0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebegim 51 gunluk ama biraz kilosu fazla doktor emzikle oyala arada dedi ama emmiyo kusuyo gibi oluyo avent almıstım evde damaklı kelebek emzikde vardı ondada kusuyo gibi yaptı bebegi boyle olupda baska emzik tutan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(9,011 puan) tarafından
İki oğlumda hiç emzik tutmadi.kac çeşit aldım sayısı belli değil midesini bulandiriyodu
tarafından
Benim ilki de ayni emzikden almistim o tuttu tabi emzik delisi degildi yaticagi zaman disardayken fln emiyodu bu hic emmiyo hemen atiyo kusuyo gibi oluyo
-Reklam-
0 oy
(751 puan) tarafından
Vala bebeğim 50 günlük tam 43 gün sürdü emziğe alıştırmam. Tüm çeşitleri denedim en son avent tuttu kızım 
tarafından
Belki zorlasam bida tutardi fazla ugrasmadim avent aldim genelde cogu bebek onu tutuyo bu tutmadi baska emziklerde var ama cok pahali simdi alsam bide tutmazsa bosa para vermis olcam arada kaldim
(1,212 puan) tarafından
Ay bende avent deneneyi düşünüyorum inşallah tutar uyurken emse yine iyi
(751 puan) tarafından
Ben çok üstünde durdum benim ilk kızım özel birde çok zorluk çekiyordum benim için emzik alması şarttı ve dışarda çok işim oluyor zor durumda kalmasını istemedim o yüzden çok üstünde durdum ve 43 gün zar zor alıştı şimdi bile bazen midesini bulandırıyor:)
tarafından
Doğar dogmaz ver ben ilkine verdim buna vermedim emiyodu uyuyodu acmiyodu agzini oyle kaldi sonraki gun tutmadi
0 oy
(8,369 puan) tarafından
Prematüre emziği bile aldım düşün - 2 emzik aldım her çeşit emzik aldım hepsinde öğürdü en son chicco kauçuk damaklı emzik tuttu zilli 3 aylık şimdi hepsini dene canım 
tarafından
Ya kac aylikken tuttu tutsa alirimda bide tutmaza bosa gitcek para onu dusunuyorum
0 oy
tarafından
O zmn başka emzik alman gerek öyle yapıyorsa ağzına büyük geliyor 
tarafından
Yumusak bise bakim bazen emerken ilk aliyo oyle yapiyo sonra emiyo devam ediyo herakde sert segmiyo avent sert
tarafından
Olabilir anne memesi gibi olması lazım yumuşak
(7,447 puan) tarafından
Avent ilk başta öyledir damak yapısını bozmaz ama sonra yumuşar eme eme ama şaşırdım benim iki oğlumda avent ultra air tuttu zaten başka emzik almamıştık
tarafından
İlk ogluma bende normalde bimden almistim ilk heves sonra karsima fln cikti aventi her bebek tutuyomus bende emzik seviyorum hemen ondan aldim dogdugu gun verdim o tuttu bu tutmadı
0 oy
(583 puan) tarafından
Yol canım midesi kalkiyorsa emmez ben oğluma kaç çeşit aldım neler denedim almadı sonra pes ettim
0 oy
(212 puan) tarafından
Çok küçük direk damağa yapıştığından midesi bulanıyor 1 aya daha rahat çeker sen pes etme emzik sabır işidir hem uzmanlar 2.aydan sonra vermeyi öneriyor 
tarafından
Ayy kimi tutmaz diyo kimi tutar diyo arada kaldim :)
(212 puan) tarafından
Yok benim kızım naptmsa almadı 40 ına kadar ailecek hatta sürailecek ağzına tıkıştırdık zor aldı şuan bırakmıyor ama kilosu az :( ve emziksiz uyumaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 115 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu