0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından

Koku yapiyor mu 

Kac kilo kullaniyorsunuz 

Hangi modelden memnun kaldınız 

Ütüye ihtiyac duyuyor musunuz 

Havalandırma her modelde mevcut mu 

İlk defa alıcam çocuktan sonra aşırı ihtiyaç duymaya başladım

Yorgan falan atiyor musunuz  

Az çok demeden yorum yapin da iyice ikna olayim :):D çok pahalı be ne marka alacağıma da karar veremiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(574 puan) tarafından
9 kilo bendeki cok memnunum çıkan tozlari görünce keşke önce alsaydim dedim resmen toz giyiyormusuz
(370 puan) tarafından
Bu toz meselesine çok takildim suan bak gelsinde göreyim diye merak etmeye başladım :)
(574 puan) tarafından
Ben bilmiyordum alindiginda bu özelliği. Bulunduğum şehir cok nemli olduğu ocin çamaşır kurumuyordu bebek olunca mecbur kaldik aldik. Sonra niye önce almadik diye pisman oldum hem pratik hemde temiz. Asmadigim camasirdan öyle toz cikiyorsa asilan camasir nasil tozlaniyordur allah bilir
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından

Ben hoover 10 kg kullanıyorum cok memnunum. Koku yapmiyor. Havalandırma özelliği var. Kurutma bittiği gibi hemen sıcakken çıkarıp katarsan ütülü gibi oluyor ama öyle sıfır ütü gibi değil tabi ki. Ben öyle yapınca utuye ihtiyaç duymuyorum belki siz duyarsınız bilemiyorum :D gayet memnunum ama alırken dikkat etmeniz gereken şey yoguşmalı değil ısı pompalı olması. Bu arada gidere baglatmadik banyoda yer yol diye. Suyu hanesinde birikiyor o da saf su oluyor yani ütü suyu. Ütü de kullaniyorum. Giysilerden çıkan tozu gördükten sonra insan iyi ki almışım diyor. Ben kendi aldığımı oneririm. Hoover 10 kg ısı pompalı olan model

(370 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canim sağolasın ütüyü bayramdan düğüne anca görürüm diğer türlü çok ihtiyaç duymam Allaha şükür :)
(932 puan) tarafından
Ben de öyleyim o yüzden yeterli geliyor :) kurutmada unutma ama ya da sonra çıkarırım diye bekletme çünkü giysiler soğuyunca bu Seger bayağı kırışmış oluyorlar, makine bitirince hemen çıkarıp katla :)
(370 puan) tarafından
Yaaa tamam bak bu iyi oldu :) basinda beklerim gari
(932 puan) tarafından
Hadi şimdiden hayrını gör canım:)
0 oy
(370 puan) tarafından
Gece yazdim görmeyenler cevaplarsa sevinirim 
0 oy
(727 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar cnm
(370 puan) tarafından
10 bin civarı da bakalim bilmiyoruz ne alicaz canım ya
(727 puan) tarafından
Arcelik güzel. Pahalı diyorsan yan ürünü grunding var. Aynı arcelik gibi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
13 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynepagd (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu

382,472 soru

11,450,663 cevap

35,028 kullanıcı

...