0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından

Merhabalar arkadaşlar. Bugün 2. Ay aşısını yaptırdım. Ates yapabilir dedi hemşire ama o an oğlum ağladığı için aklıma ateslenirse ne yapayım diye sormayi unuttum. Ateslenirse ne yapmalıyım? 2. Sorum ise Bugün doktor kontrolumuz vardı. Herşey çok normal. Kalça cikikliginda bir sorun yok dedi doktor. Kanguru kullanabilir miyim dedim o da bana omurga eğriliği yapıyor kullanma  falan dedi. Pusette taşı dedi. Herhalde o doktor m oturuş pozisyonu bel destekli bir kanguru şeylerini bilmiyor. Bilemiyorum yani..... Instagram'da ki doktorlar önemi yok diyorlar bebeği giymek iyi diyorlar. Oturuş pozisyonları falan. Biliyosunuzdur sizde. Kanguruyu e bebekten babyplus discovery kanguru aldım. 2 aylik olmadan ben kanguruyla ( size resmini koyarım ) saatlerce değil tabiki en fazla 1 saat. O kadar bile tutmamisimdir. Market,e çöp atmaya , bazen ev işi yaparken kullanıyordum. Arabamız var ama hava almak istesem arabayla tek başıma çok zor. Arabayi asansöre koy bebek bı yandan çantalar, bir de apartmana girmek için bayağı bir merdiven var. Tek başıma indirip kaldiramiyorum yani. Bugünde doktor bir sıkıntı yok dedi kalçasında. Bebeğim kanguruda çok rahat uyuyor gülüyor vs vs. Ben yine kullanayim mi ? Kullanıp da zararını gören var mı? 

image

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,230 puan) tarafından
2 aylık Aşı bizde hafif ateş biraz kol ağrısı yapmıştı kanguru ben 2.5 aylıkken koydum ama böyle değildi kangurumuz bi sorun olmadı 1 2 kere yarım saatliğine koymustum
-Reklam-
0 oy
(15,334 puan) tarafından
2 ay aşısı ateş yapmadı. Ama huzursuzluk yaptı. Her iki durumda da calpol verebilirsin. Belki de gerek kalmaz. Kanguru konusunda bilgim yok. 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
2 aylık aşı sonrası üç gün banyo yasak ateş olursa bir Çay kaşığı calpol verebilirsin diğer sorun ise kanguru hiç kullanmadım bir kez sling denedim hiç rahat değildi kanguru konusunda bacaklar M şeklini almalı yoksa omurga eğriliği yapabilir onlarda çok pahalı  doğru kangurular vs bir çok özelliği var en belirgin özelliği M şeklini almalı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
26 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Azad (54 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,369 cevap

34,987 kullanıcı

...