0 oy
40 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 1 hafta önce boğazları kızardığı için antibiyotik kullandık yani hastaydı antibiyotik bitti bir sorun yok ama dün gece ağlama desem ağlama da değil bağırma birşeyden huzursuz sürekli durmadan sallanmak istiyor sallamaktan ayaklarımın arkası şu topladı artık 

Bugün de ne yaptıysam asla uyumuyor 20 dk anca uyuyor akşamüstü 4 te ağlamaya başladı kafasını kaldıracak hali yok sürekli bir yerlere çarpıyor çünkü uykusu var acıktı diye yemek yaptım yemedi unuttum daha 20 dk önce uyandı ağlayarak 

Kabız değil gazı yok ama ayaklarını çekiyor sürekli her gün akşam yıkanır hasta diye yıkamadım acaba ondan mı diyorum ama doğalgaz daha gelmedi elektrikli ısıtıcı ile ısınıyoruz ve çok soğuk hava hasta olur diye korkuyorum bilemedim bir şey yoktu dün gece meyve yerken videosunu paylaştım ne olduysa o saatten sonra oldu bilmiyorum ama nazara çok inanıyorum nazar duası açtım onunla birlikte uyudu ama tekrar aynı ne yapmam gerek

Yıkayıp ayaklarına vicks baby rub ile acı elma yağı sürmeyi deneyeceğim inşallah iyi gelir 

2 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından
Doktora gotursen
(2,103 puan) tarafından
Acildeki doktorlar biz bişey yapamayız çocuk doktoruna götür diyor yarına randevu var aldım ama puanlık sadece öneri gibi
(1,893 puan) tarafından
Gecmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Büyük ihtimalle karnı agrıyor kulaklarıda agrıyor olabilir 

Ki şöyle birşey söylemek istiyorum bebeğini gören kim varsa isimlerini bir kagıda yaz ve bebeğinin yanında ateşe ver yak ve kagıt yanarken gözünüz çıksın de çok işe yarıyor dene istersen 
(2,103 puan) tarafından
Kulak değil ama karnı olabilir valla canım denerim çünkü hiçbir şey yoktu dün story attım ve ondan sonra ne olduysa oldu oğlum gitti yerine bir başkası geldi sanki  öyle bir değişim sen düşün artık
(1,496 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni bende yeni dogum yapmıştım bir akraba geldi evime böyle kokladı ortalıgı valla dedi daha yeni bu ev kadın evi oldugu belli oldu dedi o gitti benim başıma agrılar girdi kızım çatlicakmış gibi aglamaya başladı hemen yaptım kızım sustu yani dene inşallah işe yarar
(2,103 puan) tarafından
Sağolasın canım Ben nazara inanırım vallahi kim ne derse desin
(1,496 puan) tarafından
Bende çok inanıyorum valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Semossss (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eso2121 (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
24 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...