0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Kusura bakmayın sorum için ama libidolari nasıl. Yani cinselliğe düşkünler mı ben birnoglak erkeği ile evliyim ama asla düşkün değil.  4 yıllık evliyim 4 yıldır bu böyle. Beni de yanlış anlamayın ama bende bir boğa kadınıyım ve cinselliğe düşkünüm. Bu durum canımı sıkmaya başladı. Şimdi burçla alakası yok diyenler olacak ama var. Ben burcunun her özelliğini taşıyorum

18 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Cinselliği bilmem de annem boğa babam oğlak çok çatışırlar kedi köpek gibiler asla anlaşamazlar annem çok baskın olmaj ister babam tınlamaz onu 
(1,089 puan) tarafından
Bizde öyleyiz ama birbirimizden de asla vazgeçmeyiz. Birde boğa da oglakta inatçı bir burç. O da biraz etkiliyor
-Reklam-
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Benim de eşim oğlak bende başak burcuyum,eşimin libidosu normal ne çok ne az,benim çok düşük bide eşim cimri genelde oğlak burckari çalışkan,cimri ve iskolik seninkide öyle mı 
(1,471 puan) tarafından
Aynen öyle normalde kiiracıydık hiç fazla eşyaya para vermezdi ki evden eve gezerken hep yıprandıgı için bende istemezdim ama ev aldığımızdan beri benim düşünmediğimi eşim almış planlı hareketini çok seviyorum mesela
(2,803 puan) tarafından
Bir oğlak erkek annesi ve başak kız annesi olarak ne diyeceğimi bilemedim sjsjsj
(1,471 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(4,937 puan) tarafından
Valla biz eşimle zar zor geçiniyoruz bende kin inat daha fazla ve genelde eşim bizde alttan alan taraf,bende geri adım asla yok eğer eşim alttan almasa kendim gibi biriyle evlenmiş olsaydım şimdiye yüzde yüz bosanmıstık:)
(1,471 puan) tarafından
İnat kin çok zor Allah yardımcın olsun normalde bende çok inatçı biriydim baktım eşime baş edemiyoruz ben vazgeçtim yerine göre inada bağlarım ama o daha baskın malesef
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Tamda kocam Oğlak Burcu diye yazmaya gelmiştim☺️☺️
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Benim eşimde oğlak  bnde yengeç zıt kutuplariz  normal diyeyim bnde   
(1,089 puan) tarafından
Yani bizde haftada 2 3 olir ama dediğim gibi ben düşkünüm
(1,170 puan) tarafından
Bu burcla alakası olabilirdi olamaya bilirde kişinin yapısıyla da alakalı
(305 puan) tarafından
Bizde ayni esim oglak ben yengec
(1,170 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
tarafından
Benim eşim de oğlak ve aşırı düşkün gerçekten her gün olsa her gün yani gerçekten … bence burçla alakası yok karakterle huyla kişilikle alakalı mesela benim kocam cimri değildir anlayışlı bana oğluna düşkün ne istersek ona çabalar yapar bilemiyorum 
(1,089 puan) tarafından
Yani olabilir aşk meşk cinsellik konulanda çekingen bir yapısı var genelde. Kimsenin yanında iltifat fakan da etmez
tarafından
Benşm eşim aksine temas sever adımla asla seslenmez hiçbir yerde işte kişilik canım
0 oy
(119,228 puan) tarafından

erik diye okudum canim cekti:(

(1,089 puan) tarafından
Nereyi erik diye okudun
(119,228 puan) tarafından
erkegi erik okudum
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Benim esimde oglak oda cok düskün degildir
(1,089 puan) tarafından
Yani burcunun gereği aslında
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Benim kocam oğlak gayet normal libodosu var. Arkadaşımın eşi de oğlak onunda gayet normal. İki günde bir olur ben 4 senelik evliyim o da 10 senelik evli 
(1,089 puan) tarafından
Biz haftada 2 3 ama dediğim gibi ben düşkünüm
(4,937 puan) tarafından
Ayy bizde ayda 1 bende ona normal diyom;))
0 oy
(1,220 puan) tarafından

Ben oğlak erkeğiyle evliyim gayet yüksek :D

Ama bir ağırbaşlılik hakimlik var

(1,089 puan) tarafından
Genel olarak ağır baskılar zaten.
(1,220 puan) tarafından
Başları neyse:)))
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Eşim boğa ben balık o çok düşkün cinsellige ben okadar değilim canım bide çok iskolik bı adam
(1,089 puan) tarafından
Evet boğalar çok  düşkün oluyor
0 oy
tarafından
Oğlak eşim her daim zirvede libido  ama eşim çok narsist bir insan kendi dişinda kimseyle anlaşamayan biri bende yay burcu normalde bende düşkünüm ama dogmudan sonra isteksizlik oldu
0 oy
(675 puan) tarafından
Eşim Oğlak ben boğa çocuktan önce fazlaydı sağolsun oğlum düzenli uyumaz fırsat vermez yani:) 
0 oy
(335 puan) tarafından
Bende boğa eşim oğlak cinselliğe düşkün 
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Ne demek canım elbette düşmeli ama sen nasılsın acaba ? 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Benim eşim oglak yükseleni kova öyle abartı olmayacak şekilde kıvamında ilerler bende koç yukselimde koç.

Benim eşim de kova oglak karışımı birsey ☺️

Esinizin yükseleni ile alakalı bir durum olabilir.
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben boğa eşim oğlak burcu ve cinsellikte hiç öyle sorunlar yaşamadık. Boğa burcu olarak evet cinselliğe düşkünüm cilve vs eşimi kendime çekerim oda koşa koşa gelir zaten dünden razı ve reddetmez bana karşı cinsellik libidosu yüksek. Ben bunun burçlarla alakası olduğunu düşünmüyorum açıkçası 
0 oy
(305 puan) tarafından
Benimkide degil ayda 1 olursa olur yani
0 oy
tarafından
Ben balık eşim de oğlak ben ondan daha düşkünüm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 129 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 138 göst.