0 oy
781 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben gene abidik gubidik işlerde

14 Cevaplar

0 oy
(5,169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Anlikci geldi haaaniiiimm
(11,255 puan) tarafından
Haha harca kiz canin saolsun :D
(5,169 puan) tarafından
Kimdi kiz beni merak eden nuray senmiydin hulyaydi sanki
tarafından
Ben daha önce görmüştüm ☺️☺️
(11,255 puan) tarafından
Kiz sen bide ust dudak yaptir tamamdir
(5,169 puan) tarafından
Aynn o da aklimda hep ama ben seylerden basliyorum kalici olan seyler :) onu  tekrarlamak gerekiyor ya dolgu botox:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Daha başlığı okuyunca sen olduğunu anlamam peki :D yine canın sıkılıyor demi ahhh bacım para çok olunca insan öyle şaşırıyor demi :D şaka şaka ohhh sefan olsun ☺☺

(5,169 puan) tarafından
:))) allah seni.  Ya cok coktum bi kendime bakip toparlamam lazim tipim kaydi resmen son 1 bucuk senedir  ben ben degilim gibi
(5,169 puan) tarafından
Enerciiiiiii. Hiuu sabitledigim  fotoya bakivir:)) beni merak ediodun  kaldircam birasdan:)
tarafından
Kaldir bacım kaldir baktim gördüm ☺
+1 oy
(7,607 puan) tarafından

Çok param olunca nereye hacayacağımı şaşıran ben :woot:

tarafından
Ahahahaha
(7,607 puan) tarafından
Nirdesin sen niye yazmıyon bana  :/
(5,169 puan) tarafından
Anam yok kiz   Buda lazim:)
tarafından
Yazdım yaaa gene bak wp
0 oy
(5,169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Lekeli cilt su sekilde bir hafta icinde soyuluyor deniz protokolunde. Sonra ayda bir diger onarim islemleri tedaviler yapiliyor.

(13,280 puan) tarafından
Canım yosun peeling değil mi bu? Uç kere yaptırdım ben ama
(5,169 puan) tarafından
Yok yosundan farkliymsi.

:)) ay soyamiosun yaa uzayan deriyi kopmak uzere olan uzun soyuklari makasla kesiyomussun sadece
(13,280 puan) tarafından
Yaptır oluyorsa doğumdan sonra bende yapayım beybi yüzüm yine leke doldu :(
(5,169 puan) tarafından
Aynn bi yapdrim bakim ne ola ne gide. Retinol c vit serum hyalüronik asit falan aldim. Burda bi arkadas acneleyse. Krem tavsiye etmisti eczaciya falan danistim aldim da simdi bu islemler cildi hassaslastirir soyacak ya. Onlari kullanamam diye acmadim urunleri. Bi cildim duzene girsin de adamakilli bi rutin olusturayim sabah aksam bakim
(13,280 puan) tarafından
İyi yapmişin açmadan. Cilt komple yenileniyor ya . Bende cildiye gideceğim ilk iş. Kızda oldu güzellik merkezinde çok işlem yaptırdım yok azaldı yine belirdi. Uç kere tamamen soyuldu cilt altında demek ki
0 oy
(120,738 puan) tarafından
(5,169 puan) tarafından
Baby boycugum:))) beni senmi merak ediodun kimdi biri bi rewim koyarsan haber et demisti ama kimdi bilememdim hatirlayamadim:) yuzun cokmu lekeli diye sordularda resim koydum baya çöktum diye :)
(120,738 puan) tarafından
aay benle hulya merak ediyodu dur o gorene kadar kaldirma fotoyu
tarafından
Sevdoş ben casper bacimi görmüştüm daha önce ama yine de geldim canımsın ☺❤
Casper bacım maşallah gözlerin çok güzel ☺ kız zayıfsın güzelsin daha ne para döküp duruyorsun hala ☺☺
(5,169 puan) tarafından
He gormusmuydun giii :) anam bacim takinti iste :)
tarafından
Evet evet görmüştüm canım boşver o takintilari sen elin ayağın tutuyor çok şükür gerisi boş inanki ☺
0 oy
(9,639 puan) tarafından
Para olunca tabii :D kız yüzünde.leke.var mi senin sadece cilt altında mi var :D 
(5,169 puan) tarafından
Ya cok coktum yuzum kuru kuur oldu konusurken cildimin gerildigini hissediyorum. Sivilceler cikio ergen gbi. Hamilelik aonrasi da renk esitsizlikleri oldu. Yorgun cocuk mat gozukuyorum isil ısıl degil suratim
0 oy
(28,381 puan) tarafından

E iyi yapmışsın ne diyelim 

0 oy
tarafından

Hiç güvenemiyorum yaaa böyle şeylere :unsure:

0 oy
(3,093 puan) tarafından

Kız bu ne :)                

(5,169 puan) tarafından
Dun. Esime dedjm bole bole soyulan maske yocaklar falan. Kocami kandirirsam. Alirim paketi dedim 6 aylik tedavi paketi falan.
. Kac paraymis dedi:) yuregine inmesin diye 4 dedim. He bise degilmis dedi . O daha fazla bekliomus megersse:)   4 bin esimden kurtardim hani kendi birikimimden kaldi yanima kar :))
(3,093 puan) tarafından
Ahaha:))) yüzün ne durumda peki yani çok mu lekeli? Eğer soyulduktan sonra bebbek gibi olacaksa değer yağacak bişey yok:)
(5,169 puan) tarafından
Yok cok lekeli degil aslinda da. Dogum sonrasi renk esitsizlikleri oldu son 1 bucuk senedir baya çöktum yirgun gizukuyorum. Bide aslinda cilt bakim rutini olusturmak istiyorum kendime isil isil bir cilt olsun mat cunku yuzum. Cocuktan sebep bayadir ihmal ettim kendimi falan. Bi yenilensin de fres gorunume kavusayim:) hamilelik resmim
İle suanki arasi baya farkli du resim bulursam eklim:))
(5,169 puan) tarafından
Eserimo koydum resmi yukarda sabitledim:) cok lekeli degil ama cok çoktüm   Pururssu yuzum hamilelikteki spir yaparkenki. Digerleri dogum sonrasi
(3,093 puan) tarafından
Gördüm kuzu ilk kez görüyorum seni bu arada:) evet eşitsizlikler var maskeden sonra istediğin gibi olur inşallah. Öncesi-sonrası yaparsın bize:)
0 oy
(11,038 puan) tarafından
O neydi gıııı :D en azından abudik gubidik olduğu biliyosun o da iyi :D 
(5,169 puan) tarafından
Hahaha:)) aynn dilan polat. Rasponge gelmistim odemliymisim.once buna aldilae odem gtsn diye:)
(11,038 puan) tarafından
İşe yarar umarım :)
0 oy
(28,381 puan) tarafından

Kolay gelsin sjsjsjs

0 oy
(29 puan) tarafından
bu noluyo ahahah
0 oy
tarafından
Uzaya filan mı cikacan o ne☺️¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
0 oy
(5,169 puan) tarafından
Aaaaaaaaaaaaaaa

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 917 göst.
2 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
6 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Baharyagmuru00 (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
24 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,276 puan) tarafından soruldu

396,954 soru

11,872,651 cevap

35,985 kullanıcı

...