0 oy
368 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (197 puan) tarafından
şimdi Esra Erol izlerken Buğlem bebeğin ölümünden bahsediliyor koltuktan düşerek ölmüş yavrum siz hiç Bebeğinizi düşürdünüz mü koltuktan veya herhangi bir yerden kimse isteyerek bilerek yapmaz ama gerçekten koltuktan düşünce ölüm oluyor mu hepimiz hakka büyüdük de o yüzden merak ettim

32 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Hiç düşürmedim kuzum yüzü bile çizilmedi işim gücüm yoktu tek baktım eşim düşürmüş ama bana söylemedi balkonda bzm koltuk türü sandalyeler var betonun üstüne baş üstü düşürmüş bide sen kıyameti koparirsin diye sana söylemedim der küçükken düşürmüş daha yeni itiraf eder ama kaza bu olabilir anlık yani 
-Reklam-
0 oy
(16,301 puan) tarafından
Kızım 1 kere yataktan bir kere de koltuktan düştü oğlum da 1 kere koltuktan düştü 
0 oy
(1,612 puan) tarafından
O kadar düştüki bizim yataktan çok şükür bişey olmadı. Allah veridyini geri alacaksa en basit bisey bile sebepdir
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Kızım 7 aylıkken dustu yatak da baya yuksek çat dıye ses geldi komidine vurdu bğyğk ihtimal kafasını o zaman atlatamamıstım bi türlü hala içim bi tuhag olur yanında hep apagır yastıklar olurdu bı dekundaklıydı, uyanınca aglardı. Bunlara guvenıyodum. Allah korudu sırtının altında yastık vardı yani kafası bıle kızarmadı elhamdülillah. 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
1 yaşındayken oğlum koltuktan düşmüştü. Ve ben oğlumun yanında oturuyordum başıboş filanda değildi oğlumla oynuyordum  saniyelik oldu nasıl olduğunu dahi hala anlayamıyorum. Sırtının üzerine doğru parkeye vurmuştu kafasını. Hayatımda en çok korktuğum anlardan biriydi diyebilirim. Aniden kucağıma aldım ağlayamiyordu bile uğunmuştu istemsizce silkelemiştim hala nefessiz uğunmuştu. O zamanlar kayinvalidemgille altlı ustluydu apartmanımiz. Dış kapıyı açıp anne diye çığlık atmıstım o ses benden nasıl çıktı bilmiyorumda :( o çığlığımla oğlum korkup silkelenerek nefes aldı resmen yüzü morarmıştı o 10 saniyede. Yüzünü kafasını yıkadık hemen şu icirmiştik eşime telefon açtık hemen geldi hastaneye götürmüştük film filan çektiler Allah'a şükür birşey olmadı. Ama o uğunmayı morarmayı çığligim ile silkelenişini hiç unutamam ne kadar ağladigimi. Yanında olmasaydım dusseydi eminim çok daha kötü vicdan yaşayacaktim çünkü bu şekilde bile çok vicdan yapmistim ağlamaktan doktora zor anlatmıştım titriyordum sakinleşememiştim:( Rabbim evlatlarimizi korusun
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Cok küçükken alcak yataktan parkeye düştü bişey olmamısti ağlamış susmustu sonrasında biraz 6 aylık olmasi lazim 3 kere.falan yataktan düştü iki.kere pes peşe film çektiler.birşey yok çok şükür Rabbim saklasın aklımı oynatcaktim unutma muyum bi dha o hatayi yapar miyim korkuyorum ve uyusam da sicrayip. Besigine götürüyorum gece 
0 oy
(4,895 puan) tarafından
9aylıkken babası arabadan düşürdü ama bişey olmadi :) şubat ayında koltuktan düştü iyiki düşmüş esim izne gelmisti göreve gidecekti perşembe günü o gün ben arada çamaşır asarken tam 10.21de koltuktan nöbet geçirip düştü ⁴gun gidip geldik hastaneye esim izni uzatmisti o gece deprm oldu masal dusmeseydi esim görevde olacaktı ben urfada tek başıma ne yapacaktım bilmiyorum 
0 oy
(1,817 puan) tarafından
Düşme konusu benim en hassas noktam ve 2 kez düştü maalesef istemeyerek birini yataktan düşürdüm boşluğuma geldi hareketli olduğunu bildiğim halde onu uyutup bıraktım düşmüş halde buldum ayağımda terlik hastaneye yetiştirdim malesef istemeyerek tomografi çektirmek zorunda kaldım emin olmak için birşey olursa diye ikincisi koltuktan ziplicam diye gözümün önünde düştü boynunun üstüne eyvah boynu kirildi dedim çok kötüydü benim için kucagimizda bayıldı gene hastaneye gidesiye kustu o yüzden mecburi gene zehiri tomografiyi çektirdim vijdan azabı çekiyorum her aklıma geldiğinde Allah'ım yasatmasin
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Çok düştüler yaa, sadece düşme olsa neler neler oldu... 
0 oy
tarafından
Ters bir yerine gelirse ölür tabi
0 oy
(1,275 puan) tarafından

Sandıktan düşmüştü halamın kızı sandık yüksekliği sen hesapla ciğeri patlamıştı olmuştu komsusuna varmış düşürmüş ler kimseye de dememişler uyutmuslar bir daha uyanmamis :'(

0 oy
(1,979 puan) tarafından
Maalesef olabiliyor. Bizimde başımıza geldi çok şükür rabbim beterinden korudu. Beyin kanaması olabiliyor o yüzden her düşme önemlidir 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 622 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 194 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 305 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 318 göst.