0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Bıktıııım diye bağırmak istiyorum her emzirme vaktinde ödüm kopuyor herkesi odadan çıkarıp bağıra bağıra ağzına veriyorum gerçek bıktım ben anlamıyorum ne yapsam geçmiyor ama bir şey var ki sürekli meme ucumda kuruluk var acaba lohusalıkta hormonlardan dolayı mı kuru bir şekilde değil de nemlendiriyorum her yöntemi deniyorum bir yeri iyileşse bir yeri tekrar yara oluyor beynim zonkluyor artık 

4 Cevaplar

+1 oy
(7,928 puan) tarafından
Lonsinoh göğüs ucu kremi çok faydasını gördüm canım 
(192 puan) tarafından
Canım o yarık yerlerin ağrısını hiçbir şey götürmüyor
(7,928 puan) tarafından
İyileşmesine yardımcı canım..
-Reklam-
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Lansinouh krem var kullandınız mı ismini yanlış yazmış olabilirim mor bir krem onu kullanin geçmez ise Dr gidin ya çok zor süreç o

(27,340 puan) tarafından
Peki doğumdan önce varmıydi
(192 puan) tarafından
Kuruluk mu yok hayır emzirme döneminde oldu kuruluktan dolayı çatlıyor yarılıyor düzgün emziriyorum yoksa başka sebebi yok
(27,340 puan) tarafından
Yenimi doğum yaptınız
(192 puan) tarafından
32 gün oldu
(27,340 puan) tarafından
Daha yenisiniz  ondan normal doğal bal bulabilirseniz doğal bal sürün emzirirken silersinjx ama doğal bal normal market balı değil o iyi gelebilir yengeme annem yapardı öyle atlatmışti
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi bu yuzden emzirmekten tiksinmiştim ücretli bi ebe fucudin diye bi krem önerdi ki ondan once lansinohlar gümüş kapaklar neler neler denedim daha kötü oldu resmen uclari kopmaya gelmisti bu fucudini aldimki normalde sivilce kremiymis ama acidan hic sorgulamadim bile sürüp saç kurutmayla kuruttum bu cok onemli bi detay sicakta kurumasi gerekiyor bebegi emzirmeden once yikadim geri surdum 2 gunde resmen mucize gibi ne acı ne catlak kaldi burda gordugum herkesede oneriyorum
0 oy
(361 puan) tarafından
Lansinoh göğüs ucu kremi çok faydasını gördüm. Emziremedim ama hep süt sağarken yara oluyordu tabii o kremi kullandım ve ayrıca gümüş kapak kullandım şükür geçti 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...