0 oy
297 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,737 puan) tarafından

image

marka olarak olarak hangisini tavsiye edersiniz. En etkili hangisi fiyatı hiç önemli değil etkisi iyi olsun yeterki. 

Birde uygulama sırasında can yakıyor mu ?

12 Cevaplar

0 oy
(6,103 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum. Bir güzellik merkezine gideyim diyorum ama temiz bir yer bulmak zor. 
(4,245 puan) tarafından
Benim gittigim cihaz aleksandirite lazer di.  Merkezin adi as estetik. Kartal subeye gtmistim . Kuzenime orasi pahali geldi baska ucuz yere gtti mesela . O evlendigi gun de ajdaya gitti akilli. Kil kokunu besledi tek seferle bile. Sonra hamile kaldi dogurdu bidaha bidaha . Uc dogum yapti ilk hali gibi olmus. Yeniden paket alip gitti ama yine guzellik merkezi tarzi fenomenlerin guzellik merkezlerinden birine gidio. Bakalim ne ola ne gide buz lazere gidio oda suan. Ben mesela esimi yine kendi memnun oldugum bana yapan yere goturdum.  İkinci seansi baya baya azaldi. 6 seansta komple biter koltukalti.
(578 puan) tarafından
Casperiye ye katılıyorum . Ev tipi aletler sadece uyutuyor. Ben şu an gidiyorum. İlk seans çok memnun kaldım. Burada önemli nokta kullanılan aletin orjinalliği ve işlemi yapan kişinin becerisi. Hijyen olarak da daha köklü , kaliteli bi yer seçilmeli.
(6,103 puan) tarafından
Ben adanadayim bakayim bu cihaza nerelerde var. Burda fenomenlerden bir selin cigercinin olanı var sanırım, dilan Polat var mı onu bile bilmiyorum. Valla neresi iyiyse oraya gitmek lazım
(205 puan) tarafından
Gittiğiniz yerin adı nedir nerede
(4,245 puan) tarafından
Benim mi. As estetik ben kartal subeye gttim . Pendik umraniye bikac yerde daha var subesi. İstanbulda
-Reklam-
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Canım bunu alacağına hastanede filan yaptırsan. Özel bölge için filan mi istiyosun.
(1,737 puan) tarafından
Küçük ilcedeyim burdaki hastanede yok. Güzellik merkezlerine guvenemiyorum . Bulaşıcı hastalıklar oradan yayılıyor hijyen yok pek.  Özel bölge de evet ama her yerim içim istiyorum. Evde kendim yapardım işe yariyorsa
(8,969 puan) tarafından
Aynen haklısın valla.. güzellik merkezine güven olmaz. Benim müdürümün kolunu yakmislardi bir de. Ben hastanede gittim çok memnun kaldım çok şükür. Görümcem bu Philips lumea kullaniyo ama hiç memnun değil. Tüyler incelmiş ama bitmiyo dedi.
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Dogumdan sonra bende alıcam kendime troid hastasıyım gerçekten erkekten farkım yok 20 günde birde temizlik çok can yakıcı 
(1,737 puan) tarafından
Bende bezdim agdadan . Doğumdan önce lazere gitmiştim tüyler geri geldi. Boşuna oldu. Buz lazerdi. . Eve cihaz alsam azda olsa ise yarasa yıllarca sanki ağda gibi cihazı kullansam.
(1,519 puan) tarafından
Ya ben doktoruma sordum lazer için bana troidlerin devamlı oynuyor dedi paran boşa gider dedi bende vazgeçtim ama bu evde tüyü uyutan daha mantıklı geliyor bana en azından 2 ayda bir gelsede kafi benim için
(3,649 puan) tarafından
Onlarda Atış sayısı var ama sayı dolunca makine ise yaramıyor diye biliyorum 12 ay uyutuyormus
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Ben kullaniyorum cnm ama farkli bi marka. Almanya da yasiyorum ben. Orda amazon da bi marka cok satiliyodu onu aldim. Duzenli kullaniyorum azalma oldu. 1 aydir kullaniyorum daha. Komple gitmedi ama azaldi. Surekli kullanmak gerek iste
(1,737 puan) tarafından
Markası ney ben bı şekilde temin ederim
(119,462 puan) tarafından
hangi marka aldin ben belcikadayim burda bulurum marka model yazarmisin
(1,566 puan) tarafından
Zk-Magic marka resim de paylasiyim bakin belki bulursunuz
0 oy
(4,245 puan) tarafından
Bunlar ipl yani tuylei uyutuyor.  Bikac ay sonra cikar. Oyle omurluk degl . Gt bi duzgun lazer lapan merkeze sonsuza kadar kurtul tuylerinden
(1,737 puan) tarafından
Gittim daha önce doğumdan sonra aynı şekilde geri çıktı buz lazerdi. Gittiğim yer Tv'de bir sunucuya aitti.
(4,245 puan) tarafından
Bu buz muz sinralardan turedi. Ben gittigim zamanlarda lazer yeni yeni yayginlasiodi aleksandirite vardi. Bu merkeze gttim ikinci ay tasindi. Koskoca istanbulda. Kartaldan teee sirinevlere gttim ikinci seans icin. İstanbulun obur ucu. Tum gunum yolda geciodu falan. Orayi braktimsonra baska merkez acildi evime yakin kartalda. Oraya basladim. Falan simdi gayet lux  ve tertemiz. Esimi baslattim esimi goturuyorum simdi:)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben braun kullanıyorum. Tamamen bitirmiyor elbette ama çıkış süresi uzuyor ayda 1 yapmak yeterli oluyor çokta vakit almıyor yapması. Lazer yaptıran arkadaşlarımın da tamamen bitmiyor zaten ara ara tekrar atış yaptırıyorlar . Tamamen kökleri kurutmaktansa uyutulması bana bi tık daha cazip geliyor. 
0 oy
tarafından
philips lumea kullaniyorum duzenli kullandigim halde faydasini gormedim. arkadasim da kullaniyor ama o cok faydasini gordu. onun tuyleri siyah teni beyaz. ben kahverengiyim belki de bu yuzden ise yaramamistir
0 oy
(1,566 puan) tarafından

image

bu kizlar benimki
(119,462 puan) tarafından
cok sagol ekran goruntusu aldim
(1,566 puan) tarafından
Rica ederim. Yine de bi arastir cnm. Bende fayda eden belki sende etmeyebilir. Paran ziyan olmasin:)
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Başka arkadaşa da yazmıştım ben kullanıyorum yüzde 80 bitti düzenli olarak kullanmadığım halde biten yerlerde beş senedir bir daha çıkmadı 
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Ben memnun kaldım. Çok çok azaltıyor. Braun benim ki. 
0 oy
tarafından
https://ty.gl/zrx6eryw6k

Link birktim ama oldmu blmyorum ben bnu kullaniyorum gecensene aldik kasim sonu gbi 

Faydasini gordum koltuk alti ve yüz bolgem full bttisadece koltk altmda bir ikitane cikyo  oda normal

Smdide bacaklrm az kaldi tek tük cikyo 

Ozel bolgeye baslamadim daha orayada baslicm :-) 
0 oy
(269 puan) tarafından
Philips kullanıyorum canım ben 1 yıl.olmadi başlayalı ama dizden alt bacak kollar baya baya azaldı tabi yine arada çıkanlar var ama.her yerde değil ama ne hikmetse üst bacak ve özel bölgede azalma oldu ama diğer yerler kadar değil belki ince tüylere geç etki ediyodur diye düşünüyorum ben memnunum işimi gördü yani.daha öncesinde güzellik merkezine gitmiştim 3 seans ordada etki görmüştüm ama bırakınca eski haline döndü.aslimda hiç biri tamamen bitirmiyor gibi arkadaşım 2 sene gitti güzellik merkezine 1 yıl ara verdi şimdi tekrar başlamış çıkmış yine 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.
0 oy
4 cevap 200 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu