0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde tarafından
cocugu aşıya goturcez diye uzerini degistiriyodum kaynanam geldi bana diyo bunu giydirme dantelli olani giydir falan ben bunu begeniyorum diyorum yok diyo. amacini anlayamadim illa süslü mu gidecek saglikocagina. ben bunu giydirmekte israrci olunca da trip atip gitti kayinpeder de trip yapiyor. insana suclu hissettiriyolar. cocugun benim oldugunu unuttu herhalde. normal 0-3 ay zibinlarindan birini giydirmekle hata mi ettim

16 Cevaplar

+2 oy
(4,152 puan) tarafından

En kolay ne giydrilip cikarilacak sa o . Temiz kusmuksuz lekesiz olmasi yeterli bana gire. Cck aglarken can burnumdayken giyinip soyundurmak en nefret ettigim sey cocugu. Ama annem de cogu zaman oyle der guzel giydir. Diye kendi annem:) kaynanam yok zaten. Ananelere babannelere gore suslu puslu seyler genelde biyerlik ya eski zamanlarda ole gormusler. İsterki biyerlik suslu sey giydirilsin

-Reklam-
0 oy
tarafından
Temiz olduğu sürece istediğini giydir birşey olmaz ama yani kıyafet için de kalp kırılmaz ya 
0 oy
tarafından
Eşofman takımı giydiriyorm nereye gidiyorum ki düğüne mi :D
0 oy
(2,308 puan) tarafından
Aşının koluna bacağına rahat yapılacağı bir şekilde giydirdim hep zaten ortalık mikrop yuvası soy giydir olmasın hangisi pratikse onu giydir zaten üç dakikalik olay orda gelincede çıkar hepsini at makineye biz hep böyle yapmıştık çocuğumda
0 oy
(435 puan) tarafından
Temiz giydir gerisi önemli değil. Bu soğukta bide kalın giydir ay of onlara ne be 
0 oy
(1,848 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne yapsın sonucta babaannesi güzel olmasını istiyor tornunun beliki ilk torunu
tarafından
ilk degil yedinci
(1,848 puan) tarafından
Ey maşallah
0 oy
tarafından
Gayet yerinde yaşlılıktan dolayı alışmışlar 
0 oy
(23 puan) tarafından
Sanane benim çocuğum istediğimi giydiririm deyip ağzının payını vereceksin de ben olsam bende diyemem ama içimden geçen bu olur :)))
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Şu soğukta ne danteli ya nerde kalın takımı varsa onu giydiriyorum üstüne de astronot tulum miss
0 oy
(3,390 puan) tarafından
Zibın ve duz takım  giydiriyorum yazın da sort tsort giyiyordu sonucta dugune gitmiyoruz ki süsleyim :)
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Genelde aşı için götürüyorum sadece ve kolay olarak neyi çıkarıp giydirebileceksem öyle seçiyorum kıyafetini çünkü aşırı ağlıyor toparlayamıyorum yani pekte süslü gidemiyoruz 
0 oy
(795 puan) tarafından
Ben hiç sağlık ocağına giderken süslemedim. Ne gerek var ki eve gelince baştan aşağı bütün kıyafetler kirli sepetine zaten. 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
:D bisey derdim de neyse kış günü ne suslemesi sıkı giysin üsütmesin der millet buda bi çeşit Allah sabirlar versin hadi o tripli kayinbabaya noluyo 
0 oy
tarafından
Normal giydiriyorum kaynanama da ben dururken ...... yemek düşer herkes haddini yerini bilmeli 
0 oy
(3,829 puan) tarafından
Sağlık ocagı hemen yan binada üstü temızse evdekı gibi götürürüm yanı 5 dklık iş zaten havalar soğuk ne gıydırmenı bekliyor. 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Benim kizim var süslü püslü giydiriyorum  ☺️

İlgili sorular

0 oy
83 cevap 1,159 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 157 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.