+1 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Çok takarım kurarım kurarım kendimi heba ederim yine de vazgeçemem önce eşimdi takıntım şimdi 5 aylık oğluşum benden başkasına daha çok alışır(başta babaannesi) benden başkasına daha çok gülümser benden başkasına daha çok bağlanır diye içim içimi yiyor. Birine baksa gülse gitmek istese kendimi yiyom. Ne yapabilrim nasıl bu takıntıdan vazgeçerim böyle olup da takıntısından kurtulan var mı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bundan vazgeç bir gün diyeceksin keşke oğlum birinde dursa bende dinlensem o yüzden bu huyunu bırakmaya özen göster 
(91 puan) tarafından
Keşke ama olmuyo
(435 puan) tarafından
Msl bende senin gibiydim ilk aylarda . Hatta 9 aylık babannesi bazen gelir uyku vakti zamanı kucağında gezdirirken mayisir omzuna yatar nefesim daralır jajahshah. Ama merak etme sabahtan akşama kadar seninle istediği gibi sevsinler acıkınca uykusu gelince ağlayınca annee diye ağlayıp yanına gelecek. Bir çocuğa annesinden fazla kim yakın olabilir ki
tarafından
Annesi sensin canı acısa ilk senin yanına gelir benim kızım kimsede durmaz hep peşimde tuvalete girerim kapıda ağlar annemin yanına hiç gitmez ve çok darliyor beni hep kucağımda olsun istiyor dün anneme yardım edeyim dedim ayak altında durdu hep mecbur aldım odaya getirdim oturduk birlikte annemde niyetli yemek hazirliyordu niye dayisiyla oturup oynasa bende anneme yardım etsem bak hiç iyi değil sal çocuğu sende rahatla çocukta
(91 puan) tarafından
Ay inşallah canım ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla anlayacaksın senden başkasında durmadigini kime giderse gitsin seni beş dakika ortada göremeyince kıyameti kopardığıni oda büyüyecek anne diyecek koşacak peşinden kimseyi sana alıştığı sevdiği kadar sevmeyecek zamanla bu huyunda geçecek 
(91 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

381,233 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...