0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Kızlar ben bir ürün sattım.fakat karşı taraf çok farklı bı adres yazmış.bursada oturuyormus sözde ama Muş diye bı memleketi yazmış.ve ürün iadesi başlatıldı teslim edilmediği için ,ptt ile gönderdim acaba benden kargo ücreti alınır mı yaa,ne saçma bir şeyin içine düştüm anlamadim

5 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Evet alınır sen ödüyorsun malesef 
(213 puan) tarafından
Hadi ya
(213 puan) tarafından
Normalde kargoyu o ödüyor
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Sen odersin canim
(213 puan) tarafından
Eminsin dimi canim
(2,687 puan) tarafından
Bende iade etmistim daha once canim birini satici aldi o odedi ..birini kadin almadi dondu dolasti geri bana geldi onuda ben odedim :))
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Alacaklar canım senden malasef. Ben dolaptan hiç almadım satmadımda bana gardrops daha iyi geliyor. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Sizden alirlar maalesef
(213 puan) tarafından
Alıcı odemeliydi kargo yani normalde kargoyu o ödüyor du.ondan kesmezlermi acabs
(645 puan) tarafından
Teslim almadigi icin kargo bana ulasmadi deyip iptal isteyebilir acikcasi bu basima gelmedi ama dolapta soyle bisey basima geldi urun aldim iade etmek istedim bedende sorun vardi iade dedim urune odedigim kargo dahil butun para bana iade oldu bi hafta sonra flndi sanirim iade ettigim urun geri geldi bana almak istemedim zira odemesini geri almistim kargocuda kargo ödemesi var dedi sanirim gonderici ucret sebbei ile kabul etmedi
Gardorpstada gonderdigim urun kargoda zarar gormus sahte deri cizme idi baya kotuhale gelmis onuda geri teslim alabilmek icin kargo ucreti odedim
Sizdende urunu teslim almak icin odeme yapmanizi isteyecekler yoksa urun once kisiye iade edilir sizin durumunuzda da kimse teslim almayacagi icin kargoculara kalir
(213 puan) tarafından
Ürün bana ulasmadi demis
0 oy
(993 puan) tarafından
Bence senden alınmaz o kişi ürünü senden aldgi icin bir para ödedi kendi hatasından kargo sana geri dönüyor yaz dolap desteğe alıcının yatırdığı paradan düşsünler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
14 cevap 220 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,235 soru

11,383,938 cevap

34,884 kullanıcı

...