0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar bugün 34 haftalık olduk tam ama bebeğim 31 haftada kalmış gelişim geriliği var dediler 24 saat gözlem altında tutulucakmışım ciğer geliştirici iğne yaptılar yarın duruma göre ya alıcaklar bebeği yada 37 ye kadar bekletebilirlerse bekleticekler her an doğum olabilirmiş böyle bir şey yaşayan varmı süreç nasıl ilerliyo endişeliyim korkuyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(158 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Sakın korkma. Güzel düşün,Güzel şeyler olsun. Böyle birsey yaşamadım. Veya çevremden duymadım ama Allah yardımcın olsun. Sakın korkma
(158 puan) tarafından
Sakin kalmaya çalış canım. Kafanı başka şeylere vermeye çalış. Hastanede yatış halinde nasıl olur bilmiyorum ama telefondan oyun oyna televizyon izle. Kafanı dağıtmaya çalış. Ancak böyle güçlü kalabilirsin
(85 puan) tarafından
Öyle yapıyorum çok teşekkür ederim sağlıkla kucağıma alıcam inşallah o zmn bi post daha açıcam doğyrdum kucağımda diye bunları düşünüyorum sadece
(158 puan) tarafından
Aynen düşün kuzum. Çok güzel günleriniz olacak. Atlaracaksın bu günleri Allahın izni ile:)
(85 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için ❤️
(158 puan) tarafından
Rica ederim:) tekrardan çok geçmiş olsun.
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Korkma canim allah yardımcın olsun inşallah
(85 puan) tarafından
İnşallah kuzum üç gündür ne yaşadığımı bilemiyorum bebeğimin hareketleri iyi olduğu için bekletiyolar
(4,220 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun canım olanin önüne geçilmiyor sen sadece sakin ol kasma kendini ki bebeğinde kasilmasin doktorlar en iyisini yapacaklardır senin ve bebeğin için
(85 puan) tarafından
Onun için güçlü duruyorum hareketleri mutlu ediyo
0 oy
tarafından
İnşallah 3 hafta daha sabreder bebiş ben de 37 de doğurdum canım ama normaldı herşey 
(85 puan) tarafından
Oğlum güçlü olucak sabredicek inşallah inanıyorum bn korktukça hareketleniyor hissediyo galiba
tarafından
Hareketli bebekten korkma canım o Sağlıklı emin ol bekleyecek zamanında doğacak :)
(85 puan) tarafından
Ztn o yüzden bekliyorlar hareketi çok iyi olduğu için inşallah dediğiniz gibi olur içime su serptiniz teşekkür ederim artık daha umutluyum
0 oy
(39 puan) tarafından

İçini ferah tut aynısı benimde başıma geldi 35.ci haftada sancılarım başladı devamlı serum iğne ile durdurdular ciğer geliştirici ignede vurdular 38ci haftada sezeryan oldum çok şükür bebeğim sağlıklı 3 aylık olduk:)

Hayırlısıyla sende zamanında evladını kucağına alırsın insaAllah

(85 puan) tarafından
Çok mutlu oldum bunu okuyunca peki üç hafta boyunca hastanede mi kaldınız ne yaptılar bilgi verirmisin
Bnde inanıyorum kucağıma alıcam günü bekliyorum
(39 puan) tarafından
Yok çok şükür hastanede yatmadım o şekilde ama özellikle 1 hafta boyunca doktorum beni takibe almıştı düzenli bir şekilde hergun gidip nstye giriyordum sancım yüksek çıkınca serum veriyorlardı o şekilde 38ci haftada kadar devam ettim
0 oy
(824 puan) tarafından
hemen hemen aynı şeyleri yaşadım canım 2 gün hastanede yattım iste ciğer geliştirici iğne yaptılar iki tane ilaç fitil falan verdiler 37 haftada da doğum yaptim şimdi de kızım 2.5 aylık 
(85 puan) tarafından
Doğumunuz nasıldı peki bna normal doğum yapman çok zor dediler
(824 puan) tarafından
ben normal doğum yaptım canım ve o kadar kolaydı ki çok şükür 2 satte doğurdum kendi sancımla
(85 puan) tarafından
Riskli gebelik dedi bna normal yapamazmışım ama Allah büyüktür umudumu kesmiyorum
0 oy
(3,759 puan) tarafından
3 sene  önce  bebek 35 hafta kalmış  gelişmemiş her kontrolede gittim ***** hastane Ankara şehirde  takip eden salaklar idoktorllae iyi dedi yolladı durumunu bebeğin 42 haftada sezeryana aldılar 
(3,759 puan) tarafından
Korkma en azından onlem aliyolar
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Kaç kilo ? Geçen hafta bana da yatiş verdiler ama yanımda kızım vardı eve geldim ertesi gün özele gittim hiç bir sorun yok dedi 
(85 puan) tarafından
31deyken 1750 dedi şimdi 1900 bnde devlete gidiyordum özelde perinatolojiye gönderdi orda önerdiler yatışı şuan hastanedeyim yarın ikimci doz vurulacak duruma göre bakıcaz dediler
(7,177 puan) tarafından
Valla ben kızımı da düşük kiloda doğurdum hiç sorun olmadı korkma. 37 de 2190 gram 46 cm doğdu ama doktorlar anlamadı farkı bilseler yine yatiş verirlerdi yüzde bin beşyüz
(85 puan) tarafından
Bişi olursa diye korkuyodum şuan korkum kalmadı burdaki yorumlar umuduma umut kattı
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Korkma canim ilk kızımda 40 haftalıktim ama 35 te kalmıştı ciger gelistirixi de vurmadilar doğuma aldılar zayıf doğdu artı rahatsızlgi vardı ama kızımın 34 gün kuvezde kaldı şükür toparladı bebekken 2.160 gram doğdu 45cm bide doğum şişliği gidince baya bir kilosu gitti
(85 puan) tarafından
Hayırlısı öyle olucaksa küvezde kalsın bn beklerim yeterki sağlıklı oksun kilosuna bişi demediler göbeği küçükmüş öyle söylediler

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 322 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 708 göst.