0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (180 puan) tarafından
Boşuna dememişler bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!

Konuya giriyorum

Kızlar eşim bir iş yerine girdi 1 senedir orda çalışıyor önceden içkiye dokunmayan adam içki içmeye başladı çünkü oradakiler içiyor

Dünde bir arkadaşı var buna mesaj atmış 500 lira attırmış maç kuponuna yatırmış ben haram yemem diyen adam kupona 500 vermiş bana gelince de param yok diyip duruyor çocuklarımın rızkını iddaya veriyor yazık günah ya 

12 Cevaplar

0 oy
(2,365 puan) tarafından
Yazık günah Rabbim ıslah etsin 
(180 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,158 puan) tarafından
Böyle kötü arkadaş benim yuvamı yiktu
(180 puan) tarafından
Eşim ona tapmış zaten hani kadın olsa aralarında bir şey var sanıcam. Bin defa uyardım
0 oy
(884 puan) tarafından
O idda korkunç bi bataklık bi yakınımız 3-5 derken nerdeyse evini kaybedecekti kredi üstüne kredi çekmiş Allah kurtarsın bacım o arkadaşlarla birlikte olduğu sürece düzelmesi zor 
(180 puan) tarafından
Biliyorum canım o yüzden istemiyorum zaten bide demiş bir yemek yeriz bununla zıkkım yiyin
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Yazık gunah Allah ıslah etsin 
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Sen de susuyormusun bunları yaparken  sesini çıkar çünkü iddiaa nin sonu gelmez küçük den büyüğe bi bakmışsın milyarlık borcun var
(180 puan) tarafından
Dün gece yatıyordu arkadaşı mesaj atmıştı ordan baktım dün yollamış parayı zaten şimdide aradım açmadı mesaj attım. Asla susmam asla.
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Bir erkek iddia işine girdiyse 500 tl gibi yüksek bir miktar ile kupon yapıyorsa (bir de borç ile) iş çok ciddi emin olun. 

Eşim futbolla çok ilgili bazı arkadaşları sürekli arar abi maç kaç kaç olur diye. Eşim  hep der şike varken iddia oynanmaz der ve o arkadaşları hep batırdı. Eşin ile ciddi ciddi konuş yoksa çok zor günler sizi bekliyor.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bülbül güle karga çöplüğe götürür eşinin de meyli varmış demekki yazik yani
0 oy
tarafından
imkani varsa işini degistirsin 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Benim bi arkadaşım vardı. Erasmusa gidip içmemişti ama bi sevgili yaptı. Onunla içmeye başladı 
0 oy
tarafından
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişsin canım ama burada arkadaşını suçlamamak lazım burada suçlu olan eşin. Sonuçta arkadaşı eşine de benzeyebilirdi ama eşin ona benzemeye tercih etmiş. 
(180 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(1,514 puan) tarafından
O arkadşadan ne yap et ayir onu orda çalışmasın konuşmaya ikna etmeye çalış eşini, bu gidişle yuvasını yikacak. Benim eşiminde akrabaları bozuyor eşimi her oraya gidip içip gelduyinde kavga ediyoruz ustelik beni ve bebeyimdie gotururdu en son çok kotu lavga ettik beni içtiyin yere götürmeyeceksin asla gelemm başının tacıda olsa o adam dedim faydası yoktu en son işteyken arayio dedim benide oğlumuzuda unut dedim akşam gelince bizi evde bulamazsın o günden sonra biraz kendini topladı içkiden tam ayrilmadl ama onceki kadarda içmiyo çünkü zaten o akrabalarla yaşadığı için hep içmiş benim için daha zor onu içkiden kurtarmak . Gerekirse aile buyukleriyle konuş canim 
(180 puan) tarafından
Ben konuştum aradım rezil ettim. Bana diyor ben iradesiz bir insan mıyım iradeli olsan bunları yapmazdın dedim
(1,514 puan) tarafından
İyi cvp vermişsin
0 oy
(197 puan) tarafından
Ah canım bir çoğu eşinin ne yaptığından habersiz biliyor musun bazı kadınların eşlerin içtigini bile bilmiyor veya kumar oynadığını iddia oynadığını bile bilmiyor tesadüfen öğreniyorlar mesela veya içmeyip de birden başlayanlar da oluyor ben hiç inanmıyorum kumar oynamayan içki içmeyen doğru düzgün adam olduğumu hiç inanmıyorum hepsi illaki bir eksiği oluyor şimdik buraya gelip de benim eşim yapmaz diyenler olacak eminim ki yapıyorlar ve onların haberi yok çünkü bizzat ben şahit oldum arkadaşımın eşi içiyor veya eşinden haberi yok kokusunu bilmiyor ortama girdiler oradan doğru biliyorum
(180 puan) tarafından
Ben kendimden beklerdim eşimden beklemezdim o kadar söylim

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 219 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde sevval_irem (80 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...