0 oy
32 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar kızım iki buçuk yaşında aptamil'i kullanıyorduk tabii ki bıraktık artık bırakalı 4 ay falan olmuştur kızım özellikle gece uyurken mama istiyor hani süt ısıtıyorum normal hani içine bebek bisküvisi falan katıp yapıyorum falan ama kesinlikle onları içmiyor normal süt de içmiyor yani gece çocuğa ne içeceğimi bilemiyorum hani yatmadan önce içiyor sadece istiyor o olmasa kesinlikle uyumuyor yani siz mesela farklı bir şey yapıyor musunuz sürekli biberon ağzında olsun istiyor önceden böyle değildi ama bir iki aydır böyle başta çok önemsemedim unutur diye ama şu an takıntı haline getirmiş yani biberon boş bile olsa onu ağzından bırakmıyor ne yapabilirim var mı tavsiyeleriniz

2 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Yani cnm benimde kızım iki buçuk yaşında oda biberon bağımlıgi var mama olmadan yatmaz mamadan başka birşey yiyip içmez beni 1 yıldır kutu sütüne geçtim içiyor ama bıraktırmak zorunda kaldık 1 haftadır çünkü diğer yemeklerden vitamin alamıyordu şuan yemek fln veriyorum süt isteyince oyalıyorum 
(44 puan) tarafından
Ne yapacağımı şaşırdım valla
(58 puan) tarafından
Kuzum sürekli oyala başka şeyler ver mesela krep yap benim kızım 1 haftadır yapıyorum yiyo yumurta nasıl seviyorsa öyle yap
-Reklam-
0 oy
(1,996 puan) tarafından
Normal bebek bisküvisi var ya sütü kaynat ilit sütu sütü ılıtdıktan sonra 5 tane bebe büsküvüsi biberonun icine at ilitdığin sütü busküvünün üstune dok biberonu iyice karıstir ver icsin 
(44 puan) tarafından
Yapıyorum ama içmiyor
(1,996 puan) tarafından
Cikolarali süt yap ver icsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (521 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 542 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pıtırcık (987 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
25 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nerosahmet (690 puan) tarafından soruldu

381,308 soru

11,415,071 cevap

34,966 kullanıcı

...