0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Bebeklerim ikiz kızım sağda oğlum solda ilk baştan beri sağ daha hareketli kızım ultrasondada böyle sizin oğlunuz mu kızınız mi daha hareketliydi oğlum daha sakin fazla hareket etmiyor

15 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Sadece oğlum var çok hareketliydi ama bir kızla kıyaslayamam
(69 puan) tarafından
Benimde ilk kızım hareket siz di bu kızım Maşallah cok hareketli oğlum dha sakin
(970 puan) tarafından
Doğurdun mu kız post actiysan denk de gelemedim
(1,277 puan) tarafından
Evet doğurdum bir hafta oldu bugün. :)
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Dogsunlar o zaman anlarsın canım karnindakiyle aynı olmuyorlar kızım var sadece çok hareketliydii doğdu şuan çok sakin
(69 puan) tarafından
Benimde kızım cok hareketsiz di ilk bu kızım Maşallah çok hareket li oğlum daha sakin
(2,711 puan) tarafından
Bence içerde deli  olan disarda  sakin oluyor☺️

Kızım  12 haftalikken karnimda hissediyodum büyüdükçe  karnimi çalkalar  hale gelmisti dogdu aşırı  sakin 4 yasinda hala öyle  sakin naif simdi gene hamileyim 13 hafta bitiyo bunda tık  yok ne olcak bilmiyorum  ilkini 12 de hissedince bunda endise duyuyo insan❣
(1,552 puan) tarafından
Kız hissedersin yakın zamanda senin diğeri hareketli ya ondan çabuk hissetmissindir
(2,711 puan) tarafından
Galiba ondan bilemedim dün  gittim gördüm  gayet iyi sağlıklı  şükür
(1,552 puan) tarafından
Aynen canım sağlıkla olsunlar da gerisi önemli değil
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Benim 2 oğlum cok haraketliydi  kızım ise cok haraketsizdi zayıf olduğu icin her halde
(69 puan) tarafından
Olabilir doğunca anlarım belkide doğunca tam tersi olur:)
0 oy
(811 puan) tarafından
Ben kızıma hamileyken aşırı hareketliydi. Gün de en az 30ndefa hissederdim. Bir arkadaşım vardı oda kıza hamileydi 1 hafta var aramızda mesela onun kızı günde 5 -6 kere anca hissediyorum derdi. Çok şaşırırdım. Kızım şimdi 17 aylık gene çok hareketli 2 dakika durduğu yerde durmaz.
(69 puan) tarafından
Demekki anne karnında nasılsa doğunca da ayni performansi gösteriyor lar:)
0 oy
(672 puan) tarafından
Her bebek farklıdır canım 
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Kızım hareketliydi oğluma göre smdi oglaan çok hareketli diyemem hareketsiz de diyemem ama kızım daha çok hareket ederdi 
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Kızım yok oğlum var ama inanılmaz hareketli :wassat:

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Valla 2 kızım bir oğlum var ortanca kızım oğlumdan daha hareketliydi kurtluydu 2 dk duramazdı yerinde 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kızımda oğlumda var, kızım inanılmaz hareketli ve gece de öyle 3 de 4 de kalkıyor kriz geçiriyorum okula da gidiyor yani hiçbir şekilde enerjisini atamıyor
0 oy
(212 puan) tarafından
Ikiside aynıydı sesiz sedasız çocuklardı doğduktan sonra çılgınlaştılar 
0 oy
(12,617 puan) tarafından
Erkek bebek bence. Kizım da hareketli idi ama bu sefer sürekli dönüyor şişiriyor vuruyor içerden 
0 oy
tarafından
Erkeğe hamilelik nasıl bilemem ama kızım aşırı hareketliydi. Sağ olsun hiç durmazdı. Doğdu yine durmadı hiç. Şu an 16 aylık hala daha hiç durmuyor. 
0 oy
tarafından
Tek bi kızım var uysal bazen aşırı hiperaktif değişiyor 
0 oy
(8,238 puan) tarafından
İki kızım var biri aşırı haraketli ydi diğeri hiç haraket etmezdi kızı erkeği yok bence ☺️☺️
0 oy
(970 puan) tarafından
Kızım da oğlum da var kızım daha hareketliydi uçuyordu sanki karnım haha

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 627 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 169 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hhhhhhhhhhsskmx (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Papatya.esila (56 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...