güzelleşme gelmişti ama ben şuna bağlıyorum hamile olduğumu anlamıyordum bile bulantı vs yoktu hep dinçtim kendime bakabiliyordum yediğime içtiğime vs 6 ay önce kız evladımı doğurdum ona hamileyken ruh gibiydim yüzüm gözüm solmuştu o kadar zayıflamıştım ki çok çirkinleşmistim yani bilemiyorm şimdiii:D

(1,518 puan) tarafından
Ya kızlarımda zayıflamıştım fotolar bile var hatta ortancamda da küçügümde de ilk 3 ayda 5 kilo verdim ruh gibiydim amaa bunda zayıflamadım aksine almış gibiyim yüzümde bir okadar güzel ki diger kızlarımda millet hamile oldugumu anlardı bunda kimse anlamıyor bakalım haftaya kontrolüm var Allah'ım hayırlısını nasip etsin inşallah
(1,525 puan) tarafından
Erkek çocuklarımda 30 kilo almıştım o kadar iştahım iyiydi :DD kızım da hiç kilo almadım verdim 10 kilo kadar
İnşallah rabbim gönlünüze göre verir her iki meyveyide tattirir ^-^
(1,518 puan) tarafından
Amin amin inşallah ❤️

Başka belirtin kızından farklı erkek bebek oldugunu anladığın farklı belirtilerin varmıydı
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Valla güzelliği duymadım da bana da yüzün asik olursa kızın, gülünce oğlun olur demişlerdi, hatta kaynanama çok sinir olmuştum kızımız olacak deyince yüzünden belli dedi halbuki sevmediğim için yüzüm ona bilerek hep asıktır :)))
(1,518 puan) tarafından
Aslında bizde de öyle derler hep kavgacı ve asabii olursan kız daha pozitif rahat olursan da erkek derler artık nasip bakalım

Diger kızlarım da çabuk siniirlenir aglardım bunda da ben milleti ssinir ediyorum ilginç daha rahatım ki hayat artık umrumda değil artık bebekten mı yoksa yediğim kazıklara doydum ondan mı bilmiyorum:D
(1,252 puan) tarafından
Kavgacı yapım yoktur ama hamileliğim çok zor geçti resmen  9 ay öldüm dirildim bunu görmediler yüzüme bağladılar valla ne diyeyim:)) bnce hamileliği geçirdiğimiz süreçle ilgili herşey
(1,518 puan) tarafından
Bende kızımda çok çektim millet te üzerime gelince patlıyordum bakalım dolu dolu 7 ay daha bekliyor beni neler olacak Allah'ım bilir ☺️
(1,252 puan) tarafından
İnşallah güzel geçer canım sağlıkla kucağına alırsın
(1,518 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim ❤️
0 oy
(547 puan) tarafından
Bizde erkek bebek güzelleştirir kız Bebek annenin güzelliğini alır derler benden bisey olmadı hatta herkes hamileyken erkek mi diye sorardi
(1,518 puan) tarafından
Şimdi 3 tanesinin hiç birinde güzelleşmedim şimdi bir parlaklık gelince aceba mı dedim
0 oy
(7,450 puan) tarafından
bende bilmiyom dün bi düğüne gitim teyzem yengeme söyledi hamile diye güzeleşmişin dedi yengem zayıflamışım öyle söyledi
(7,450 puan) tarafından
teyzem söyledi yengeme oda güzeleşmişin dedi
(1,518 puan) tarafından
Ozamn var öyle şeyler
(7,450 puan) tarafından
bakalım ne olcek cinsiyeti bilmşyom şuan hayırlısı 7 hafta 3 günlük olmuş bugün
(1,518 puan) tarafından
Ay hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤️
(7,450 puan) tarafından
işallah canım
0 oy
(448 puan) tarafından
Bilmiyorum bence hurafe :D hamileyken bi canlılık gelmisti cildime saçlarım gürleşti herkes senin oğlun olacak cok güzelleştin diyordu kızım oldu
(1,518 puan) tarafından
Bak sende de tam tersi olmuş gerçi kişideen kişiye değişiyor bünye meselesi
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Bence yanlış hiç olmadığım kadar güzelleştim kızımda cildim bile ışıl ışıl olmuştu
(1,518 puan) tarafından
Demek hurafe oozamn yada bünye meselesi
0 oy
(746 puan) tarafından
Valla övmek için demiyorum ama hem oğlum doğdu hemde kızıma hamileyim cildim hala çok güzel masallah
(1,518 puan) tarafından
Maşallah demek ki kişiden kişiye değişiyor hadi hayırlısı
0 oy
(216 puan) tarafından
İlk hamileliğim kızdı yüzümde leke filan yoktu hiç ikinci bebeğim erkek yüzüm lekelerle doldu bence hurafe ama yinede sen bilirsin :)) 
(1,518 puan) tarafından
Evet büyük ihtimalle hurefe bakalım cinsiyeti belli olunca ortaya çıkacak
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Öyle bir söylenti var evet bende hamile iken güzelleşmiştim ama tek çocuğum var yani kıyaslama yapamam bilmiyorum ama okulda bir hoca görüp daha ben söylemeden oğlan mı demişti 
(1,518 puan) tarafından
Ay hadi hakkımızda hayırlısı olsun inşallah ❤️ teşekkür ederim
0 oy
(767 puan) tarafından
Oğlum var hamileyken burnum kocaman olmuştu:-)
(1,518 puan) tarafından
Ya zaten burnum büyüktür benim ama hiç dikkat etmedim
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Bence alakası olabilir. Oğlumda çok şaftım kaymadı. Ama kızımda son haftalarda ödem lekeler falan oldu. Doğumdan hemen önceki fotoma baktım da dün. Burnum kocaman olmuş. Agdvdvgsgs
(1,518 puan) tarafından
Bakalım benim son görüntüm nasıl olacak :D
0 oy
tarafından
Bunda cirkinlesmedin yalnız yüzüm çok soluk gözlerim çökük duruyir sanki

Ama oğlumda ay gibiydim çok güzel olmuştum bundada yüzüm çok masum duruyor eşim öyle diyor 
(1,518 puan) tarafından
Benimde kızlarımda yüzüm solar sararır gözlerim çökerdi ama şimdi kaşlarımı kirpiklerimi çok seviyorum kız çok güzel görünüyor sanki :D
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Doğruluğu var mı bilmiyorum ama ben de oğlumda güzelleştim hamilelikten önce sivilcelerim vardı hamile kalınca onlarda bitti 
(1,518 puan) tarafından
Benimde yüzüm çok yaglıdır sivilcelerim var ama genelde çene altında oluyor küçük böylr ama yüzüm parlıyor ve hiç hamile gibi görünmüyorum:)
0 oy
(2,309 puan) tarafından

Valla bnm kızım da millet gören cok güzelsn derdi erkek de cirkin leşyn bnce :Dkız kardeşim erkekti öle demişler di :D

(1,518 puan) tarafından
Valla herkeste farklı oluyor demekkii bakalım nasip artık ☺️
0 oy
tarafından
Ne kızımda bişey oldu ne oğlumda yüzümde hiç çil leke falan olmadı :) 
(1,518 puan) tarafından
En güzeli valla
0 oy
(212 puan) tarafından
Oğlumda çok güzelleştim ben zaten güzelim o ayrı mesele :)(kendimi övmeden geçemem) ama kızımda çok çirkin oldum ya yüzüm soluk soluk geziyodum bütün güzelliğimi almştı
(1,518 puan) tarafından
Bilmiyorum 10 haftalık hamileyim 3 tane kızım var dünya güzeli
(212 puan) tarafından
Allah bağışlasın Gönlüne göre olur inşallah hakkında herseyin hayırlısı olsun sağlıkla doğsun bebişin
(1,518 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim ❤️
(212 puan) tarafından
Sendende canım iyi akşamlar sana♡
(1,518 puan) tarafından
İyi akşamlar ☺️

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 745 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merva90 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.