0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar mesela birisi bize haksızlık yaptı üzdü bizi biz kendimizi uzuyoruz haksızlığa uğradık diye ya Allah a dua ediyoruz yapılan haksizligi su kişiyi sana havale ettim diye mesela herkes kendine göre haklı ya ya biz haksizsak anlatabildim mi bilmiyorum saçma geldi böle anlatınca:)

4 Cevaplar

+1 oy
(1,785 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyüklerimden biri derdi ki Allahın kimin yanında olduğu belli olmaz o yüzden beddua etme Allaha havale et o kimsenin hakkını kimseye koymaz 
-Reklam-
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Gece gunduz bunu dusunuyorum bende

Biz mi çok safiz yoksa istemeden insanlari kendimizden sogutuyormuyuz anlamadim valla
(1,946 puan) tarafından
Anladın dimi canım anlatmak istediğimi:)
(2,623 puan) tarafından
Evet anladim mesela bana da çok haksizliklar yapildi ama bazende dusunuyorum herkesin kafa yapisi ayri o an seytana uymayip sakinligimizi koruyabilsek pisman olacagimiz sozler soylemesek keske ama insaniz iste dayanamiyoruz
0 oy
(340 puan) tarafından
her insanın hassasnoktası ve kırmızı çizgisi vardır canım eğer bunu bile bile yapıyosa karşıda ki insan bence bu hata ama günlük olağan şeylerde beşeriz şaşarız hoşgörülü olmaktan yanayım.. 
(1,946 puan) tarafından
Ya ben bu zamana kadar hep sakin kalmaya calistim ama insanlar ailem çok üzerime geliyor sanki hep ben hata yapıyormusum gibi hissediyorum artık ben o kadar kötü bir insan miyim diyorum kendi kendime
(340 puan) tarafından
mesela hangi konuda üzerine geliyolar
(1,946 puan) tarafından
Annem ben doğdum diye kötü işler yapmış sürekli benim yüzüme vurur kaynanamla oturuyorduk anlaşamadık evden kovdu başka şehire taşındık karın yuzunden aramız açıldı diyor esime
(340 puan) tarafından
üzücü.. sen karşında ki insanın karakterini bilirsin sırf suçlamak amaçlı söylüyosa boşver zaten, hayat yeterince yorucu herkesin kendince telaşı var, sen kendi huzurunu yoğunlaş yoksa suçlu bulmak kolay bir lafa bakar canım
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bazen öyle bi diyorlar ki ben kendimde arar alıyorum sorunu bu durumda dusuruyorlar
(1,946 puan) tarafından
Aynı ben:) bende öle dusunuyorum kendimi kötü hissediyorum
(2,804 puan) tarafından
He kız valla tartiaiyoru.bisi oluyor bn hakliyim savunuyorum faln ama karşıdaki öyle bir laf ediyor ki için den diyom yav kızım bak doğru olabilir haksız olabilirsin hatta biraz daha içinde kalınca haksizsin diyrom kendime oğlum ben hakliyekn de halsizim haksizkende haksız devrelerin yaniyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 334 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 200 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
30 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...