0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
Nasıl gidiyor kizlar ? Benim sol tarafımda bebeğin olduğu yerlerde dolgunluk var bu kadar erken hissetmem normal midir acaba ? 2.gebelik 

3 Cevaplar

0 oy
(1,487 puan) tarafından
Bende 10 haftalıgım benimde sol tarafta idrar sıkışık oldugunda hissediyorum iç karnımız dar ondan erken hissediyoruz kesin bakalım 
(1,487 puan) tarafından
Benim anne tarafı biliyor ama kaynana tarafı kimse bilmiyor söylemek de içimden gelmiyor
(3,075 puan) tarafından
Benimde içimden hiç gelmiyor ilk kızımı 12de söylemiştik kaynanamlara bunda belki 14 haftayı beklerim hatta cinsiyeti öğrenip de öyle mi söylesem diye düşünüyorum arada :)
(1,487 puan) tarafından
Valla bakalım aksilik olmazsa beni görmedikleri sürece söylemeyi hiç niyetim yok da bakalım
(3,075 puan) tarafından
Bizimkiler de yurtdışında aslında ben söylemesem hiç haberleri olmayacak
(1,487 puan) tarafından
Ne güzel ya benimkiler Muş'ta ama sülalesi burda onlara yakalanmaktan korkuyorum gerçi onlarda saklıyorlar da ama istemiyorum kimsenin duymasını
-Reklam-
0 oy
(3,075 puan) tarafından
10+2 hiç bir şey hissetmiyorum karnımda 

İlk kizimda bu haftada belim kalınlaşmıştı bunda o da yok ultrasona gidip de görmemiş olsaydım şuan hamile olduğuma inanmazdım o derece 

Şuan en rahatsız eden şey koku hassasiyeti sarımsak turşu kokusuna gelemiyorum sagolsun eşim de her gün çıkarıp mutfağı kokutuyor bende durumlar böyle 
(171 puan) tarafından
Benim de en bayıldığım kokular onlar :) yumurta kokusuna tahammülüm yok benim de koku hassasiyet i bendede cok
(3,075 puan) tarafından
Hadi ya bulaşık makinesini açtım turşu kokusundan bayilacaktim jsjsj kavonoz yıkandı halen turşu kokusu geliyor burnuma
0 oy
tarafından
Bende 10+3 um bazen karnıma kramp gibi ağrı giriyor sabahları miğde bulantım oluyor onun haricinde iyiyim ama sanki şimdiden göbeğim çıktı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melekizim (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,653 cevap

34,835 kullanıcı

...