0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,277 puan) tarafından
Sezaryen cizgim sepsert oldu. Bir yerinde de şişlik var. Neden böyle oldu? Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Cuma günü kontrolüm var. Acaba daha erken mı gitsem? 

5 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ne zaman doğum oldu bilmiyorum ama benimki lazer dikişti yani iplik falan yok yapıştırma dikiş  8 ay boyunca çok düzgündü birden 2 parmak şişti külottan bile belliydi doktor normal olur dedi sonra geçti ama fark ettim ki ağır kaldırdığım zaman şişiyoe
(1,277 puan) tarafından
Evet benim de kimsem olmadığı için her şeyi kendim yapmak zorunda kalıyorum. Bir hafta oldu doğum yapalı
(2,103 puan) tarafından
Ondan şişmiştir kontrole gittiğin zaman gösterirsin ağır kaldırdıkça şişebilşyor ağır olmasa bile o gün çok zorlayınca oluyor canım mesela tam düzeldi dedim eltim hamile kömür sobası kaldırması gerekti gittim kaldırdım şişti yine
-Reklam-
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Keloid olabilir krem veriyo doktor ama benim geçmedi b
(1,277 puan) tarafından
Her gün daha da morelim bozuluyor sezaryen oldum diye. Umarım bir problem yaşamam.
0 oy
(1,863 puan) tarafından

image

allah şifa versin
(1,277 puan) tarafından
İnternetten bakmak aklıma gelmedi valla. Bir hafta oldu doğum yapalı demek ki normal.
(1,863 puan) tarafından
Normal canım
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Benim şiş hafif ve sert 16 ay oldu doğum yapalı normal
(1,277 puan) tarafından
Geçmez mi bu şişlikler
(7,289 puan) tarafından
Bnmkiler normal dikiş cnm bnm geçmedi
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim lazer dikişti tam olarak nasıl bir şişilk bilmiyorum ama benimde şişerdi çok yaklaşık 20 gün falan bazen şişer bazen inerdi özellikle dar giydiğimde olurdu 
(1,277 puan) tarafından
Normal o zaman
(21 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bende bir sıkıntı çıkmamış tı ama her insan da aynı olmuyor istersen her ihtimale karşı görün doktora

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
0 oy
1 cevap 125 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 387 göst.
0 oy
4 cevap 182 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltem ismetcan (133 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...