0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (91 puan) tarafından

İyi geceler arkadaşlar oğlum 5 yaşinda geniz eti bağdemcik ameliyatı oldu iki hafta oldu iyilesdi anaokulu na verdim gtmesnde bı sakınca olurmu bilen varmı doktor gtsin dedi ama yinede sormak istedim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktor gitsin dediyse sıkıntı yok ztn en önemli olan 1 hafta dikkatli olmak 
tarafından
Evt hastalanirsa ağır geçirir annem öyle hasta olunca baya kötü oluyor bademcik yerleri ağrıyor
(91 puan) tarafından
Nasıl yani bademcik ameliyatı oldu hasta olunca ağrıyor mu
tarafından
Evt tam bademcik yeri ağrıyor dikkat et cnm
(91 puan) tarafından
Yenimi oldu eskimi
tarafından
Gençken olmuş şimdi 40 yaşında halen var
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bir bilgim yok cok cok gecmis olsun Rabbim sifa versin yavruna 
(91 puan) tarafından
Teşekkür ler
0 oy
tarafından

Doktor gitsin demiş canım buradakiler doktorun tersini söylese öyle mi yapacaksın :D bazen bazı postlara inanamıyorum siz mesela kaynananızı annenizi babanızı gelip burda cahil vs vs diye şıkayet ediyorsunuz sonra aynı cahilliği siz yapıyorsunuz yani kızma bana lütfen rica ediyorum ama biraz tuhaf linçlemek kırmak değil amacım ama bazen düşüncelerimi saklayamıyorum lütfen kusura bakma Bu arada çok geçmiş olsun 

(91 puan) tarafından
Neden doktor diye bilgisizce cahilce her dedini yapcazmi siz doktorlarin verdiği ilaçları okumadan arasdirmadanmi veriyorsunuz doktor hatasından kaç insan hayatını kaybediyor biliyormusnuz sizde kusura bakmayın ama sizde cahilce yorum yapmışsınız doktorlar okuyor işi bu tabiyki ama ne demişler tedbiri al takdiri Allah a brak olurya iki hafta snra okula gidince grib olup zor atlatan olmusdr bunu kendi çevremden bile arasdrdim siz siz olun işi bu okumus diye arasdrmadan bodazlamayin bence
tarafından
Ben doktorlarımı bodoslama insanlar seçmiyorum seçimlerim baştan iyi oluyor ki sonra tedbir almam gerekmiyor çok şükür doktora güvenince de cahil oluyormuşuz vay halimize :D
(91 puan) tarafından
Tebrikler doktorları yakından taniyosunuz
tarafından
Evet canım yakından tanıyorum çünkü önceden tedbir alıyorum bakıyorum nereden mezun nerelerde görev yapmış sayfalarda doktor yorumlarını okuyorum öyle gidiyorum sonra takdır ı Allah a bırakıyorum iyi olmak için tavsıye ederim :)
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Ya bilgim yok bu konuda çok geçmiş olsun. Ben sana bi soru sorsam. Bademcik değil ama geniz eti için ameliyat sırası bekliyoruz biz de oğlum için. Nasıl zor mu ameliyat? 
(91 puan) tarafından
Sadece geniz eti çok kolay olur Bademcik daha zor
(11,113 puan) tarafından
Tamam teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 128 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 98 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu

382,591 soru

11,454,194 cevap

35,031 kullanıcı

...