+1 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (435 puan) tarafından
Varmı kullandığınız artık sabrım kalmadı.kullanmak istemiyordum ama dayanamicam

Ne yeni dişi çıkıyor ne bir yeri ağrıyor.

7. Ayından beri böyle gece saatte kalkıyor ağlama filan yok salliyorum pispisliyorum altına bakıyorum su icirip meme emdiriyorum ağrı kesici veriyorum ya gene uyumuyo ağlamıyor da.  Nolur önerin bana 9 aylık  

6 Cevaplar

0 oy
(1,666 puan) tarafından
Sen onu salamayami alistrmissn ondandr cnm  
(1,666 puan) tarafından
Salyorum yazmissn ondan dedim cnm uyku damlası var ama eczacı önermiyor gnekde dyr gereksz ama yinede sen bilirsin cnm
(435 puan) tarafından
Ayağıma alıp salliyorum ama yok geri geri atıyor kendini ondan dedim.  Vallahi bilmiyorum ne yapacağımı çok zor durumdayım psikolojik olarak
(1,666 puan) tarafından
Ay biliyorum cnm zordur bnimde iki tane var kız atagini gecrdimi
(435 puan) tarafından
Bacım biz ataktan hiç cikamadik heralde 3 aydır haajshsq
(1,666 puan) tarafından
Puahahah:))
-Reklam-
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Bnde surada bekliyim ikinci gelince birinciye verebilirim belki 3 senedir aynıyız gece uyku düzeni kuramadım su 5 aydır sallamaya çok düşkün oldu sanırım meme kesme de tepki veremedi onun için sanıyorum sallmaya düşkün olduu
(435 puan) tarafından
Valla bide şu anda 2. Olduğunu düşünemiyorum kafayı yerim heralde
(3,775 puan) tarafından
Yok daha sakin dusunmee Allah kolaylık versin tam 1.5 sene geceleri hiç uyumadık . gündüzleri uyurdum ne kafam kalkiyodu ne bı gunes goruyodum hep evdeydim.duzenimiz yok tubizim iki gün evde dursak diğer zmnlar eltimle kaliyodum eşim uzağa calismayaa gidiyodu
(435 puan) tarafından
Zaten düşünmüyorum supriz mupriz olmazsa :D anca 3 yasina gelince.. eğer uyku düzeni oturmazsa ileriye atarım valla benimde canım var Allah sana bol sabr versin canım
(3,775 puan) tarafından
Benimde 3 yaşında aynn uykusu düzene  girmesse eşin destek olacak biri degilse yokk
0 oy
(934 puan) tarafından
Kız aglamjyorsa daha ne istiyorsun :)) 
(435 puan) tarafından
Kız aglamiyo ama ben alınca aglamiyo yani beni uyandirana kadar ağlıyor jajagaja ağlasa bir yeri olduğunu anlicam diye öyle dedim
(52 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benim iki yaşında kızım bir yaşında oğlum var kızım daha yeni geceleri uyanmamaya başladı Elhamdülillah ama oğlum sabaha kadar ya memede ya ayakta bırak sallamaya alışmış demek kolay insan mecbur kalınca herşeyi yapıyor bende şimdi damla araştırıyorum
(52 puan) tarafından
Ben bitki çayı falan verdim papatya çayı falan yok hiç fayda etmedi artık uykusuzluktan çok gergin oluyorum maalesef İnsAllah düzene girer uykuları hayırlısıyla bütün bebelerin
(435 puan) tarafından
Vallahi bilmiyoruz ne yapcaz uyusun da nasıl uyursa. Dişi agrirken üstümde uyuyakaliyordu ellemiyordum 2 gün öyle yattı sonra dikişlerim sızladı akmaya başladı açılma yapmış 8-9ay sonra.  Şimdi hicbiseyi yok ağrı sızı oğlumun ama gene uyumuyor oturup oynamak istiyor. İstemsiz şekilde kızıyorum bağırıyorum ağlıyorum böyle olmaktansa uyku ilacı arastirayim dedim inşallah Allah bizlere yardım etsin Allah razı olsun canım aminn
(934 puan) tarafından
Rabbim tüm annelerin yardımcısı olsun gerçekten çok zor annelik
0 oy
(71 puan) tarafından
Valla 3 çocuk büyüttüm 4 cü yolda hiç uyku damlası veya şurubu gibi şeyler kullanmadım ve uyku damlaları suruplari yetişkinler için bile iyi değil kuzum yanlış anlama yani karışmak değil ama tasvip etmiyorum çocuğun dehası bu yani ağlayacak uyumayacak durmayacak bir süre böyle olacak bebeginde anormal birsey yokki bebekligini yapıyor annelik sabir ister sabırlı olmalısın Rabbim yardımcın olsun 
(435 puan) tarafından
Doktora götürdüm hiçbir sıkıntısı yok onlarda tahmin üzerinden konuşuyorlar. Dişidir karnidir vs sürekli vermedim tabi 1 gün verip denedim ama fark olmadığı için vermedim. Doktorumuzun yazdığı ağrı kesiciyi verdim zaten
(52 puan) tarafından
Ama şöyle bir şey var mesela benim çocuğum uyumadığı için çok huzursuz uyuyamıyor dalamıyor bir türlü uyusa rahatlatacak belli ve ne denersek deneyelim uyumuyor doğası bu mu gerçekten ne yapmamız gerekiyor bizde bilmiyoruz ki araştırıyoruz işte
(435 puan) tarafından
Demir2020 işte aynen öyle gidiyoruz salona oturuyoruz yarım saat sonra uyucam diye agliyor dalamiyor bir türlü
(71 puan) tarafından
İşte canısı dediğim gibi bir sorunuda yoksa ataktir geçecektir hangimiz uykusuzluktan ölmedik ki hangimiz aç kalmadık emin ol bende çok sigara kahve suyla gün bitirdim ama emin ol geçecek bunlar bitkisel de olsa iyi değil o uyku yapan ilaçlar  tabi karar senin ama ben hiç vermedim 3 nede hatta ilk oğlum hiç uymazdi gece gündüz çok zor bebekti zinco damla vardı gaz giderici eski eltim onu almıştı bana sonra doktora sordum içinde anason var bebeğe uyku yapan madde bu yüzden zinco verme dedi bende bir daha vermedim hepsi geçecek emin ol sadece biraz daha sabretmelisin bak en küçüğüm kız 2 yaşında alıştı artık gece kalkmıyor 15 aylıktan beri kalkmıyor her bebek aynı değildir diş dönemleri bitince rahat edeceksin
(52 puan) tarafından
İnsAllah geçer ama geçene kadar bizi de yıpratıyor inanın gurbette olmak ve herseye yalnız bakmak yetişmeye çalışmak yoruyor bizi Rabb'im sabrımızı arttırsın ne diym
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Ben bitkisel dahi olsa çocuklara böyle şeylerin verilmesini önermiyorum yani beni yanlış anlama canım karışmak değil. Ama bir çocuk uyumuyorsa mutlaka bir sıkıntısı vardır eğer diş iae onun için granül jel falan var onu kullan fırçalama yap hiçbir şey ypamazsan doktora götür. Ama uyku damlası spreyi vs boş şeyler ki bizler için bile önerilmiyor. Etki etmesi için bir hafta kullanılması gerekiyormuş burda kullananlar vardı. Sonra alışırsa hep kullanmak durumunda kalırsın onu vermek yerine bebişinin sorununa yönel. Rabbim kolaylıklar versin inşallah. 
(435 puan) tarafından
Dediğinin hepsini yaptım sadece oturup oynamak istiyor. Başka bir sikintisi yok amin inşallah
(2,186 puan) tarafından
Etki alanını azaltmanı tavsiye ederim. Sıkıcı şwyler yaptır uykusu illa gelir
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Gündüz uykusunu azaltmaya bak, gece uyur inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu